Jak nainstalovat kanál Homebrew na Wii U

Kanál homebrew můžete do svého Wii U nainstalovat pomocí jednoduchého využití internetového prohlížeče. To vám umožní instalovat aplikace homebrew, například programy, které vám umožní spouštět hry z jiných oblastí. Do svého Virtual Wii si můžete také nainstalovat homebrew kanál. Tento kanál vám umožňuje přístup k Wii homebrew, jako je USB Loader GX, který může ukládat a spouštět hry přímo z externího pevného disku.

Část 1 ze 2: Instalace Wii U Homebrew Channel

 1. Obrázek s názvem Instalace kanálu Homebrew na Wii U Krok 1

  1 Zkontrolujte verzi firmwaru Wii U. Tyto pokyny byly napsány pro verzi firmwaru 5.5.1 a starší. 5.5.2 je aktuálně nejnovější verzí firmwaru v době psaní tohoto článku (srpen 2017). Tato metoda aktuálně nefunguje ve verzi 5.5.2.
  • Zapněte Wii U a v hlavní nabídce vyberte možnost „Nastavení systému“.
  • Najděte číslo verze v pravém horním rohu. Pokud je 5.5.1 nebo nižší, níže popsaná metoda by měla fungovat dobře. Aktuálně 5.5.2 nefunguje.


 2. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 2

  2 Vložte do počítače prázdnou kartu SD. Aby bylo možné načíst kanál homebrew na Wii U, budete muset z počítače načíst několik souborů na kartu SD. Vložte kartu SD, která je prázdná nebo kterou nepotřebujete, do čtečky karet vašeho počítače.
  • Pokud nemáte čtečku karet, můžete si koupit USB čtečku za pár dolarů online.
 3. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 3

  3 Naformátujte kartu SD jako FAT32. Většina karet SD již bude v tomto formátu, ale není na škodu to zkontrolovat, než začnete. Formátováním karty smažete veškerý její obsah.
  • Windows - Stiskněte Win+E a klikněte pravým tlačítkem na vloženou kartu SD. Vyberte „Formátovat“ a poté jako „Systém souborů“ vyberte „FAT32“.
  • Mac - Otevřete nástroj Disk Utility ze složky Utilities ve složce Applications. Vyberte svou SD kartu z levého rámečku. Klikněte na tlačítko „Vymazat“ v horní části okna a poté v nabídce „Formát“ vyberte „FAT32“.
  • Linux - Otevřete GParted. Pokud ji nemáte, můžete si ji nainstalovat ze správce balíčků (nebo pokud máte Ubuntu, můžete použít živé CD), otevřít jej a kliknout na disk, který odpovídá velikosti karty (16 GB může zobrazí se například jako 14.5), a pokud se souborový systém nezobrazí jako 'fat32', přejděte na kartu 'Partition', klikněte na 'Format to' a vyberte 'fat32'. Poté klikněte na zatržítko.
 4. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 4

  4 Stáhněte si software dimok789 pro Wii U homebrew channel. Jelikož se jedná o software s otevřeným zdrojovým kódem, můžete navštívit github.com/dimok789/homebrew_launcher/releases a stáhnout si soubor ZIP pro nejnovější verzi.
 5. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 5

  5 Extrahujte stažený soubor ZIP na kartu SD. Stažený soubor ZIP otevřete dvojitým kliknutím. Klikněte na tlačítko „Extrahovat“ a poté přejděte na kartu SD. To rozbalí soubory na vaši SD kartu ve správné struktuře složek.
 6. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 6

  6 Ověřte, že jsou soubory správně umístěny na vaši SD kartu. Otevřete kartu SD v průzkumníku souborů. Soubory by měly mít následující strukturu složek:
  • /wiiu/apps/homebrew_launcher/
  • Ve složce homebrew_launcher by měly být tři soubory: homebrew_launcher.elf , ikona.png , a meta.xml .
 7. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 7

