Jak skrýt jizvy se sebepoškozováním

Sebepoškozování nebo sebepoškozování je, když si někdo záměrně způsobí fyzickou bolest, aby se vyrovnal s emocionálním nebo psychickým traumatem. Většina lidí, kteří si ubližují nebo již v minulosti nechtěli, aby se jiní dívali na jejich jizvy, ale tyto jizvy lze obtížně skrýt, zvláště pokud jsou na místech, jako jsou zápěstí, stehna nebo hrudník. Existuje několik přístupů, kterými můžete skrýt jizvy před sebepoškozováním.

Metoda 1 ze 6: Krycí jizvy make -upem

 1. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 1

  1 Vyberte si hustý make -up. Existuje mnoho značek, které formulují svůj make -up speciálně tak, aby zakryly tetování nebo změnu barvy, a toto jsou také nejlepší typy, které je možné použít k pokrytí jizev. Možná je budete muset najít ve specializovaných obchodech nebo online.
  • Podívejte se na značku, která má na výběr z mnoha různých odstínů. Chcete, aby vámi vybraný odstín odpovídal kůži kolem jizvy, nikoli samotné jizvě.
  • Podívejte se na značku, která konkrétně tvrdí, že zakrývá nebo maskuje tetování nebo jizvy; existuje několik vysoce hodnocených, které můžete vyhledat online nebo v obchodech. Pokud v obchodech ve vašem okolí nic z toho nenajdete, vyzkoušejte jakýkoli podklad s plným nebo maximálním krytím nebo korektor, zejména ty, které jsou k dispozici ve formě tyčinek, protože bývají krycí než kapaliny.


 2. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 2

  2 K nanášení použijte štětec. Štětce vytvářejí nejhladší aplikaci a pomáhají míchat make -up do štěrbin.
  • Podívejte se na malý, zaoblený štětec, který je inzerován jako štětec na korektor.
 3. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 3

  3 Nejprve naneste malé množství. Pomocí štětce jemně vmasírujte malé množství korektoru nebo make -upu na jizvy a okolní pokožku. Pokud jedna vrstva nestačí, přidejte další tenkou vrstvu.
  • Pokud chcete, můžete jej nastavit průsvitným lisovaným nebo sypkým práškem, aby vám déle vydržel.
 4. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 4

  4 Zkuste použít maskovací soupravu na jizvy. Souprava obecně obsahuje několik produktů, které jsou navrženy tak, aby společně kryly jizvy. Tyto sady mohou být dražší než běžné líčení a jejich aplikace je časově náročnější. Ale pokud máte důležitou událost, jako je svatba nebo pracovní pohovor, může to být dobrá investice.
  • Hledejte online „krycí soupravu na tetování“ nebo „soupravu na zakrytí jizev“ a najděte mnoho různých možností spolu s recenzemi uživatelů.

Metoda 2 ze 6: Strategicky skrývající jizvy

 1. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 5

  1 Noste náramky, abyste skryli jizvy na zápěstí. Může to být snadný způsob, jak skrýt relativně malé jizvy, a jako bonus navíc je nošení spousty náramků právě teď velkým módním trendem.
  • Podívejte se na náramky ve stylu manžety, abyste měli co největší pokrytí. K dispozici je spousta stylů, od pánských kožených náramků po manžety až po dámské gravírované stříbrné nebo zlaté manžety. Některé stylové značky zahrnují Rustic Cuff a Fossil, ale originální, nádherné manžety můžete získat ručně z řemeslného webu Etsy nebo se dokonce naučit udělejte si vlastní .
  • I když náramky neskrývají všechny jizvy, přítomnost pestrobarevného náramku může odvést pozornost lidí od menších, méně jasných jizev.
 2. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 6

