Jak se dívat na Maryland vs Howard Football online bez kabelu

Sledujte Maryland vs Howard online

Getty Caylin Newton, mladší bratr Cam, vede v sobotu Howarda proti Marylandu.

Maryland Terrapins bude v sobotu hostit Howard Bison na stadionu Maryland v otvíráku sezony univerzitního fotbalu 2019 každého týmu.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude se vysílat v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatných živých televizních programů streamovací služby:

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. A v případě, že se hra přesune na jeden z alternativních kanálů Big Ten Network (Akron vs Illinois je současně na BTN), jsou tyto také součástí FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Howard vs Maryland na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Howard vs Maryland na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Howard vs Maryland na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Howard vs Maryland

Terrapins před sezónou absolvovali 5-7 celkově a 3-6 ve velké desítce pod prozatímním hlavním trenérem Mattem Kanadou. Kanada převzala místo DJ Durkina, který byl umístěn do administrativního vedení poté, co ofenzivní pochůzkář Jordan McNair vykazoval během tréninku známky úžehu a později zemřel.

Škola obnovila Durkina 30. října, ale druhý den ho po protestech vyhodila. Jen o měsíc později Maryland navrhl bývalého hlavního trenéra Nového Mexika Michaela Locksleyho, aby převzal program.

Týden před otvírákem sezony v Marylandu 2019 Locksley informoval o přestupu absolventa Joshe Jacksona, že bude prvním quarterbackem týmu. Jako startér pro Virginia Tech v roce 2017 Jackson dokončil 59,6 procenta svých povolení na 2991 yardů, 20 přistání a 9 zachycení. Počáteční koncert udržel v roce 2018, ale ve třetí hře Hokies si zlomil nohu.

Věří mi, takže je to hezké, řekl Jackson o svém novém týmu Diamondback . To neznamená, že tam nemůžu jít a nechat se vytáhnout. Jako, musíte hrát dobře, musíte se správně rozhodnout, musíte se starat o míč.

tenisová raketa pro 3leté děti

Bison šel celkově 4-6 v roce 2018 a 4-3 v MEAC.

Získali impozantních 33,6 bodů na zápas, ale vzdali se ještě více, 34,1. Přes offseason, Howard najal bývalé Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars a Detroit Lions asistent Ron Prince nahradit hlavní trenér Mike London, který odešel do William & Mary.

Prince od převzetí zdůraznil bezpečnost míče v útoku-v roce 2018 padli 13krát, včetně hry o čtyři fumble, která ztratila Kent State.

Přestupek otočil míč o ohromnou částku, řekl Prince HBCU Gameday . Nejen záchytky, ale mumlání. Hru nemůžete vyhrát házením míče. To se musí zlepšit. Ochrana quarterbacka se musí zlepšit.

Za přestupek stojí starší rozehrávač Caylin Newton, bratr hvězdného rozehrávače Cam Newtona Caroliny Panthers.

Caylin dokončil v roce 2018 51,5 procenta svých přihrávek na 2 610 yardů, 22 přistání a 17 zachycení, čímž přidal 555 yardů a čtyři další skóre na místě.

Newton řekl, že se právě učí, co způsobuje záchytky Washington Post . Lidé říkají méně obratů, méně záchytů, méně tápání, ale trenér Prince to opravdu rozděluje na to, kde je: „To je příčinou obratů.“ Zjednodušuje to, aby ukázal odpovědnost každého. Každý je zodpovědný za míč a jeho udržování v bezpečí.

Dodal: Řekl bych, že jsme velmi výbušní, ale co je nejdůležitější, cítím se jako s trenérem Princeem a jeho ofenzivní mentalitou, dal mi lepší přehled o hře, kde budu přesnější a efektivnější se svými přihrávkami. Právě z toho jsem pod trenérem Princeem nejvíce nadšený.


Populární Problémy

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...

Je to poprvé, co Radwanska prohrála úvodní kolo na US Open ve 12 vystoupeních.

Eagles hostí Redskins na zápas 1. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu ve Philadelphii, Washingtonu, DC a na dalších trzích.

Hráči jsou v Muirfield Village na Memorial Memorial Tournament. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Patriots vs Eagles online bez kabelu.