  7 Stáhněte si všechny aplikace homebrew, které chcete použít. Kanál homebrew neobsahuje žádný software, jednoduše vám umožňuje používat software homebrew. Tento software si budete muset stáhnout sami a přidat jej na kartu SD. Aplikace Homebrew jsou přidány do složky 'apps' na vaší SD kartě. Existuje celá řada aplikací homebrew, které můžete najít online a určené pro Wii U. Níže je několik příkladů, které můžete hledat, abyste mohli začít:
  • loadiine_gx2-To vám umožní načítat hry mimo region a modifikované hry.
  • HID to VPAD - To vám umožní používat další USB gamepady, jako je Wii Pro Controller, ovladače PS3 a další.
  • ddd - Toto je sklápěč titulů Wii U, který vám umožní vytvářet místní kopie vašich her Wii U.
 8. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 8

  8 Vložte kartu SD do Wii U. Jakmile je karta SD připravena, můžete ji vyjmout z počítače a poté ji vložit do Wii U.
  • Otevřete přední panel na Wii U.
  • Vložte kartu SD do slotu pro kartu SD štítkem nahoru.
 9. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 9

  9 Chcete -li zabránit automatickým aktualizacím, zadejte na svém Wii U vlastní nastavení DNS. Budete chtít zabránit tomu, aby se vaše Wii U připojovalo k serverům automatických aktualizací, protože aktualizace od Nintenda mohou narušit vaši schopnost používat kanál homebrew. Zadáním následujících informací o DNS vás provede vlastní komunitní DNS, který blokuje aktualizační servery Nintendo:
  • Na hlavní obrazovce Wii U otevřete nabídku Nastavení systému.
  • Vyberte možnost „Internet“ a poté „Připojit k internetu“.
  • Vyberte svou bezdrátovou síť a poté vyberte možnost „Změnit nastavení“.
  • Klepněte na možnost DNS, vypněte možnost „Automaticky získat DNS“ a změňte první a druhou adresu na 104,236,072,203
 10. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 10

  10 Otevřete internetový prohlížeč Wii U. Exploit budete provádět pomocí webového prohlížeče vašeho Wii U. Tlačítko pro to najdete úplně dole uprostřed hlavní nabídky Wii U.
 11. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 11

  jedenáct Klepněte na tlačítko 'Nastavení' v pravém horním rohu úvodní stránky. Tím se otevře nastavení prohlížeče.
 12. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 12

  12 Klepněte na „Resetujte svá data. ' Tím vymažete data prohlížeče, což zvýší pravděpodobnost správného spuštění vašeho kanálu homebrew.
 13. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 13

  13 Vstupte . http://loadiine.ovh/ do adresního řádku prohlížeče. Tento web obsahuje užitečné zatížení, které zneužije webový prohlížeč a načte kanál homebrew.
  • Přidejte si tento web do záložek, abyste mohli příště znovu rychle spustit exploit.
 14. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 14

  14 Stisknutím zeleného tlačítka na webu spustíte kanál homebrew. To spustí exploit v internetovém prohlížeči vašeho Wii U a po chvíli se zobrazí nabídka kanálu homebrew.
  • Pokud systém zamrzne na bílé obrazovce, budete muset stisknout a podržet tlačítko napájení Wii U, dokud se systém nevypne. Znovu zapněte systém a zkuste to znovu. Obvykle to bude fungovat podruhé, i když to může trvat několik pokusů.
 15. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 15

  patnáct Vyberte homebrew, který chcete použít. V nabídce, která se zobrazí, se zobrazí software homebrew, který jste přidali na kartu SD. Vyberte jednu, kterou chcete začít používat.
 16. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 16

  16 Spusťte web exploit pokaždé, když zapnete Wii U. Zneužití kanálu homebrew není trvalé a budete jej muset spustit pokaždé, když Wii U znovu zapnete. Uložení stránky do záložek tento proces výrazně urychlí, protože stačí vybrat záložku na úvodní obrazovce prohlížeče. reklama