  2 Noste košile s dlouhým rukávem. To může skrývat jizvy na pažích a v závislosti na délce rukávů dokonce skrýt jizvy na zápěstí.
  • Vyzkoušejte trička s manžetami na palec. Jedná se o trendový vzhled, který pomáhá tím, že držíte rukáv stažený, aby vaše zápěstí nebyla nechtěně odhalena. Můžete si vytvořit svůj vlastní, vyříznutím otvoru v rukávech, které jsou pro vás příliš dlouhé, nebo je můžete zakoupit online. Stačí na webu prodejce, jako je Amazon, vyhledat „otvor pro palec u košile“.
  • V létě hledejte lehký, gázový materiál jako hedvábí nebo tenkou bavlnu. Ty jsou prodyšné, aby vás udržely v pohodě. Uvědomte si, že pokud v horkých letních dnech nosíte košile s dlouhým rukávem, můžete dostávat otázky od lidí, kteří jsou zvědaví, proč. Může to být také červená vlajka pro dotčené rodiče.
 3. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 7

  3 Při plavání noste plavecké šortky. Pokud jste dívka s jizvami na stehnech, odhalí je tradiční plavky, ale můžete si je obléci plaveckými šortkami.
  • Pokud jsou jizvy v horní části stehen, většina deskových šortek je skryje, a protože jsou skutečně vyrobeny pro plavání, pravděpodobně od svých přátel nedostanete spoustu otázek.
  • Deskové šortky se dodávají ve všech délkách, takže pokud jsou vaše jizvy na stehnech nižší, zkuste delší šortky nebo dokonce pánské plavky.
 4. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 8

  4 Vyzkoušejte další možnosti plavek. Pokud vám deskové šortky nestačí na zakrytí jizev při plavání, existují pro vás další možnosti.
  • Můžete také nosit plavecký top ve stylu vyrážky na zakrytí jizev na pažích při plavání. Přicházejí ve stylech s krátkým a dlouhým rukávem a jsou k dispozici pro muže a ženy; topy s vyrážkou s dlouhým rukávem mohou pokrýt jizvy i na zápěstí. Pokud se někdo zeptá, můžete říci, že jste jen velmi opatrní ohledně ochrany před sluncem.
  • Zkuste na internetu vyhledat „skromné ​​plavky“ pro dámské doplňky, které pokrývají hodně kůže. Vzhledem k tomu, že jsou obvykle prodávány pro náboženské lidi (jako jsou muslimské, mormonské nebo ortodoxní židovské ženy), mají tendenci zakrývat více pokožky než běžné plavky.
 5. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 9

  5 Noste ponožky do půl lýtek, podkolenky nebo punčocháče. Pokud máte jizvy na dolních končetinách a potřebujete je skrýt, některá z těchto možností bude fungovat. Díky tomu nebudete muset nosit kalhoty každý den v roce.
  • Ve velkých boxech, nákupních centrech a online je k dispozici spousta roztomilých, stylových možností pro vysoké ponožky nebo punčocháče. Můžete je začlenit do svého osobního stylu výběrem zábavných potisků nebo barev.
  • Můžete zkusit použít voděodolný make -up k zakrytí jiných viditelných jizev při plavání, nebo použít obvaz, pokud vše ostatní selže.
 6. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 10

  6 Vyberte si oblečení, které skryje jizvy na hrudi. V horní části hrudníku mohou být nějaké sebepoškozující jizvy. Existuje několik možností, jak je skrýt, ale uvědomte si, že výběr většiny z nich v teplejších měsících může lidem způsobit podezření.
  • Zkuste stylový šátek. Existuje spousta možností šátků, od gázových bavlněných šátků v teplejších měsících až po silné pletené šály v chladnějších měsících. Můžete také zkusit 'nekonečný šátek', což je šátek pletený do smyčky, která se táhne přes vaši hlavu.
  • Zkuste si zapnout košili až nahoru. To může být stylové a zábavné, zvláště pokud si vyberete cool tričko s potiskem oxfordského typu (přemýšlejte o Harry Styles).
  • Zkuste rolák nebo falešnou košili. V zimních měsících jsou to skvělé možnosti, které vás zahřejí a zakryjí jizvy.
  • Noste náhrdelník. Zvláště dívky mohou těžit ze současného trendu nosit velké, neohrabané náhrdelníky nazývané „náhrdelníky pro prohlášení“. Přicházejí ve všech různých barvách a stylech a jsou k dispozici online, ve velkých boxech nebo v obchodních domech. Pokud provádíte online vyhledávání, zkuste použít hledané výrazy „prohlášení náhrdelník“ spolu s výrazy „podbradník“, „okrajový“ nebo „robustní“.

