Jak streamovat příšery, Inc.: Průvodce prohlížením rodiny

stream monsters inc

Disney

Streamujte Monsters, Inc

M onsters, Inc. . byl prvním filmem Pixar, který byl uveden na trh po roce 2000, a byl nejlepším filmem pro jeho úvodní víkend v pokladně. Film, v němž hráli John Goodman, Billy Crystal a Steve Buscemi, byl hitem kritiků i publika; s Disney+můžete sledovat Příšerky s.r.o. online.

The Příšerky s.r.o. franšíza se dostala do první desítky výdělků animovaných celovečerních filmů a celosvětově vydělala více než 3 miliardy dolarů. Byl nominován na více než 50 cen a získal 15 včetně Oscara a Grammy za nejlepší původní píseň.

Série přinesla nejen prequel, ale také animovanou webovou sérii a vystoupení postav ve videohrách a komiksech. Můžete sledovat streamování společnosti Monsters, Inc. Film byl zkopírován do cizích jazyků, ale titulky novin a další texty ve filmu byly skutečně vytvořeny ve správném jazyce, takže nemusely být dabovány do správného jazyka.

Příšerky s.r.o . zůstává rodinným oblíbeným animovaným filmem a byl během prvního vydání široce chválen kritiky. Zde je návod, jak streamovat Příšerky s.r.o. právě teď:

How to Stream Monsters, Inc. - Exkluzivně na Disney+

Příšerky s.r.o. je jedním z fanoušků oblíbených animovaných filmů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

uvnitř tenisového míčku

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Příšerky s.r.o. a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

nenápadně podávat tenis
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Monsters Inc.
  5. 5. Klepněte na Monsters, Inc.
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Monsters, Inc.: Přehled

Datum vydání: 21. října 2001
Tvůrci: Andrew Stanton, Dan Gerson, Pete Docter, Jill Culton, Jeff Pidgeon, Ralph Eggleston
Ředitel:
Pete Docter
V hlavních rolích:
John Goodman, Billy Crystal, Steve Buscemi, James Coburn, Jennifer Tilly
Hodnocení:
G
Synopse:
Aby zachránili svůj svět, musí dvě příšery zachránit lidské dítě, ale zbytek jejich světa věří, že lidé jsou toxičtí.

Jak dlouho je Monsters, Inc.?

Společnost Monsters, Inc. má 92 minut.


Děj Monsters, Inc.

Mike a Sully jsou dvě příšery, které žijí ve městě Monstropolis, městě, které je poháněno energií z dětských výkřiků. Pracují v továrně Monsters, Inc., kde jsou transportovány do dětských pokojů dveřmi skříně se záměrem je vyděsit.

Po práci Sully najde dveře, které Randall, jeho hlavní rival, nechal aktivované a které umožnily lidskému dítěti vstoupit do jejich říše. Lidské děti jsou považovány za toxické pro příšery. Sully se snaží dostat malou holčičku zpět do svého pokoje, ale neuspěje. Randall si uvědomí, co udělal, deaktivuje dveře a pošle je zpět do úložiště. Sullymu se podaří dostat holčičku, které říká Boo, z továrny. Později v noci, protože si nebyl jistý, co dělat dál, Sully přeruší Mikeovo rande s další příšerkou, Celií, ale Boo je objeven a restaurace upadá do chaosu, protože se všechny příšery snaží dostat pryč od dítěte.

Mike a Sully si uvědomují, že Boo není vůbec toxický a Sully se s ní začne stýkat. Oblečou Boo jako monstrum a vplíží se zpět do továrny v naději, že ji dostanou domů, ale Randall objeví jejich plán a pokusí se ji unést.

Místo toho unese Mike a nevědomky ho připoutá k novému stroji zvanému Scream Extractor. Randall chce začít používat Scream Extractor k záchraně Monstropolisu, protože síla dětských výkřiků už není taková, jaká kdysi byla. Sully a Mike hlásí Randallovu spiknutí panu Waternooseovi, aniž by si uvědomili, že jsou tito dva ve spojení.

Pošlou Mikea a Sullyho do exilu do Himálaje, kde potkají ohavného sněhuláka, který jim pomůže dostat se zpět do Monstropolis, aby mohli zachránit Boo, který Randall chce příště vyzkoušet Extraktor. Sully se tam dostane právě včas a zničí stroj, když bojuje s Randallem.

