Madison Keysová porazila Jessicu Pegulaovou a dostala se do čtvrtfinále US Open

Pro Pegulu znamenala porážka další grandslamové zklamání. Na každém velkém turnaji postoupila do čtvrtfinále, ale ještě se nedostala do finále čtyř.NEW YORK (AP) – Madison Keysová porazila svou kolegyni Jessicu Peguluovou 6-1, 6-3 v pondělí za něco málo přes hodinu a postoupila do čtvrtfinále US Open.

Keysová, nasazená č. 17 a vicemistryně z roku 2017 ve Flushing Meadows, proměnila 77 % svých bodů při prvním podání a pomocí silných úderů do země udržela rozehrávky krátké – v průměru něco málo přes tři údery –, aby dokázala rychle pracovat. třetí nasazený soupeř a blízký přítel.Keys řekl, že bylo těžké hrát kamaráda, ale 'na konci dne chceme oba vyhrát. Všichni jsme na kurtu byznys.'

Pro Pegulu to znamenalo další grandslamové zklamání. Na každém velkém turnaji postoupila do čtvrtfinále, ale ještě se nedostala do finále čtyř.

Madison Keysová porazila Jessicu Pegulaovou a dostala se do čtvrtfinále US Open
/

Čtvrtfinálovou soupeřkou Keysové bude devátá nasazená Markéta Vondroušová z České republiky, která se vrátila, aby porazila nenasazenou Američanku Peyton Stearnsovou 6-7 (3), 6-3, 6-2, aby si udržela svůj sen o druhém grandslamu v řadě. titul poté, co v červenci vyhrál Wimbledon.'Vlastně jsem to po Wimbym nečekala, byl tam velký tlak,' řekla Vondroušová v pozápasovém rozhovoru. 'Uvidíme, co bude dál.'

Mezi další akce čtvrtého kola slunečného a teplého Labor Day ve Flushing Meadows patří obhájce titulu Carlos Alcaraz proti 61. Italovi Matteu Arnaldimu a Aryně Sabalenkové, která se po turnaji stane novou jedničkou v žebříčku WTA. ztráta nejlépe nasazeného Iga Swiateka , proti 13. nasazené Darii Kasatkinové. Na programu je také třetí Daniil Medveděv, který čelí 13. Alexovi de Minaurovi.

Populární Problémy

Kandi jsou pestrobarevné náramky, náhrdelníky a další šperky z korálků, které ravers vyrábějí a nosí na rave. Když jste na rave, budete nosit Kandi nahoru a dolů po pažích a když se setkáte s jiným raverem, můžete požádat o obchodování s některými ...La Lumiere a IMG Academy se setkávají na národním mistrovství basketbalu chlapců 2019 na střední škole. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu premiérového dílu Game of Thrones pro 8. sezónu v USA, Velké Británii a dalších.

Jak uspořádat párty pro zahřátí domácnosti. Kupujete si nový dům a chcete pozvat lidi, aby viděli a oslavili váš nový domov. Pokud je to váš první domov, možná jste nikdy předtím nepořádali párty pro zahřátí a možná si říkáte ...

USA v úterý převezmou Japonsko o zlatou medaili na olympijských hrách 2020. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Porazila Radwanskou ve dvou setech-6: 0, 6: 4, aby si zajistila své sedmé místo ve finále na Australian Open.