Cincinnati 2021: Simona Halep vs Jessica Pegula náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Simona Halepová se připravuje na službu v roce 2021 Western & Southern Open

Simona Halepová se připravuje na službu v roce 2021 Western & Southern Open

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (12) Simona Halepová vs Jessica PegulaováDatum: 18. srpna 2021Turnaj : Western & Southern Open

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)Místo : Cincinnati, Spojené státyKategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 1 835 490 $Načasování zápasu : Cca. 19:00 místního času, 23:00 GMT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot Select

badmintonová wiki

Simona Halep vs Jessica Pegula náhled

Simona Halepová bude doufat, že bude pokračovat ve svém návratu, když se ve středu ve druhém kole Cincinnati utká s místní oblíbenou Jessicou Pegula.

Halepová je trojnásobnou finalistkou turnaje Western & Southern Open, ale po tom, co si v květnu na Italian Open natáhla lýtkový sval, byla tři měsíce AWOL. Rumunka se nakonec minulý týden vrátila na turné na akci WTA 1000 v Montrealu, ale v otvíráku prohrála s Danielle Collins.

Aby to neodradilo, Halepová si v úterý na Western & Southern Open připsala první výhru od května, když ve třech setech překonala Magdu Linette. Halepová překonala druhý setový výkyv proti nebezpečnému Polákovi, aby postoupila do druhého kola v Cincinnati.

Nutno však podotknout, že Rumunka bojuje s lehkým zraněním stehna, o čemž svědčí lékařský time-out pozdě ve druhé sadě.

Jessica Pegula byla v nějaké formě v roce 2021

Jessica Pegula byla v nějaké formě v roce 2021

Jessica Pegula si ze své strany užila některé z nejlepších výsledků své mladé kariéry v roce 2021. Američanka v lednu na Australian Open pořádně zabila, když porazila Victorii Azarenkovou, Elinu Svitolinovou a Samanthu Stosurovou, než nakonec prohrála. finalistka Jennifer Bradyová ve čtvrtfinále.

Pegula navázala na svůj grandslamový průlom konzistentními výsledky na turné WTA. Vrcholem toho byl minulý týden National Bank Open, kde Američan dosáhl semifinále a prohrál s Italkou Camilou Giorgiovou.

Pegula zdánlivě přenesla svou bohatou žílu formy do Cincinnati a v úterý se jí v otvíráku pomstila nad Giorgim.

Simona Halep vs Jessica Pegula proti sobě

Zápas druhého kola v Cincinnati bude vůbec prvním kariérním setkáním mezi Simonou Halepovou a Jessicou Pegulou, takže vzájemný zápas v současné době stojí 0: 0.

Simona Halep vs Jessica Pegula predikce

Simona Halepová se už nějakou dobu potýká se zraněním, ale její výkony od jejího návratu naznačují, že je na vzestupné trajektorii. Přestože měla Rumunka během úterního zápasu trochu nepohodlí na pravé noze, přesto dokázala získat 73% bodů za první podání na cestě k vítězství 6: 4, 3: 6, 6: 1.

Simona Halepová slouží na 2021 Western & Southern Open

Simona Halepová slouží na 2021 Western & Southern Open

Nic z toho ale Jessicu Pegulu neodradí. Američanka je schopna zasáhnout vítěze i promíchat tempo v soutěžích, což jí pomůže udržet Halepovou stále v pohybu.

jak sledovat vmas online

Přestože samotná Rumunka má dobré pozemní údery, možná by nechtěla zapojit svého mladšího protivníka do delších výměn.

Halep bude pravděpodobně čelit náročné bitvě proti rozžhavenému soupeři, jako je Pegula, vzhledem k tomu, že teď není úplně fit. Ale Rumunka je bojovnice, která je vždy schopná vytáhnout králíka z klobouku, a očekáváme, že vyhraje, pokud se zápas vzdaluje.

Předpověď : Simona Halepová k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Konference byla v roce 2019 trochu nepořádek, ale turnaj Pac-12 by měl být stále zábavný. Zde je návod, jak sledovat každou hru online naživo.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Blazers Game 2 online bez kabelu.

USA se v pátek utkají se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji žen IIHF. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Chelsea vs Manchester United online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Jak povzbudit své dítě k větší soutěživosti ve sportu. Sportování je pro většinu dětí obřad. Soutěž a děti se však mohou stát citlivým tématem - některé děti a rodiče mohou být příliš soutěživí a stát se špatnými sporty ...