Část 2 ze 2: Instalace kanálu Virtual Wii Homebrew

 1. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 17

  1 Tuto metodu použijte k instalaci kanálu homebrew do Virtual Wii. Všechny konzole Wii U obsahují virtuální režim Wii, který jim umožňuje hrát hry Wii. Můžete si nainstalovat homebrew kanál v režimu Wii, což vám umožní přístup k Wii homebrew, jako jsou zálohy her, podpora Gamecube, emulátory a další.
 2. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 18

  2 Získejte jednu z her nezbytných k instalaci. Virtuální kanál Wii homebrew je nainstalován využíváním zranitelností v určitých hrách Wii. K instalaci kanálu homebrew budete potřebovat jednu z následujících her:
  • LEGO Batman
  • LEGO Indiana Jones
  • LEGO Star Wars
  • Super Smash Bros. Brawl
  • Tales of Symphonia: Dawn of a New World
  • Yu-Gi-Oh! 5D's Wheelie Breakers
 3. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 19

  3 Získejte kartu SD o velikosti 2 GB nebo menší. Budete mít větší úspěch s kartou SD, která je 2 GB nebo menší, než s větší kartou. Karta ' nemůže být SDHC nebo SDXC.
  • Pokud jste při vytváření karty SD pro kanál Wii U homebrew postupovali podle kroků v předchozí části, můžete použít stejnou kartu.
 4. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 20

  4 Naformátujte kartu pomocí systému souborů FAT32. To je nutné, aby virtuální Wii přečetlo vaši kartu. Formátováním karty smažete vše, co je na ní. Pokud používáte stejnou kartu z předchozí části, není nutné ji formátovat.
  • Windows - Stiskněte Win+E , klikněte pravým tlačítkem na kartu SD a vyberte možnost „Formátovat“. V nabídce „Systém souborů“ vyberte „FAT32“ a poté klikněte na „Start“.
  • Mac - Otevřete Disk Utility ze složky Utilities ve vašem adresáři Applications. Vyberte kartu SD v levém rámečku a poté klikněte na tlačítko „Vymazat“. V nabídce „Formát“ vyberte „FAT32“ a poté klikněte na „Vymazat“.
 5. Obrázek s názvem Instalujte kanál Homebrew na Wii U, krok 21

  5 Stáhněte si instalační program kanálu homebrew. Najděte a stáhněte si Hackmii Installer v1.2. Tento soubor ZIP obsahuje software nezbytný k instalaci kanálu homebrew. Můžete si jej stáhnout z bootmii.org/download/.
 6. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 22

  6 Stáhněte si hack pro hru, kterou používáte. Každá z výše uvedených her vyžaduje jiný hackovací soubor. Tyto soubory najdete online na různých místech. Podívejte se na následující hack soubory v závislosti na hře, kterou hodláte využívat ke zneužití:
  • LEGO Batman - bathaxx
  • LEGO Indiana Jones - Indiana Pwns
  • LEGO Star Wars - Návrat Jodi
  • Super Smash Bros. Brawl - Smash Stack
  • Tales of Symphonia: Dawn of a New World - Eri Ha Kawai
  • Yu-Gi-Oh! 5D's Wheelie Breakers - Yu-Gi-Vah!
 7. Obrázek s názvem Instalujte kanál Homebrew na Wii U, krok 23

  7 Přesuňte celý svůj Smash Bráchové. Brawlujte vlastní fáze na SD kartu (pouze metoda Smash Bros.). Pokud k instalaci kanálu homebrew používáte Smash Bros. Brawl, budete muset před zahájením exploitu přesunout své fáze na kartu SD. pokud k instalaci kanálu homebrew používáte jinou hru, můžete tento krok přeskočit.
  • Vložte kartu SD do Wii U a spusťte Smash Bros. Brawl z virtuálního Wii.
  • Otevřete 'Vault' v hlavní nabídce SSB a poté vyberte 'Stage Builder'.
  • Vyberte každou fázi a přesuňte ji na kartu SD. Musíte to udělat pro každou fázi, včetně těch, které byly nainstalovány s hrou.
  • Zavřete hru a přesuňte kartu SD do počítače. Otevřete kartu SD v průzkumníku souborů a pojmenujte složku „private“ na „private.old“
 8. Obrázek s názvem Instalujte kanál Homebrew na Wii U, krok 24

