Jak žít ve svém vlastním malém světě

Váš vlastní malý svět je v podstatě váš svět, ve kterém děláte a říkáte, co chcete. Neznamená to, že děláte špatné věci, nikdy není v pořádku dělat špatné věci a nikdo nemůže rozhodnout, co je morálně správné nebo špatné, to jen znamená, že nemusíte věnovat pozornost kultuře a tomu, v jakém světě žijeme (Fyzický svět) říká, co byste měli a neměli dělat. Fyzický svět, ve kterém žijeme, je tvořen spoustou kultur. Lidé říkají, že byste se měli oblékat určitým způsobem, měli byste jíst určitým způsobem a všechny tyto další maličkosti, které jsou založeny na tom, jak vás JINÍ lidé chtějí mít, to není pravda. PROČ byste neměli ... nedávat si na boty malá křídla a přes sukně přes kalhoty krátké kalhoty a na batoh napsat „mám rád palačinky“? Možná nechcete dělat žádné z těchto věcí, ale dokud je to morálně správné, neměli bychom žít podle toho, co nám kultura říká, co máme dělat.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 1

  1 Zjistěte, co se vám líbí, co se vám nelíbí a jaká je vaše morálka. Nevěnujte pozornost tomu, zda je to správná etiketa, trapné nebo něco podobného. Například pokud máte rádi obědové boxy Peter Pan, nemáte rádi lidi, kteří mluví na mobil opravdu nahlas a nechtějí nadávat nebo tak něco.
 2. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 2

  2 Uvědomte si, že nemusíte dělat nic z toho, co se vám nelíbí nebo vám to není příjemné. Je dobré pomáhat lidem a tak, nikdy není v pořádku nebýt dobrý, ale nemusíte dělat věci s kulturou. Pokud chcete nosit „dívčí oblečení“ a jste chlapec, VYČKEJTE! I když si z vás lidé budou dělat legraci. (Kdo někdy řekl, že chlapci nemohou nosit dívčí oblečení a dívky nemohou nosit chlapecké oblečení? Je to všechno kultura, [Bible neříká, že nemůžete]! Tenkrát dívky neměly nosit kalhoty kvůli kultuře a etiketě, ale teď jsou!)
 3. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 3

  3 Naučte se být nezávislí. Být nezávislý je nápomocný způsobem, který vás naučí hrdosti na to, že své úkoly děláte sami a tak, jak chcete.
 4. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 4

  4 Naplňte svou mysl čímkoli, čím chcete, aby byla naplněna! Mohli byste to naplnit dobrými myšlenkami, jaké jsou vaše cíle, co chcete dělat, motýli a pixies, cokoli.
 5. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 5

  5 Dělej si co chceš! Dobré návrhy by byly:
  • Číst knihy,
  • Zahrajte si tenis na zdi ve škole nebo na tenisovém kurtu nebo tak něco,
  • Naučte se hrát na nástroj, jako je klavír nebo housle, nebo tak něco. Nebo se můžete naučit nový jazyk.
  • Věnujte se koníčku, jako je žonglování, točení obuškem atd.
  • Pokud nechcete přátele, můžete jít na https://www.wikihow.com/Live-Without-Friends-During-School-Years


 6. Obrázek s názvem Žijte ve svém vlastním malém světě, krok 6

  6 Pokud chcete přátele, potkejte se s nimi! Nikdy však nekompromisujte, kým chcete být. Pokud vás nemají rádi, nejsou vaším skutečným přítelem. Pokud neděláte špatné věci a nemají o vás strach. Ale pokud děláte správnou věc, nikdy se nemýlíte.
 7. Obrázek s názvem Žít ve svém vlastním malém světě Krok 7