Metoda 3 ze 6: Vzhledem k tetování

 1. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 11

  1 Rozhodněte se, zda je pro vás tetování dobrá volba. Tetování je oblíbený způsob, jak si lidé, kteří si již neubližují, trvale kryjí jizvy, aniž by je zcela odstranili. Pod tetováním budete stále cítit hřebeny vašich jizev, takže vám může sloužit jako připomínka toho, čím jste si prošli a kde jste teď.
  • Tetování může být dobrou volbou, pokud se vám líbí vzhled tetování, jsou dostatečně staří (na většině míst 18 a více) a jste v profesi, kde tetování negativně neovlivní vaši kariéru.
  • Před tetováním byste měli počkat nejméně dva roky poté, co epizody sebepoškozování skončí. Je to proto, že jizvy se stále hojí a čerstvé jizvy ne vždy spolehlivě odebírají inkoust.
  • Tetování může být relativně jednoduché, pokud jizvy pokrývají malou plochu, ale větší postižené povrchy (jako celé stehno) budou vyžadovat velké, složité tetování, které může být dražší a bolestivější.
  • Uvědomte si, že některé velmi velké, velké jizvy (z hlubokých ran) nemusí inkoust pojmout. Promluvte si se zkušeným tetovacím umělcem o tom, zda vaše jizvy pravděpodobně přijmou inkoust.
 2. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 12

  2 Vyberte si design. Tetování je trvalé, takže je důležité vybrat si něco, na co se chcete dívat po celý život. V závislosti na množství povrchu pokrytého jizvami budete možná potřebovat velký, složitý design.
  • Mnoho lidí, kteří si tetují jizvy po sebepoškozování, volí vlastní design, který představuje přežití, překonání, nově nalezenou důvěru nebo jiný pozitivní pohled na život. To může být skvělý způsob, jak z něčeho, co kdysi bylo negativní, udělat něco pozitivního a získat zpět své tělo.
  • Zkuste hledat online vyhledávací dotazy jako „tetování na krytí jizev způsobených sebepoškozováním“. Mezi některé nápady patří fénix, mytologický pták, který zemře a znovuzrozí se z vlastního popela; verš poezie nebo jiná inspirativní slova jako „naděje“ nebo „právě když si housenka myslela, že je konec světa, stala se z ní motýl“; pták unikající z klece; nebo jakýkoli složitý, krásný design, který milujete.
  • Vždy se můžete pokusit svůj tetovací nápad jako dočasné tetování, než se rozhodnete, že bude trvalé.
 3. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 13

  3 Najděte si uznávaného tatéra. Většina lidí najde svého tatéra tak, že se zeptá někoho, kdo má odvedenou práci, kterou obdivuje. Pokud nikoho neznáte, můžete začít konverzaci s cizincem a pochválit ho za jeho umění. Většina lidí s tetováním ráda ví, že ostatním to připadá stejně nádherné jako oni.
  • Podívejte se osobně na studia potenciálních umělců a ujistěte se, že je vše na inspekcích a příslušných certifikacích aktuální (v závislosti na tom, kde žijete, se to bude lišit). Požádejte o zobrazení portfolia děl, které umělec v poslední době udělal. Zjistěte, zda má umělec zkušenosti s pokrýváním jizev. Pokud ne, zeptejte se, zda znají někoho, kdo to ví; umělci tetování mívají velké sítě a chtějí, abyste získali nejlepší práci pro své potřeby.