  8 Extrahujte instalační program Hackmii na kartu SD. Poklepejte na stažený soubor Hackmii ZIP a poté klikněte na tlačítko 'Extrahovat'. Namiřte extraktor do kořenové složky na vaší SD kartě. Po rozbalení se v kořenovém adresáři karty SD zobrazí složka s názvem „soukromá“.
 9. Obrázek s názvem Instalujte kanál Homebrew na Wii U, krok 25

  9 Extrahujte hackerské soubory specifické pro hru na SD kartu. Poklepejte na soubor ZIP, který obsahuje hackerské soubory specifické pro vaši hru, a klikněte na 'Extrahovat'. Extrahujte soubory na kartu SD, stejně jako jste nainstalovali instalační program Hackmii. Pokud dostanete varování, že „soukromý“ adresář již existuje, stačí potvrdit, že chcete pokračovat.
  • Vaše karta SD by nyní měla mít při prvním otevření v počítači „soukromou“ složku. Tato složka obsahuje soubory Hackmii a také soubory hacků specifické pro hru.
 10. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U, krok 26

  10 Nainstalujte si LEGO Batman exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele s LEGO Batman. Pokud používáte jinou hru, najdete ji v následujících krocích:
  • Otevřete sekci Wii v nabídce Wii U a poté vložte SD kartu.
  • Vyberte 'Možnosti Wii' → 'Správa dat' → 'Uložit data' → 'Wii'
  • Na kartě SD vyberte 'Bathaxx' a zkopírujte jej do svého virtuálního Wii.
  • Spusťte LEGO Batman a načtěte soubor, který jste právě zkopírovali.
  • Jeďte výtahem napravo v Batcave, poté vstupte do Wayne Manor z Trophy Room. Chcete -li exploit spustit, vyberte poslední znak v nejnižším řádku. Přejděte dolů na krok 16.
 11. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 27

  jedenáct Nainstaluj si LEGO Indiana Jones exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele s LEGO Indiana Jones:
  • Otevřete sekci Wii v nabídce Wii U a poté vložte SD kartu.
  • Vyberte 'Možnosti Wii' → 'Správa dat' → 'Uložit data' → 'Wii'
  • Vyberte „Indiana Pwns“ z karty SD a zkopírujte ji na virtuální Wii.
  • Spusťte LEGO Indiana Jones a načtěte soubor, který jste právě zkopírovali.
  • Projděte se do Art Room a podívejte se na levou postavu na pódiu. Když se blížíte, vyberte 'Přepnout'. Přejděte dolů na krok 16.
 12. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 28

  12 Nainstalujte si LEGO Star Wars exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele s LEGO Star Wars:
  • Otevřete sekci Wii v nabídce Wii U a poté vložte SD kartu.
  • Vyberte 'Možnosti Wii' → 'Správa dat' → 'Uložit data' → 'Wii'
  • Vyberte 'Return of the Jodi' z SD karty a zkopírujte ji do svého virtuálního Wii.
  • Spusťte LEGO Star Wars a načtěte soubor, který jste právě zkopírovali.
  • Přistupte k liště vpravo a vyberte postavu 'Return of Jodi'. Přejděte dolů na krok 16.
 13. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 29

