Přímý přenos Northern Kentucky vs Wright State: Jak se dívat na Horizon Championship onlineDALLAS, TX - 15. BŘEZNA: Hlavní trenér Scott Nagy z Wright State Raiders se dívá ve druhé polovině prvního kola basketbalového turnaje mužů NCAA 2018 proti dobrovolníkům z Tennessee v American Airlines Center 15. března 2018 v Dallasu, Texas . (Foto Tom Pennington/Getty Images)Díky některým dramatikům z počátku března se severní norská Kentucky (24-8; konference 13-5) chystají v letech 2018-19 nastoupit na Wright State Raiders (20-12; 13-5 in-conference) Hru Horizon League Championship v Little Caesars Arena v Detroitu v Michiganu v úterý večer.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

velikost raketbalu

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue : PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.v grip stolní tenis

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Sling TV : ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.různé typy tenisových raket

Jak se sem dostal stát Wright a severní Kentucky:

Wright State má na turnaji Horizon League zatím ... správné (téměř) věci. Raiders zahájili hru po sezoně minulou středu vítězstvím 71-56 nad osivem IUPUI č. 8. Poté v pondělí navázali na 15bodové vítězství vítězstvím 12 bodů (66-54) proti Green Bay č. 4. Druhý centimetr 6 stop 9 Loudon Love, který v této sezóně vedl v průměru 15,5 bodu na náskok Raiders, skončil s 10 body a 12 doskoky pro double-double při vítězství Wright State proti Green Bay.

Severní Kentucky neměl jednoduchou cestu do finále. Poté, co ve středu zdravě porazili Detroit 99-88, potřebovali Norové staršího útočníka Drewa McDonalda-který vedl tým s 19,3 body na zápas a průměrně 9,5 doskoku během základní části-k potopení trojbodové střely s náskokem 1,6 sekundy zbývající na hodinách k okraji kolem č. 3 osiva Oaklandu (celkem 16-16 během základní části), 64-63, v pondělí.

Zde je střela McDonald’s na finální držení Norů, která se nakonec ukázala jako vítěz hry a první skutečný okamžik March Madness v play off:

Tady jsou tři vítězné hry Drewa McDonalda, které poslaly NKU do mistrovské hry Horizon League. pic.twitter.com/pdUmZXI8uz

- Joe Danneman (@FOX19Joe) 12. března 2019

Oba týmy rozdělily sérii sezón a v každé soutěži bojovaly až na drátě. Severní Kentucky těsně porazil Wright State doma na prvním setkání, 68-64, 11. ledna, zatímco padl 81-77 na silnici jen o měsíc později 15. února.

Loňský výsledek hry Horizon League Championship:

Wright State jako osivo č. 2 snadno porazil osivo č. 8 Cleveland State 74-57, druhé nejnižší osivo, jaké kdy dosáhlo na hru Horizon League Championship (Milwaukee, 2016-17). Raiders mají za cíl poprvé v historii programu získat tituly z konferenčních turnajů.

kde mohu sledovat kluky

Historie turnaje NCAA:

Wright State má dvě předchozí místa na turnaji NCAA, jednou v roce 2007 a jednou v roce 2018; Raiders vyhráli titul Horizon League v základní části dvakrát, 2007 a tuto sezónu. Jako program divize I vyhrál Northern Kentucky dvakrát podíl na šampionátu konference v pravidelné sezóně, během posledních dvou sezón před rokem 2018-19. Jediný severský turnaj NCAA se objevil v letech 2016-17.


Populární Problémy

Juan Martin Del Potro podrobně hovořil o svém vyčerpávajícím vítězství nad Rogerem Federerem ve finále USO 2009. Argentinec prohrál před několika měsíci s Federerem v Paříži a byl rozhodnut stejnou chybu neopakovat.

Jak udělat letní pudink. Jeden z nejplodnějších dezertů, které lze najít. Tento letní pudink je plný barev a osvěžujících chutí. Krásná se lžící smetany. Servíruje 6 Doba přípravy: 10 minut Doba vaření: 1 hodina 30 ...

Ve svém druhém turnaji ATP od loňského Mnichova způsobil jamajský Němec ohromující rozrušení, když porazil Alexandra Zvereva. .

Starší sestra Williamsová možná nemá úspěch mladší sourozence Sereny, ale nyní je zpět v první desítce a je fit jako nikdy předtím.