Olga Sharypova reaguje na prohlášení Alexandra Zvereva popírající zneužívání a říká: „Nelžu“

Alexander Zverev a Olga Sharypova

Alexander Zverev a Olga Sharypova

Alexander Zverev se ve čtvrtek ocitl v centru dvou samostatných kontroverzí. Nejprve jeho poslední ex-přítelkyně Brenda Patea oznámila, že je těhotná s jeho dítětem, a poté jeho předchozí ex-přítelkyně Olga Sharypova zveřejnit podrobný příspěvek na Instagram tvrdil, že ji fyzicky týral, když byli spolu.

Alexander Zverev následně vydal prohlášení potvrzující Pateinu deklaraci, ale jednoznačně popírající Sharypova tvrzení. Nyní na to reagovala Sharypova, která si stojí za svým obviněním a požaduje odpovědi od německé hvězdy.

Olga Sharypova

Příběh Instagramu Olgy Sharypové

„Nevím, jestli jsi to napsal ty, nebo kdokoli, kdo spravuje tvůj Instagram, ale do dnešního dne jsi neměl odvahu odpovědět mi přímo. Protože nelžu a oba to víme. Nebojím se říkat pravdu, že? ' Napsala Sharypova.
„Chci ukázat všem mužům, kteří se nechovali k ženám chovat špatně, že nejsme doplňky, nejsme +1, nejsme panenky, nemůžete si dělat, co chcete. A pokud jste si mysleli, že po tom všem, co jsem v tom vztahu prožil, budu zticha, mýlili jste se. Osobně jste mi nedal odpovědi. Tak jsem udělal to samé, “pokračovala.

Jsem dojatý k slzám s těmito pozitivními zprávami: bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva Olga Sharypova

Alexander Zverev odmítl obvinění Šarypovy prostřednictvím příspěvku na sociálních sítích a tvrdil, že „prostě nejsou pravdivé“. Rovněž vyjádřil lítost nad tím, že ho někdo tak drahý napadl tímto způsobem.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alexandrem Zverevem (@alexzverev123) 29. října 2020 ve 13:35 PDT

Poté, co Alexander Zverev vydal prohlášení, získal od svých následovníků velkou podporu. Ale mnozí v tenisovém bratrstvu také přišli na obranu Olgy Sharypové a v jiném příběhu Instagramu napsala, že se cítila ohromena vylitím lásky a pozitivity.

„Chci vyjádřit, jak jsem vděčný za kolosální podporu, kterou dostávám každou sekundu. Tisíce zpráv, kde vyprávíte své příběhy nebo mi jen dáváte najevo, že mě podporujete a věřte mi. To jsem opravdu nečekal, “napsala Sharypova v příspěvku na Instagramu.
'Psychicky jsem se připravoval na bitvu sám (nepočítaje přátele a rodinu).' Byl jsem si jist, že dostanu hodně negativní odpovědi, a jsem ohromen a dojat k slzám při všech těchto pozitivních zprávách. Jsi úžasná. Posílám svou lásku a vděčnost! #IStandWithOlya, “dodala.

Mezi těmi, kdo vyjádřili podporu pro Sharypovou, byla hvězda WTA Daria Gavrilova, která řekla „Dobrá na Olyu, že se otevřela“.

Brzy poté Sharypova nahrála další příběh v ruštině. Podle anglického překladu to zdůrazňuje zneužívání, kterému čelila ve vztahu s Alexandrem Zverevem. Vyžaduje také odpovědi od svého bývalého přítele, přičemž vysvětluje, že se chystá po částech odhalit celý svůj příběh.

„Trpěl jsem dva roky. Rok ničivého vztahu. Rok na uzdravení. Proto nechci vyprávět příběh najednou a za jeden den. Rozbil jsem to na části. Abyste mohli zažít každý jeden, “řekla Sharypova.
'Byl jsi tak odvážný, tak seber odvahu odpovědět na tyto otázky,' uzavřela.

Zde je úplný anglický překlad jejího ruského příspěvku.

Několik fanoušků zahájilo petici za to, aby ATP pozastavila Alexandra Zvereva z turné. Uvidí se, jestli kontroverze vyvolá jakékoli vyšetřování nebo vyšetřování ze strany úřadů.

Populární Problémy

Jak zabránit zamrznutí vody vašeho mazlíčka. Pokud váš mazlíček miluje venku, je pravděpodobné, že si rád zahraje i v zasněženém, chladném počasí. Abyste se ujistili, že váš mazlíček má venku dostatek vody, musíte zabránit jeho vodě v ...

Jak podávat míč Ping Pong s Topspinem. Otočení míče je jednou z nejdůležitějších technik ping pongu. Podávání s topspinem může být skvělý způsob, jak odhodit soupeře a získat esa. Pokud jste se o to pokoušeli ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 2019 NBA Dunk Contest online bez předplatného nebo přihlášení pomocí kabelu.

Patelární tendonitida je odborný termín pro zánět šlachy, který prochází kolenem. Je to velmi časté zranění mezi sportovci, zejména běžci, skokani a vzpěrači. Špatná tendonitida je bolestivá a může vás dostat ven ...

'Suits' je ve středu zpět do své deváté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.