Mike mu pomáhá a oni porazí zlou příšeru, zachrání Boo a utečou v naději, že najdou její dveře od skříně, aby ji mohli vzít domů. Randall je dožene, ale Boo překoná její strach a díky pomoci Sullyho a Mika je uvězněn v lidském světě, kde muž v přívěsném parku věří, že je aligátor. Waternoose je následuje a přimějí ho, aby přiznal svůj spiknutí, které zaslechla agentura pro detekci dětí a Roz, který byl odhalen jako vůdce CDA.

Waternoose je zatčen. Sully a Mike vrátí Boo do jejího pokoje a poté zničí její dveře, aby ji nikdo znovu nevyděsil. Chichotá se a Mike a Sully si uvědomují, že smích dětí je silnější než jejich křik.

Berou tyto informace CDA, která vyvíjí nový plán pro napájení Monstropolis: rozesmát děti. Mike, který nebyl dobrým strašákem, ale je dobrým komikem, se stává nejlepším pracovníkem společnosti Monsters, Inc., kterou nyní řídí Sully.

tenisový zápas

Mike překvapí Sullyho dveřmi Boo, které znovu sestavil, ale chybí jeden kus. Sully odhalí chybějící kousek, který si nechal na památku, a vloží ho do dveří. Otevře dveře a znovu se setká s Boo.

Společnost Monsters, Inc.

Obsazení společnosti Monsters, Inc. je vedeno oceněnými herci Johnem Goodmanem a Billy Crystal a představuje několik legend Hollywoodu včetně Johna Coburna, Johna Ratzenbergera a Jennifer Tilly. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu.

John Goodman jako Sulley Sullivan

Sulley je nejlepším strašákem společnosti Monsters, Inc., ale když se stane s lidským dítětem, otevře mu srdce. John Goodman je oceněný herec, který je nejlépe známý pro svou roli Dana Connora v seriálech Roseanne a The Connors. Objevil se ve více než 160 filmech a televizních seriálech včetně The Righteous Gemstones, 10 Cloverfield Lane a Argo.

tenisová raketa pro začátečníky wilson

Billy Crystal jako Mike Wazowski

Mike je Sulleyho moudrý partner a nejlepší přítel; chce se co nejrychleji zbavit lidského dítěte.
Billy Crystal je oceněný herec, komik, producent a spisovatel. On je nejlépe známý pro jeho role v hitových filmech Když Harry potkal Sally, filmová série City Slickers a Forget Paris.

Mary Gibbsová jako Boo

Boo je zvídavé dítě, které se vydá dveřmi skříně, když jsou otevřeny v rámci testu Monsters, Inc. Miluje Sulleyho.
Mary Gibbs je nejlépe známá pro hraní Boo ve franšíze Monsters, Inc. Hlas také naklonila k animovaným filmům včetně Inside Out a Mike’s Monstrous Adventure.

Jennifer Tilly jako Celia

Celia je Mikeova přítelkyně.
Jennifer Tilly je známá herečka v Hollywoodu, která se objevila ve více než 100 filmech a televizních seriálech. Získala sedm cen a byla nominována na Oscara za roli ve filmu Kulky přes Broadway. Ona je nejlépe známá jako Tiffany z hororové série Chucky a pro hraní Bonnie v animovaném televizním seriálu Family Guy.

Steve Buscemi jako Randall

Randall je darebná příšera, která ráda děsí děti a je součástí plánu Waternoose změnit způsob, jakým je v Monstropolis zachycována a využívána síla.
Steve Buscemi je zkušený herec, který se během své kariéry objevil ve více než 160 filmech a televizních seriálech. On je nejlépe známý pro jeho role v Fargo, Reservoir Dogs, Armageddon a Smrt Stalina.

Monsters, Inc. Písně a soundtrack

Oceněný skladatel, spisovatel a herec Randy Newman vytvořil soundtrack pro společnost Monsters, Inc ; pro Pixar to byl čtvrtý film, na kterém pracoval. Získal Oscara a Grammy za původní píseň If I Didn't Have You z filmu a byl nominován na Nejlepší originální skóre na Oscarech 2001 i na cenách Grammy.

Monsters, Inc. u pokladny

Společnost Monsters, Inc. během svého počátečního kasovního prodeje celosvětově vydělala jen něco málo přes 562 milionů dolarů a byla natolik úspěšná, že z představení vzniklo pokračování a televizní seriál. Film byl vyroben s rozpočtem 115 000 000 $. Franšíza je v současné době devátou nejlépe vydělávající franšízou pro animované filmy, která k dnešnímu dni vydělala 1,3 miliardy dolarů. Kromě filmu a televize je franšíza uvedena ve videohře Disney Kingdom Hearts a také v komiksové sérii.