Metoda 4 ze 6: Skrytí dočasných značek

 1. Obrázek s názvem Nechte dočasné tetování trvat déle Krok 8

  1 Pokud máte na rukou malé dočasné značky, zkuste je napsat perem. To vypadá relativně normálně, protože jste si mohli napsat poznámku.
  • To funguje obzvláště dobře u kousnutí, které jsou obecně poměrně malé, takže je lze přepisovat.
 2. Obrázek s názvem Make Tattoo Ink Krok 15

  2 Použijte malé čmáranice k pokrytí mírně větších ploch.
  • Nemusíte být velký umělec, abyste to udělali, vyzkoušejte jednoduché návrhy, jako jsou květiny a lebky.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si dočasné tetování bez poškození pokožky Krok 4

  3 Pro modřinu, která by tam mohla zůstat několik týdnů, použijte dočasné tetování. Ty nějakou dobu zůstanou a nemusí se opakovat každý den.
  • Záplaty tváře se v dočasném tetování mohou použít k zakrytí tmavších a nápadnějších značek
 4. Obrázek s názvem Naneste Jagua Tattoo Krok 5

  4 Vyzkoušejte vzory a vzory s hennou nebo tělovou barvou, abyste dočasně zakryli značky a přitom stále vypadali krásně. Dobře k tomu slouží i voděodolná oční linka, která může vydržet i několik dní.
  • To je dobrý nápad pro formálnější příležitosti, kdy budete možná muset nosit šaty a zakrývat stopy na odhalených pažích a nohou
  • Návrhy henny obecně vypadají efektněji než psaní nebo čmárání rukou.
  • Tekuté oční linky také fungují, pokud nechováte Hennu doma.

Metoda 5 ze 6: Rozhodnutí neskrývat jizvy

 1. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Step 14

  1 Rozhodněte se ukázat své jizvy. Většina lidí, kteří skrývají své jizvy, stále škodí sobě, ale rozhodnutí přestat skrývat své jizvy vám může pomoci získat sebevědomí, být otevřený o svých bojích a dokonce šířit povědomí o tom, že sebepoškozování je vážný stav, který postihuje mnoho lidí.
 2. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 15

  2 Začněte v malém. Nemusíte jen tak začít nosit špagetová ramínka nebo šortky, které ukážou vaše jizvy jen tak někomu. Můžete se do toho uvolnit tím, že se rozhodnete vystavit své jizvy v určitých situacích nebo určitým lidem, kterým zpočátku důvěřujete, s cílem získat dostatečnou důvěru, abyste nadobro odstranili make -up a další oblečení.
  • Zvažte ukázat své jizvy doma. Po škole nebo práci se svlékněte do dalšího oblečení nebo make -upu a buďte sami sebou, jizvami a vším. Pokud vaši rodiče nebo spolubydlící nevědí, že jste si ublížili, může to být těžký krok. Možná budete chtít začít říkat jim, že jsi ublížil .
  • Vyberte si den, kdy se chcete zveřejnit. Jeden den v týdnu nedělejte žádné další kroky, abyste skryli jizvy. Zda je všední den nebo víkend, záleží na vás.
 3. Obrázek s názvem Přestaňte se nechat ignorovat neznalými lidmi Krok 10

