Jak udržet svrchní ramena na místě

Zatímco topy mimo ramena jsou módní a zábavné, může být obtížné je udržet na svém místě. Když si vyberete top, který dobře padne vašim ramenům a umožní pohyb paží, zabráníte tomu, aby se váš top příliš pohyboval. Pokud máte top na ramenou, který vám stoupá po pažích, potřebujete pouze špendlíky a sponky do vlasů, které ho udrží na svém místě. Když si zapnete sponku do vlasů přímo pod podpaží, budete bez problémů nosit topy mimo rameno.

Část 1 ze 2: Výběr správného uložení

 1. Obrázek s názvem Držte si ramena dole na místě Krok 1

  1 Vyberte si top, který vám pohodlně padne na ramena. Nechcete si vybrat příliš těsný top, který se vám zařezává do ramen. Když si vyberete příliš volný top, může to vést k tomu, že budete muset neustále zvedat top přes rameno, což je také nepříjemné. Vyberte si top, který dobře padne vašim ramenům, drží se sám a přitom neřezává do paží.
  • Vždy vyzkoušejte horní část, abyste zjistili, zda je vhodná. Upravte jej tak, jak ho chcete nosit na pažích, a poté pohybujte rukama nahoru a dolů. Pokud vám klouže po ruce, není to vhodné.
  • Pokud si kupujete top přes rameno, přečtěte si recenze, abyste zjistili, co lidé říkají o tom, zda vám zůstane na ruce. Vyzkoušejte to hned, jakmile dorazí, ale ujistěte se, že značky nesundáváte, dokud si nejste jisti, že si je chcete ponechat.


 2. Obrázek s názvem Držte ramena dole na místě Krok 2

  2 Ujistěte se, že vaše horní část umožňuje pohyb paže. Pokud nemůžete hýbat rukama v horní části přes rameno, není to vhodné. Rozhodně nechcete být omezeni držením paží po stranách, a pokud je to tak těsné, rukávy se určitě vysunou, kdykoli se pohnete. Když si vyzkoušíte top přes rameno, pohybujte se rukama, abyste si to vyzkoušeli, než se rozhodnete.
 3. Obrázek s názvem Držte ramena dole na místě Krok 3

  3 Najděte si podprsenku který funguje s vaším topem přes rameno. Většina svršků mimo ramena vyžaduje podprsenku bez ramínek. Pokud ještě nevlastníte dobře padnoucí podprsenku bez ramínek, hledejte takovou, která je nahých barev, abyste ji mohli nosit s čímkoli.
  • Pokud je to nutné, můžete si k podprsence připevnit svršek přes rameno pomocí závlaček zavěšených na vnitřní straně vršku.
  reklama

Část 2 ze 2: Používání zatváracích špendlíků a sponek do vlasů

 1. Obrázek s názvem Držte si ramena dole na místě Krok 4

  1 Shromážděte 4 špendlíky a 2 sponky do vlasů. Aby vaše topy přes rameno neležely na místě, budete potřebovat 4 zavírací špendlíky a 2 sponky do vlasů. Zavírací špendlíky nemusí být velké - stačí, aby se daly připevnit ke sponce do vlasů. Podívejte se na měkké kravaty, pokud je máte, protože vám budou pod paží. Pokud nemáte gumičky do vlasů, můžete použít gumičky, ale gumičky nebudou tak pohodlné.
 2. Obrázek s názvem Držte ramena na svém místě Krok 5

  2 Na oba konce sponky do vlasů připevněte 2 zavírací špendlíky. Otevřete zavírací špendlík a připevněte jej k jednomu konci sponky do vlasů. Vezměte druhý zavírací špendlík a připněte jej na druhý konec sponky do vlasů, ujistěte se, že jsou obě zavírací špendlíky řádně zavřené, dokud nebudete připraveni je připevnit na vršek.
 3. Obrázek s názvem Držte si ramena dole na místě Krok 6

  3 Zahákněte jeden zavírací špendlík do vnitřní části trička v přední části podpaží. Jakmile jsou oba zavírací špendlíky zavěšeny na sponce do vlasů, připevněte jeden kolík na vnitřní stranu trička. Udělejte to, když nenosíte košili, abyste si nepopíchali zavírací špendlík. Měli byste si vybrat místo, které nebude dobře vidět, například uvnitř švu nebo blízko gumy. Připevněte zavírací špendlík k přední části horní části, poblíž podpaží.
 4. Obrázek s názvem Držte si ramena nahoře Krok 7

  4 Upevněte druhý zavírací špendlík do zadní části trička za podpaží. Vezměte druhý zavírací špendlík, který je připevněný ke sponce do vlasů, a připněte jej na zadní část trička, za podpaží. Ujistěte se, že jsou oba závlačky bezpečně připevněny k látce. Kravata by měla být umístěna od přední části trička k zádům.
 5. Obrázek s názvem Ponechte si horní část ramen na místě Krok 8

  5 Opakujte postup se 2 sponkami a sponkou do vlasů na druhou stranu košile. Jakmile opravíte první stranu vršku, opakujte stejný postup na druhé straně. Poslední 2 zavírací špendlíky připevněte pod druhou paží svého vršku kravatu. Nenasazujte vršek, dokud nejsou nahoře připevněny všechny zavírací špendlíky a obě vlasové pásky.
 6. Obrázek s názvem Držte ramena dole na místě Krok 9

  6 Pažte paží přes gumu tak, aby se vlasové pásky nacházely pod vaší podpaží. Poté, co jsou obě vlasové pásky bezpečně připevněny k vašemu topu přes rameno, je čas si je nasadit. Pažte rukou přes kravatu tak, aby vám kravata seděla pod podpaží.
  • Pokud potřebujete provést úpravy, sundejte vršek a posuňte bezpečnostní kolíky, dokud nebudou na správném místě.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Nemám špendlíky, co jiného mohu použít? K tomuto účelu dobře slouží podprsenka.
 • Otázka Jak mohu zabránit tomu, aby mi šaty sklouzly z ramen? Pokud víte, jak šít, můžete si vzít pár centimetrů gumičku, aby byla těsnější. Další možností je použít pásku k upevnění na kůži, ale nepoužívejte lepicí pásky, jako jsou lepicí pásky, protože mohou poškodit kůži.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak vyrobit trychtýř nebo kužel z papíru. Papírové kornouty jsou užitečné v řadě domácích řemesel. Potřebujete nosní kužel pro vaši papírovou raketu nebo sněhuláka? Chcete si vyrobit klobouk na párty? Papírové kužely mají spoustu potenciální rozmanitosti a jsou ...

Jak ošetřit pohmožděná žebra. Pokud pocítíte bolest při kašli, kýchání, hlubokém dýchání nebo zkrocení nebo ohnutí trupu, můžete mít pohmožděná žebra. Dokud nemáte žebra zlomená, můžete si bolest léčit sami, i když možná budete muset ...

„The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel“, nový film od Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Film The Oval od Tylera Perryho je zpět na 2. sérii. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

„Průmysl“, nová show na HBO, má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online zdarma.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat nové epizody 9. série Basketball Wives online zdarma.