  7 Miluj se. Uvědomte si, že jste SKUTEČNĚ skvělý člověk! Na světě není nikdo jako ty. Věděli jste, že? Pravděpodobně jste to už slyšeli, ale přemýšlejte o tom. Jsi jiný než kdokoli jiný na světě. Nyní člověk vidí svět tak, jak vy. Máte úplně novou perspektivu, kterou svět ještě nikdo neviděl! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je dobré mít sebevědomí? Ano i ne. Lidé, kteří si mnohdy uvědomují sami sebe, chápou hlouběji své mysli a srdce než lidé, kteří se nepozastavují, aby se zamysleli nad svými vlastními myšlenkami a činy. Je samozřejmě možné být příliš introspektivní a příliš si uvědomovat své vlastní myšlenky a pocity, až do bodu, kdy se nemůžete dostat mimo vlastní hlavu, abyste si užívali života a ostatních lidí.
 • Otázka Jak mohu být lídrem před ostatními lidmi? Chcete -li být skutečným vůdcem, musíte převzít odpovědnost za získání vyšších znalostí o určitých situacích, abyste je mohli vést, učit a pomáhat svým podřízeným se s nimi efektivně dostat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se rozhodnete věci jen vnitřně změnit, nemusíte se o výše uvedené tolik starat, ale přesto narazíte na výzvy. Pokud například nemáte rádi nadávky, některým se to nemusí líbit, ale lidé vás za to budou respektovat, pokud v to máte důvěru.
 • Další tip je, dostat se do bodu, kdy se necítíte omezováni sociální nešikovností. Pokud jste byli na chodbě a chodili s někým a nechtělo se vám mluvit, neměli byste pocit, že byste museli mluvit. Buďte v pořádku s nepříjemným tichem. Nebo kdyby vám vaše babička řekla, že by chtěla, abyste si vzali pero, které vám nabídl její starší přítel. Pokud to nechceš, tak to neber. Nebojte se být nuceni ani nuceni jen proto, že vám to někdo říká. Je rozdíl být milý a být dobrý. VELKÝ.
 • Věřte tomu, co děláte.
 • Vždy se snažte být dobří v tom, co děláte! Nejen, že vám dodá mnohem větší jistotu, ale také vám pomůže žít ve svém vlastním malém světě.
 • Pokud chcete mít přátele, uvědomte si, že vás mohou soudit. Ale pamatujte si, MÍT S VÁMI LIDI VÁS, JE CELÁ JINÁ VĚC, NEŽ MÁTE LIDÉ L I K E YOU. Lidé si mohou na začátku myslet: „Hm ... divné!“, Pokud se rozhodnete dělat věci navenek, které nejsou odlišné od kultury, ale pamatujte si, že vás za to budou respektovat. Ale opět to platí, pokud máte důvěru v to, co děláte. Pokud nemáte důvěru v to, co byste ve svém světě chtěli udělat, budete si vždy vědomi sebe sama. Pokud si nemyslíte, že budete šťastní a sebevědomí, možná byste neměli. Ale dělejte si, co chcete.
 • Jen proto, že máš svůj vlastní svět, to z tebe nedělá dětinské. Mnoho lidí má rád svůj vlastní svět, kde se mohou dostat pryč od jakýchkoli problémů nebo komplikovaných emocí, které by mohli zažít.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Lidé vás možná nemají rádi, když se postavíte za to, v co věříte. Ale udělalo to tolik dalších lidí, jako John F. Kennedy, Martin Luther King, Gandhi, Matka Tereza, takže pamatujte, že by to mohlo stát za to. konec
reklama

Populární Problémy

Jak vyrobit česnekovou šťávu. Mnoho lidí vyzdvihuje zdravotní výhody česnekové šťávy. Někteří tvrdí, že česnek slouží jako účinné antibiotikum, které pomáhá vašemu imunitnímu systému odvádět nachlazení, a mnozí věří, že antioxidanty v česneku mohou ...

Labradorští retrívři jsou přátelští, inteligentní a energičtí psi. Výsledkem je, že jsou nejoblíbenějšími psy ve Spojených státech. http://www.akc.org/news/the-most-popular-dog-breeds-in-america/ Udělejte si čas na výběr štěněte labradora ...

Po delší odmlce je konečně čas na Masters. Takto můžete sledovat streamování turnaje na svém zařízení Roku, Firestick nebo jiném zařízení.

Roger Federer inspiroval mnoho tenistů svou excelentností na hřišti a jedním z nich je Stan Wawrinka. Wawrinka také prozradil, jaké bylo největší lítosti jeho kariéry - což se mimochodem dostalo do rukou Federera.

Zde je návod, jak můžete premiéru 11. série seriálu Naked and Afraid online bez kabelu sledovat online.