  3 Procvičujte si reakce na komentáře. Jedním z důvodů, proč mnoho lidí váhá vystavit své jizvy ostatním, je strach z toho, co by lidé mohli říci. Je pravda, že mnoho lidí může dělat hrubé nebo nepříjemné komentáře, pokud vidí vaše jizvy. Vědět, jak reagovat v daném okamžiku, vám může pomoci cítit se lépe. Vaše odpověď se pravděpodobně bude lišit v závislosti na tom, kdo to komentuje (je to váš šéf, dítě, vaše babička, cizinec?) A proč (jsou zvědaví, ignoranti nebo se vám záměrně snaží ublížit.
  • Jednou z možností je úplně je ignorovat. Vaše tělo není věcí nikoho jiného a vy jste zcela oprávněni ignorovat hrubé nebo osobní komentáře, stejně jako byste ignorovali komentáře týkající se vaší velikosti těla nebo rysů obličeje.
  • Řekněte komentujícím pravdu. Pokud se vás někdo zeptá, z čeho jsou vaše jizvy, máte možnost mu říci pravdu, ale vhodně zkrácenou formou. Možná nebudete mít čas nebo chuť vyprávět celý svůj osobní příběh, a to je v pořádku (stejně to opravdu není jejich věc). Ale můžete říci: „Pořezal jsem se“ nebo „Kdysi jsem se pořezal, když jsem zápasil“, a nechal to být. Většina lidí nebude tlačit na další podrobnosti.
  • Řekněte komentujícímu, aby mu záleželo na jeho vlastním podnikání. Můžete to udělat zdvořile nebo ne tak zdvořile, v závislosti na tom, jak dáváte přednost odpovědi, kdo je ta osoba, jaký je váš vztah k vám a zda byli zdvořilí k vám nebo ne. Jedním ze zdvořilých způsobů, jak reagovat, by bylo říci: „Opravdu se mi nechce o tom mluvit.“ Méně zdvořilá, ale stále účinná možnost je: „To není tvoje věc.“
  • Zkuste sarkastickou, vtipnou nebo kousavou odpověď. Pokud je někdo ve svém přístupu hrubý, může mu ochutnání jeho vlastní medicíny pomoci pochopit, jak jsou jeho otázky zavádějící. Zkuste něco jako: „Pokládáte vždy druhým osobní otázky, nebo mám jen štěstí?“ nebo 'Tyto jizvy? Napadlo mě stádo vzteklých housenek. ' Pak protočte očima a odejděte.

Metoda 6 ze 6: Získání pomoci pro sebepoškozování

 1. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 17

  1 Pochopte, proč si ubližujete. Existuje mnoho důvodů, proč si lidé ubližují, a většina z nich má co do činění s psychickým traumatem. Pokud používáte sebepoškozování jako způsob, jak se vyrovnat s něčím jiným ve svém životě, identifikace skutečného problému vám může pomoci najít způsoby, jak s tím přestat.
  • Někteří lidé se obracejí na sebepoškozování jako způsob, jak se vyrovnat se současným nebo minulým zneužíváním. Používáte-li sebepoškozování, abyste se vyrovnali se současným zneužíváním, promluvte si s poradcem nebo policistou a požádejte o pomoc. Můžete také číst tento článek wikiHow tipy, jak se vypořádat se zneužíváním.
  • Existuje mnoho dalších důvodů, proč si lidé ubližují, od šikany a pocitu odmítnutí až po pocity nízké sebeúcty, viny nebo necitlivosti. Někdy je sebepoškozování spojeno s užíváním drog, protože některé drogy mohou způsobit depresi a pocity bezcennosti.
 2. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 18

  2 Říct někomu. Je neuvěřitelně těžké někomu říct, jestli jste si ubližovali. Pokud se ale potýkáte se sebepoškozováním, říct někomu to může být první krok k uzdravení.
  • Pokud jste ve Spojených státech, zavolejte na 24hodinovou linku národní prevence sebevražd na linku 1-800-273-TALK.
  • Promluvte si se svými rodiči nebo jinými blízkými. Když někomu řeknete, komu důvěřujete, můžete si být jisti, že získáte potřebnou pomoc.
  • Promluvte si se svým lékařem. Pokud si nemáte s kým promluvit, řekněte to své zdravotní sestře, lékaři nebo školnímu poradci. Tito lidé vám mohou poslat doporučení terapeuta nebo psychiatra k vyhodnocení.
 3. Obrázek s názvem Hide Self Harm Scars Krok 19

