Jak sledovat hry Warriors online bez kabelu 2019

Getty Golden State Guard Stephen Curry.Poté, co v loňském finále NBA padl do týmu Toronto Raptors a sledoval, jak hvězdný útočník Kevin Durant odchází ve volné agentuře, je v Golden State nový úsvit, protože Warriors doufají, že si v letech 2019-20 zachová svou známou mistrovskou úroveň hry s některými novými tvářemi .

Hry Warriors se letos budou odehrávat buď v NBC Sports Bay Area (místně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně vysílané).Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Warriors naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Warriors Channels v ceně : NBC Sports Bay Area (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)

Cena : 44,99 $ za měsícNBC Sports Bay Area, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány v NBC Sports Bay Area, takže Hulu je moje oblíbená možnost pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Warriors online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Warriors na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.Sledujte hru Saints živě online zdarma

Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Warriors Channels v ceně : NBC Sports Bay Area (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

NBC Sports Bay Area, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na NBC Sports Bay Area a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi .

tenisové rakety nebo rakety

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Warriors na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ pro sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ měsíčně nebo 249,99 $ za sezóna).

stolní tenis podávat

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled na sezónu Golden State Warriors 2019

Warriors ovládli poslední půl dekádu, podnikli pět po sobě jdoucích cest do finále NBA a získali tři tituly. Golden State však stojí před novou výzvou být smolařem s hlídačem Klayem Thompsonem na polici, který se zotavuje z operace roztrhaného ACL a Kevina Duranta, který se ve volné agentuře vrhá do Brooklynu.

Najednou jsou Stephen Curry a Draymond Green-kdysi mladé stavební kameny franšízy-staršími státníky, kteří se snaží udržet dynastický běh nad vodou.

Slyšet to je divné, ale jsem stále mladý. Každý den se probouzím s úsměvem na tváři, s možností, kterou mám před sebou, jsem na špičce, mohu hrát basketbal na nejvyšší úrovni a dělat to s tímto týmem a před naší fanouškovskou základnou, a vím, že mi na této úrovni zbývá hodně, mnoho let, řekl Curry. Nic to nezmění, jen mě to rozesměje a pro lidi, kteří si všimnou šedin, které mohou jednou za čas vyskočit. Ale kromě toho je to jako obvykle podnikání.

Válečníci se zdají být realističtí ohledně očekávání a zasahování do vítězství 60 a více může být minulostí, zvláště když se jim do cesty postaví zaplněná Západní konference.

Je to pro nás nový úsvit, ale je to v pořádku, řekl generální manažer Bob Myers. V této pozici jsme nebyli pět let. Bude to zábava. To neznamená, že to bude snadné. Protože když máte mladé hráče, existuje křivka učení jejich růstu a zkušeností s NBA.

Warriors nepřišli s prázdnou rukou ve volné agentuře. Vytáhli sign-and-trade pro strážce hvězd D'Angelo Russella, který bude mít šanci učit se od Curryho-dvojnásobného MVP.

Pro každého mladého hráče, který vstupuje do ligy, si myslím, že je luxus mít takové lidi, od kterých se lze jen učit, prostě se jen dívat a vybírat si mozek, řekl Russell. Je to luxus, protože můžete snadno vstoupit do ligy a nemít to.

Celková výhra v této sezóně pro Golden State je stanovena na 47,5, což by bylo jejich nejnižší od sezóny 2012-13.


Populární Problémy

USTA potvrdila Mardyho Fisha jako nového amerického kapitána Davisova poháru, který nahradil Jima Couriera.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos nového speciálu „The Magic Way“ Davida Blaina online, i když nemáte kabel.

Všechny lidské trny mají normální křivky ve tvaru písmene S, ale někdy se vyvíjejí nepřirozené boční (boční) křivky, které se říká skolióza. Http://umm.edu/programs/spine/health/guides/adult-scoliosis Skolióza se obvykle vyvíjí během...

V Dubaji tento týden začíná série World Rugby Sevens 2018-19. Zde je návod, jak sledovat turnaj, pokud jste ve Spojených státech.