  13 Nainstalujte si Super Smash Bráchové. Brawl exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele se Super Smash Bros. Brawl:
  • Ujistěte se, že jste přesunuli všechny vlastní fáze na kartu SD (krok 7).
  • Otevřete hlavní nabídku SSB a vložte SD kartu.
  • Otevřete „Vault“ a poté „Stage Builder“. Soubory hacků se načtou automaticky. Přejděte dolů na krok 16.
 14. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 30

  14 Nainstalujte si Tales of Symphonia: Dawn of a New World exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele hry Tales of Symphonia: Dawn of a New World:
  • Otevřete sekci Wii v nabídce Wii U a poté vložte SD kartu.
  • Vyberte 'Možnosti Wii' → 'Správa dat' → 'Uložit data' → 'Wii'
  • Vyberte „Tales of Symphonia“ z karty SD a zkopírujte ji na virtuální Wii.
  • Spusťte Tales of Symphonia a vyberte nový soubor pro uložení.
  • Stisknutím tlačítka Plus na ovladači otevřete nabídku hry.
  • Vyberte „STAV“ a poté vyberte monstrum „Eri HaKawai“. Přejděte dolů na krok 16.
 15. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 31

  patnáct Nainstalujte si Yu-Gi-Oh! 5D's Wheelie Breakers exploit. Následující pokyny jsou pro uživatele s Yu-Gi-Oh! 5D's Wheelie Breakers:
  • Otevřete sekci Wii v nabídce Wii U a poté vložte SD kartu.
  • Vyberte 'Možnosti Wii' → 'Správa dat' → 'Uložit data' → 'Wii'
  • Vyberte z karty SD 'Yu-Gi-Oh 5D's Wheelie Breakers' a zkopírujte ji na virtuální Wii.
  • Začněte Yu-Gi-Oh! 5D's Wheelie Breakers a stisknutím A načtěte nabídku. Stiskněte znovu A a počkejte, až se načte instalační program Hackmii.
 16. Obrázek s názvem Instalujte kanál Homebrew na Wii U, krok 32

  16 Po spuštění exploitu nainstalujte Homebrew Channel. Jakmile spustíte jeden z výše uvedených exploitů, spustí se instalační program Hackmii. Možná budete muset chvíli počkat, než se budete moci přesunout přes úvodní obrazovku načítání.
  • Jakmile se instalační program otevře, nainstalujte možnost „Homebrew Channel“. „BootMii“ nelze nainstalovat na virtuální Wii.
 17. Obrázek s názvem Instalujte Homebrew Channel na Wii U Krok 33