  3 Procvičte si další zvládací strategie. Většina lidí, kteří si ubližují, to dělá jako způsob rychlého přívalu endorfinů, chemikálie, která se cítí dobře a pomáhá bojovat s problémy, jako je deprese a úzkost. To může být uklidňující, rušivé nebo způsob, jak se odvzdušnit. Je to vyrovnávací strategie, jak se vypořádat s čímkoli, od strašných životních okolností po duševní choroby. Nalezení dalších způsobů, jak se vyrovnat, vám může pomoci překonat.
  • Promluvte si s terapeutem. Terapeut vám může pomoci vymyslet strategie, jak se vyrovnat se stresem a také se vypořádat s hlavní příčinou vašeho sebepoškozování, jako je traumatická minulost nebo šikana od vašich vrstevníků. Terapeuta můžete najít tak, že si promluvíte se svým pravidelným lékařem nebo školním poradcem a požádáte o doporučení.
  • Cvičení. Každodenní aerobní aktivita, jako je používání eliptického nebo veslařského trenažéru nebo jen běhání, vám může poskytnout podobnou dávku endorfinů a je to skvělý způsob, jak se vyrovnat se stresem a úzkostí.
  • Zkuste sníst něco s výraznou chutí. Pokud si ubližujete, protože se cítíte odpojení a otupělí, může vám konzumace pálivé papriky nebo máty peprné pomoci mít stejný pocit, že jste naživu, aniž byste riskovali, že si ublížíte. Podobně si zkuste dát studenou sprchu.
  • Promluvte si se svým terapeutem o vyzkoušení hudby nebo arteterapie, které vám pomohou vyrovnat se se stresem a nahradit vaši potřebu sebepoškozování. Vyjádření je důležitou součástí obnovy.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Moje jizvy jsou na mém zápěstí a naše škola má uniformy, takže je nemohu nijak skrýt. Co bych měl dělat? Koupil jsem si tlustý náramek a pak jsem šel do lékařské ordinace a požádal sestru, aby podepsala svolení, abych si to mohl nechat. Zvedla obočí, ale rozuměla a neptala se.
 • Otázka Když jsem kreslil na zápěstí, jedno dítě z mé třídy žertem řeklo: „Jsi nějaký emo kluk, který se štípne?“ Skoro jsem se rozbrečel, protože i když to nevěděl, měl jsem strach, že to zjistí. Pomoc? Vtipy o stříhání nejsou nikdy dobré, i když nevěděl, že s tím zápasíte. Ignorujte ho a vyhledejte pomoc u někoho, komu na vás záleží.
 • Otázka Co když mám jizvy na stehnech a dělám balet? Nemůžu je skrývat. Pokud má vaše baletní třída dress code, zkuste se ho co nejvíce držet, ale možná byste mohli zkusit sehnat nějaké sportovní oblečení, které by je zakrylo, nebo o tom říct svému instruktorovi, mohou pro vás udělat výjimku.
 • Otázka Co když je uprostřed léta a příliš horko na to, abyste nosili dlouhé rukávy? Hledejte „rukávy na ruce“ nebo „kompresní návleky“ nebo „chladicí návleky“. Jedná se o levné věci, které sportovci nosí, aby skryli tetování atd. „Chladivé“ rukávy u košile s krátkým rukávem vypadají, jako bys měl na sobě běžecké tričko, ale ve skutečnosti blokují sluneční UV paprsky a chladí tvoje ruce.
 • Otázka Co když jsou mé jizvy dobře viditelné, jako na mé tváři? Pořezal jsem se tam, protože mi říkali 'Chubby Bunny' a 'Chubby-Cheeked Chelsea'. I když byste se za své jizvy nikdy nemuseli stydět nebo se stydět, možná by bylo jejich zakrytí make -upem vaší nejlepší volbou nebo se rozhodli pro sestřih, který oblast skryje o něco více, takže se budete cítit o něco pohodlněji. Mohla by pomoci i některá poradenství, která vám dodají více síly, než byste si možná mysleli, že v současné době máte, když reagujete na zlověstné komentáře.
 • Otázka Jak mohu vypustit rady, abych řekl, že si škodím? Můžete nechat někoho nahlédnout do vašich jizev nebo začít mluvit o sebepoškozování obecně. Toto jsou způsoby, jak vyložit téma méně přímo.
 • Otázka Nevím proč, ale škrábám se a bojím se to někomu říct. Co bych měl dělat? Škrábání, přestože nestříháte, je stále formou sebepoškozování. Může být děsivé sdílet tyto věci s ostatními, ale opravdu byste si měli s někým promluvit o svých pocitech, aby vám mohl pomoci. Pokud nemůžete sdílet s rodiči, najděte si jinou bezpečnou osobu, se kterou si promluvíte. Může to být školní poradce, učitel, náboženský vůdce nebo dokonce jeden z rodičů vašeho přítele. Není se za co stydět.
 • Otázka Jak mohu v hodině tělocviku skrýt rány na zápěstí? Musím nosit košili s krátkým rukávem a nemám žádný make -up, abych je zakryl. Náramky nebo ohřívače zápěstí by fungovaly. Ohřívače zápěstí by byly velmi vhodné pro P.E. třída. Můžete se také zeptat spolužáka, jestli si můžete půjčit malý korektor, nebo si jen zajít do obchodu a koupit si vlastní.
 • Otázka Jak mohu ve školní uniformě skrýt rány na noze? Pokud to oblékání vaší školy umožňuje, noste vysoké ponožky nebo punčocháče. Jinak investujte do špičkového dermatologického korektoru, který skryje jizvy.
 • Otázka Jak mohu skrýt jizvy na stehnech v šatně do tělocvičny? Začněte nosit delší spodní prádlo, jako chlapecké šortky, které jsou delší než běžné dámské spodní prádlo, ale kratší než boxerky. Nebo se převlékněte opravdu rychle, nejdříve si sundejte kalhoty a co nejdříve si obujte kraťasy.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Varování

