Miami Open 2021: Lorenzo Musetti vs Michael Mmoh náhled, souboj a předpověď

Lorenzo MusettiPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Lorenzo Musetti vs Michael Mmoh

Datum: 24. března 2021Turnaj: Miami Otevřeno 2021

jak se stát tenisovým trenérem

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo : Miami FloridaKategorie: ATP Masters 1000 Series

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 3 340 000 $Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Lorenzo Musetti vs Michael Mmoh náhled

Lorenzo Musetti slaví po dosažení posledních čtyř v Acapulcu

nejběžnější velikost tenisové rukojeti

Teen zázračný Lorenzo Musetti si počátkem tohoto týdne odbyl svou první stovku v žebříčku ATP. Nyní se bude snažit, aby jeho druhá kariéra Masters 1000 vystoupila na létající start, když se v prvním kole v Miami ujme amerického Michaela Mmoha.

Musetti má zatím skvělý rok, dokonce se minulý týden dostal do semifinále v Acapulcu. Rychle rostoucí Ital musel projít kvalifikací v mexickém městě, aby odehrál hlavní tah, kde porazil hráče jako Grigor Dimitrov a Diego Schwartzman na cestě posledních čtyř.

Musettiho nakonec ve dvou setech porazil Stefanos Tsitsipas. Ale díky své působivé kampani v Acapulcu si devatenáctiletý mladík zajistil, že se stane teprve druhým teenagerem (po boku krajana Jannika Sinnera), který se umístí v první stovce žebříčku ATP.

Soupeřem Musettiho při jeho vůbec prvním výletu v Miami bude místní naděje Michael Mmoh, který na hlavním turné netrávil mnoho času. Mmoh soutěží především na okruhu ATP Challenger, ale na letošním Australian Open udělal dojem na několik tenisových fanoušků.

Třiadvacetiletý hráč zvítězil v pětisetovém maratonu proti bývalému nejlepšímu hráči 20 Viktoru Troickimu, aby postoupil do druhého kola v Melbourne, kde prohrál s Rafaelem Nadalem.

Lorenzo Musetti vs Michael Mmoh hlava na hlavě

Zápas prvního kola v Miami bude historicky prvním setkáním mezi Lorenzem Musettim a Michaelem Mmohem, takže vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

Lorenzo Musetti vs Michael Mmoh predikce

Michael Mmoh trefuje forhend

Lorenzo Musetti je v poslední době cynosurem všech očí, když svou esteticky vyhlížející hrou rozpoutal tenisový svět. Největší předností Musettiho je jeho jednoruční bekhend, který trefuje s plnou silou a přesností. Ale Ital má také skvělý forhend a dokáže z tohoto křídla vytvořit nějaké ostré úhly.

Michael Mmoh má hru ve stejné formě jako Musetti, s agresivními údery země a rychlým pohybem. Američan ale není příliš dobrý v vracení podání a často je pro něj těžké přesunout své protivníky.

sledujte seattle seahawks online zdarma

Musetti je takticky chytřejší ve srovnání se svým starším soupeřem, který se pokusí zasáhnout Itala mimo hřiště. Musetti minulý týden více než prokázal své hardcourtové pověření, a pokud si zachová čistou hlavu, jeho forma bude s největší pravděpodobností pokračovat.

Předpověď : Lorenzo Musetti vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Pete Sampras je považován za nejkompletnějšího hráče v otevřené éře a občas byl na trávníku nepřemožitelný. Sampras vyhrál Wimbledon 7krát (Open Era Record) a byl pravděpodobně nejdominantnějším hráčem v historii Wimbledonu. Sampras měl ve Wimbledonu úžasný rekord, když vyhrál 63 a prohrál jen 7.

Jak pustit muže, kterého milujete. Nikdy není snadné opustit muže, kterého miluješ, zvláště pokud jsi si opravdu myslel, že je tím pravým. Možná se cítíte zraněni, smutní a zmatení z rozchodu, i když jste tím, kdo věci ukončil. Li...

Rafael Nadal a Stanislas Wawrinka by při sázce na Rodu Laver Arenu v soutěži finále Australian Open 2014 hodně vsadili.