Andy Murray odstoupil z Australian Open 2021

Andy Murray odstoupil z Australian Open

Andy Murray odstoupil z Australian Open

Andy Murray, trojnásobný grandslamový šampion, si nadcházející Australian Open nezahraje.

sledovat válku světa

Murray dostal divokou kartu, aby mohl letos soutěžit v hlavním losování turnaje. Brzy předtím, než měl naplánovat let do Melbourne, však měl pozitivní test na COVID-19.

Andy Murray nevykazoval žádné příznaky a původně plánoval účast na Australian Open později. Skotský velikán se však s Tennis Australia nedokázal dohodnout na praktickém karanténním uspořádání.

Murray už byl ve Velké Británii v karanténě a byl by šel do další 14denní karantény, kdyby se mu podařilo najít způsob, jak se dostat do Melbourne. Bývalá světová jednička ale nemohla najít vhodnou cestu, která by ho včas dostala do australského města.

Andy Murray ve svém prohlášení uvedl:

„Chtěl bych se podělit o to, že nebudu létat do Austrálie soutěžit na Australian Open. Byli jsme v neustálém dialogu s Tennis Australia, abychom se pokusili najít řešení, které by umožnilo nějakou formu funkční karantény, ale nedokázali jsme to zprovoznit. Chci všem poděkovat za jejich úsilí, jsem zdrcen, že nebudu hrát v Austrálii. Je to země a turnaj, který miluji. '

Andy Murray se naposledy objevil na Australian Open zpět v edici turnaje 2019, kde v prvním kole prohrál s Robertem Bautistou Agutem.

tutoriál podávání tenisu

Murray v posledních dvou letech hodně bojuje se zraněními a vystoupení na jeho nové sezóně mohlo udat tón jeho nové sezóně. Bohužel pro něj to však nemělo být.

Poté, co se v roce 2019 zotavil ze zranění kyčle, Murray vyhrál European Open v Antverpách v říjnu 2019. Strach z poranění pánve však jeho sezónu 2020 ukončil předčasně.

lepidlo na podrážku tenisové obuvi

Murray, který je v žebříčku ATP zařazen na číslo 123, neprošel druhým kolem grandslamu od roku 2017. Jeho poslední grandslamové finále bylo v roce 2016, kdy vyhrál Wimbledon.

Australian Open 2021 začne od 8. února

Začátek Australian Open je naplánován na 8. února 2021 ve městě Melbourne. 109. ročník turnaje musel být kvůli situaci s COVID odložen o tři týdny.

Hrozba viru se však v turnaji stále rýsuje, protože 72 hráčů bylo umístěno do tvrdé karantény. Pokud se ale má věřit zprávám, Australian Open nebude dále odkládáno a místo toho půjde podle plánu.

Světová jednička Novak Djokovič vyhrál předchozí dvě edice (dvouhra mužů) na Australian Open. Mezitím Sofia Keninová z USA, která se umístila na 4. místě na světě, získala loni v Melbourne titul dvouhry žen.

Populární Problémy

Chcete -li zastřihnout nehty svého psa, použijte nůžky na nehty určené speciálně pro psy, protože lidské nůžky mohou způsobit bolest nebo zranění. Pokud váš pes nemá rád, když jsou jeho nehty zastřiženy, jemně jej v poloze vleže omezte a pomocí paže držte loket a paži. Poté zastřihovačem zastřihněte každý nehet zpět do vzdálenosti 2-4 milimetrů od quicku, což je růžová žíla uvnitř nehtu. Pokud nevidíte to rychlé, zastřihněte svému psovi nehty vždy jen o kousek zpět, abyste do toho náhodou neřezali.

Borna Coric, která se dostala do čtvrtletí USO a do finále Petrohradu, se v prvním kole ve Vídni setká s Taylorem Fritzem. World No. 24 Coric vyhrál svá předchozí tři střetnutí proti 28. Fritzovi.

„Simpsonovi“ jsou v neděli zpět na úžasnou 31. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody milované show streamované online bez kabelu.

Donna Vekic vyšla na podporu Novaka Djokoviče s tím, že Srbovy úmysly byly vznešené. Vekic také řekl, že lidé v Srbsku a Chorvatsku nedodržují protokoly COVID-19, takže Djokovic by neměl být obviňován.

Pokud nemáte kabel, můžete zdarma streamovat novou sérii AMC „Soulmates“ online.

Bude se finále vyvíjet tak, jak většina z nás předpokládá, nebo si může Belgičan troufnout ohromit Federera a získat dosud svůj největší titul na trávě ?.