 • Pokud máte sebevražedné myšlenky, ve Spojených státech volejte 911 nebo národní linku prevence sebevražd na 1-800-273-TALK.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak připravit těsto na smažené sušenky. Úprava vašeho oblíbeného receptu na těsto na sušenky, válení těsta v těstíčku a smažení těsta vytvoří bohatou a křupavou pochoutku. Tento recept používá upravený recept na těsto na čokoládové sušenky. Před...

Jak identifikovat surové diamanty. Diamanty, které ještě nebyly vybroušeny, se označují jako „surové“ nebo „surové“ diamanty. Chcete -li zjistit, zda je kámen, který máte, diamantem, můžete provést rychlé vizuální vyhodnocení, abyste vyloučili další drahokamy. Z...

Earl Thomas se vrací do Seattlu, protože Havrani dobývají Seahawks. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud vás kouslo klíště, je normální cítit nervozitu, že jste se mohli nakazit boreliózou. CDC doporučuje testovat Lyme ve dvou krocích. Tento proces testuje vaši krev na přítomnost protilátek ...

Jak si zabalit ruce pro Muay Thai. Než budete trénovat nebo bojovat v Muay Thai, musíte si zabalit obě ruce, abyste je ochránili před poškozením. Většina praktikujících používá k ochraně svých svalů a kostí pár gumiček se suchým zipem ...

Jak připoutat vykloubené rameno. Vykloubené rameno je bolestivé zranění, ke kterému dochází, když je kulovitý konec pažní kosti (pažní kost) vytlačen z dutinkového kloubu ramenního pletence. Jakmile je ramenní kloub přemístěn, ...