Recenze společnosti Monsters, Inc. - Co řekli kritici

Kritici řádili o Monsters, Inc, chválili počítačovou animaci i děj filmu. Platí a 96% pozitivní hodnocení od kritiků na Rotten Tomatoes . Mnoho kritiků si všimlo, jak animace Pixaru změnila animovanou funkci s vydáním Monsters, Inc.

Kde se Monsters, Inc. hodí do Disney Movie Pantheonu

Společnost Monsters, Inc. zůstává populární franšízou od Disney/Pixar a byla třetím nejlépe vydělávajícím filmem v roce 2001 a byla filmem číslo jedna během jeho víkendu otevření. Oceněný film byl chválen kritiky i publikem a byl natolik populární, že byla vytvořena a vydána 3D verze v roce 2012. Série se může pochlubit také prequelem, Monsters University a animovaným webovým seriálem Monsters at Work, který byl vydán jako součást služby Disney +.

Trailer Monsters, Inc.

Originální trailer pro společnost Monsters, Inc. si můžete prohlédnout zde.

Monsters, Inc. Drobnosti: 5 rychlých faktů

Monsters, Inc. byl prvním filmem Pixar, který byl uveden na trh po roce 2000, a byl to hit u publika i kritiků. Zde je pět rychlých faktů o filmu.

1. Sulley má miliony vlasů

Animační tým Pixaru získal ocenění za vykreslení postav, ale Sulley, velké modré monstrum vyjádřené Johnem Goodmanem, může být jejich nejobtížnějším výtvorem. S celkem 2 320 413 animovaných chlupů na jeho těle, animátorům by to trvalo až 11 hodin k vytvoření jednoho rámečku pro postavu.

2. Goodman a Crystal nahrávají společně

Hlasoví herci většinou raději spolupracují, ale John Goodman a Billy Crystal tuto tradici porušili rozhodli se zaznamenat několik jejich scén současně a ve stejné místnosti.

živý přenos Panthers vs 49ers

3. Scéna s monstry se pro Pixar stává první

Pixar vydal krátký film, Mike's New Car, v roce 2002 ; film se původně chystal do části filmu Monsters, Inc., ale byl střižen. Mike’s New Car by se stal prvním krátkým filmem vydaným společností Pixar, který povede dialog.

4. Dvě nároky na vlastnictví u příšer

Byly podány dvě žaloby na tvůrce a distributory společnosti Monsters, Inc. , oba tvrdí vlastnická práva. Těsně před uvedením filmu spisovatelka z Wyomingu Lori Madrid podala žalobu s tím, že myšlenka filmu byla ukradena z její básně V mé skříni je chlapec; soudce v tomto řízení vydal pro tento případ soudní příkaz. O rok později byla podána další žaloba od umělce Stanleyho Mouse, který řekl, že určité postavy byly založeny na jeho kresbách s názvem Excuse My Dust. Tato žaloba byla vyřízena, ale podmínky nebyly zveřejněny.

5. Monsters, Inc. na 10 nejlepších seznamech franšíz

Společnost Monsters, Inc. se dostala na seznam franšíz s nejvyššími tržbami za film s pořadovým číslem devět. Franšíza - zatím dva filmy, webová série, komiksy a videa - vydělala po celém světě více než 1,3 miliardy dolarů.

Více skvělých filmů Disney na Disney+

Streamujte Monsters, Inc


Populární Problémy

Řecká Maria Sakkari se ve druhém kole US Open 2020 utká s Bernardou Peraovou z USA. Řek momentálně vede Američanem 1: 0 na zápasy.

Existuje tolik cvičení a tréninkových filozofií, že může být těžké přijít na to, co byste vlastně měli dělat, abyste svůj trénink optimalizovali. Naštěstí je to pravděpodobně mnohem jednodušší, než si představujete. Aby se věci vyjasnily, ...

Alize Cornet se v prvním kole US Open 2020 utká s Lauren Davisovou. Cornet vede Davise po vzájemném souboji 3: 0 na zápasy.

Jedinou pozitivní věcí na životě Davida Goffina po podivném zranění oka je mít jeho partnera jako osobního řidiče, žertoval Belgičan.

Jak zmrazit karbanátky. Zmrazení masových kuliček může být velmi užitečnou metodou, pokud hledáte rychlý předkrm, který můžete dát do trouby a jíst na oběd nebo večeři. Většina obchodů prodává zmrazené karbanátky, ale mnoho z nich má výkrm ...