  17 Začněte instalovat programy homebrew. V tuto chvíli jste úspěšně nainstalovali Homebrew Channel do vaší virtuální konzole Wii a měli byste jej moci vybrat z nabídky Wii. V tuto chvíli na tom nic nebude, protože budete muset nainstalovat různé aplikace homebrew samostatně. To bude zahrnovat extrahování instalačních souborů na kartu SD a spuštění instalačního programu na kanálu Homebrew. Zde je několik, které byste měli hledat, abyste mohli začít:
  • cIOS - To je nutné pro spuštění některých dalších aplikací homebrew. Budete potřebovat 'd2x cIOS Installer Mod v2.2' nainstalovaný a schopný běžet z vašeho Homebrew Channel. Pro virtuální Wii budete také potřebovat nainstalovaný 'IOS236 Installer MOD v8 Special Wii Edition'.
  • USB Loader GX - Toto je spouštěč záloh, který vám umožní vytvářet a načítat zálohy her, abyste mohli hrát bez disku. K ukládání a ukládání herních souborů budete potřebovat externí USB disk.
  • Nintendn't - Tento program homebrew vám umožňuje přehrávat disky a soubory Gamecube a lze jej nainstalovat přímo z USB Loader GX.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Potřebuji k instalaci kanálu na Wii kartu SDHC? Ne, potřebujete kartu, která * není * SDHC nebo SDXC. Karta také musí mít 2 GB nebo méně.
 • Otázka Už jsem to všechno udělal, ale když jsem si stáhl zavaděč souborů GX a Gecko a spustil je, moje dálkové ovládání Wii přestalo fungovat. Co můžu dělat? Myslím, že je to proto, že dálkový ovladač je nový model. Pokud to vyšlo zhruba v době, kdy vyšel Wii U, nebo pokud má vestavěný Wii Motion Plus, pak to pravděpodobně nepůjde.
 • Otázka Kdy mám vyjmout SD kartu? Odstraňte ji, až když budete 100% hotovi pomocí softwaru Homebrew. Pokud ne, Wii U by mohlo zmrazit nebo poškodit vaše soubory. Aplikacím vždy dojde karta SD.
 • Otázka Pokud si na svůj Wii U stáhnu kanál Homebrew, budou normální programy stále fungovat? Ano, eShop a další programy budou stále fungovat.
 • Otázka Potřebuji původní hru nebo si mohu stáhnout Brawl z internetu a fungovat? Budete potřebovat originál.
 • Otázka Kde najdu americkou verzi hry Smash Stack? Smash Stack není hra. Skutečnou hrou je Super Smash Bros. Brawl a Smash stack tuto hru používá k samotné instalaci. Mělo by být docela snadné najít online americkou verzi SSBB.
 • Otázka Bude to fungovat na firmwaru 5.5.1? Ano, Homebrew Channel pro Wii U funguje s firmwarem 5.5.0 a 5.5.1.
 • Otázka Při pokusu o instalaci se mi zobrazuje následující zpráva: nelze načíst soubor /wiiu/apps/homebrew_launcher/homeberw_launcher.elf. Co to znamená? Wikpokerus To znamená, že vaše konzole nemohla načíst launcher.elf. To může znamenat, že máte špatný soubor launcher.elf.
 • Otázka Bude fungovat 1 GB karta SD? Karta SD musí mít 2 GB nebo méně a nesmí to být SDHC ani SDXC. Pokud splňuje tyto požadavky, mělo by to fungovat.
 • Otázka V tomto článku jsem udělal všechno a nefunguje to. Jediná špatná věc, která mě napadá, je, že je problém s kartou '2 GB' SD, kterou jsem dostal od společnosti Walmart - na mém počítači se zaregistrovalo, že má 3,18 GB. Co můžu dělat? Je velmi možné, že Wii umí číst pouze karty formátované FAT16 (tedy požadavek 2 GB). Pokud vaše karta hlásila více než 2 GB místa, nelze ji naformátovat ve formátu FAT16 (s větší pravděpodobností je to FAT32). Podívejte se na nástroj pro formátování karty SD, který vám umožní přeformátovat jej ve formátu FAT16.

Populární Problémy

Portland Timbers a Atlanta United se v sobotu setkají v Poháru MLS 2018. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Sacharidy se dodávají ve dvou formách - složité a jednoduché. Lidské tělo mění všechny druhy sacharidů na glukózu nebo krevní cukr. Složité sacharidy však umožňují pozvolnému vzestupu hladiny glukózy, zatímco jednoduché sacharidy se přeměňují na glukózu velmi ...

Jak políbit dívku. Než políbíte dívku, budete se muset ujistit, že o vás má zájem. Udělejte to flirtováním a složením komplimentů; věnujte pozornost tomu, jak reaguje, abyste získali náznak toho, jak se cítí. Otestujte vody ...

Žít 100 let je milník hodný velké oslavy! V závislosti na zdravotním stavu a osobnosti člověka může být oslava perfektním způsobem oslavy. Nebo něco nenápadnějšího, jako je virtuální párty nebo ...

WTA Barcelona - Cibulkova postupuje, ale Georges je naštvaná

Jak přirozeně obnovit silné kosti z osteoporózy. Osteoporóza je chronický stav, kdy se vaše kosti stávají porézními v důsledku ztráty hustoty a kvality kostí. To oslabuje kosti a způsobuje, že jsou křehké a ohrožené ...