Jak vyrobit banánový krém

Banánový krém je lahodná svačinka, která je často zdravější alternativou dortů a jiných sladkostí. Můžete ho udělat jako první krok banánového krémového koláče, podávat ho na sušenkách nebo sušenkách nebo ho jíst jen tak. Ať tak či onak, tyto snadné recepty na výrobu banánového krému si zamilujete.

Ingredience

Slouží : 6-8

Čas na přípravu : 15 minut

 • 2 banány
 • 1 šálek cukru
 • 1/4 šálku kukuřičného škrobu
 • 1/2 lžičky soli
 • 3 hrnky mléka
 • 2 vejce
 • 3 lžíce másla
 • 1 čajová lžička vanilkového extraktu


NEBO

 • 2 banány
 • 2,5 hrnku mléka
 • 1 šálek šlehané polevy
 • 2 balíčky instantní pudinku JELL-O Vanilla Flavour

Metoda 1 ze 2: Výroba banánového krému z čerstvých přísad

 1. Obrázek s názvem Make Banana Cream Krok 1

  1 Smíchejte cukr, kukuřičný škrob, sůl a mléko. Do velkého hrnce přidejte následující přísady:
  • 1 šálek cukru
  • 1/4 šálku kukuřičného škrobu
  • 1/2 lžičky soli
  • 3 hrnky mléka
  • Poznámka: Ke snížení množství kalorií v tomto pokrmu můžete použít mléko bez tuku nebo 1%.
 2. Obrázek s názvem Make Banana Cream Krok 2

  2 Uvařte smetanovou směs. Na středním plameni míchejte směs (cukr, kukuřičný škrob, sůl a mléko z předchozího kroku), dokud obsah nezhoustne a nezačne bublat. Zkombinujte následující
 3. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 3

  3 Snižte teplotu, ale stále míchejte. Snižte teplotu v troubě na nízký a směs míchejte ještě dvě minuty. Poté hrnec úplně vyjměte z ohně.
 4. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 4

  4 Přidejte vejce. Přidejte dvě vejce do své směsi a šlehejte obsah, dokud se vejce úplně nerozmixují.
  • Vejce můžete před přidáním porazit, aby se zajistilo, že se zcela spojí se zbytkem ingrediencí. To vám také pomůže vyhnout se problémům, které často vznikají při přidávání vajec do již horkých surovin, jako je omylem výroba míchaných vajec.
 5. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 5

  5 Směs přivedeme k varu. Hrnec dejte zpět na plotnu a obsah přiveďte k varu. Jakmile se vaří, pokračujte v míchání a vaření ještě dvě minuty.
 6. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 8

  6 Nakrájejte banány. Vezměte dva středně zralé banány a nakrájejte je na malé kousky. Můžete je nakrájet jak malé, tak velké, jak chcete, ale menší kousky fungují lépe, když je přidáte do smetanové směsi.
 7. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 6

  7 Přidejte banány, máslo a vanilku. Hrnec stáhněte z ohně a přidejte 3 lžíce másla, 2 nakrájené banány a 1 lžičku vanilkového extraktu. Prošlehejte obsah dohromady.
 8. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 7

  8 Chladit. Směs dejte do velké mísy a přikryjte. Před podáváním dejte na minimálně 30 minut do lednice. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 ze 2: Příprava banánového krému suchou pudinkovou směsí

 1. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 8

  1 Nakrájejte banány. Vezměte dva středně zralé banány a nakrájejte je na malé kousky. Můžete je nakrájet jak malé, tak velké, jak chcete, ale menší kousky fungují lépe, když je přidáte do smetanové směsi.
 2. Obrázek s názvem Make Banana Cream Krok 9

  2 Smíchejte mléko a pudink. Nalijte 2,5 šálků mléka do velké mísy. Pomalu přidávejte do mléka dvě balení instantní pudinku JELL-O Vanilla Flavor a za stálého míchání míchejte.
  • Poznámka: Pro snížení kalorií můžete použít instantní pudink bez tuku a mléka bez cukru/bez tuku.
 3. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 10

  3 Směs prošlehejte. Smetanovou směs šlehejte asi dvě minuty, nebo dokud se nevytvoří všechny hrudky. Po dokončení šlehání by měla být vaše směs dobře promíchaná.
 4. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 11

  4 Přidejte šlehané polevy. Jeden šálek našlehané polevy pomalu vmíchejte do smetanové směsi. Při přidávání šlehané zálivky stále míchejte, aby se neobjevily hrudky.
 5. Obrázek s názvem Make Banana Cream Step 12

  5 Přidejte banány. Banány spojte se smetanovou směsí a dobře promíchejte. Pomocí šlehače vymíchejte všechny zbylé hrudky, které by ve smetanové směsi mohly existovat.
 6. 6 Chladit. Jakmile skončíte, vložte konečný produkt do chladničky, jinak se pektin v Jello-O nenastaví. Necháme v lednici alespoň hodinu odstát. Poté můžete směs sníst tak, jak je, nebo si připravit koláč. Můžete také podávat přes sladké sušenky
  • Poznámka: Ujistěte se, že chladíte všechny zbytky.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Budu používat čerstvé přísady. Mohl bych přidat med? Do tohoto receptu můžete přidat med poté, co je uvařen (těsně před vložením do chladničky), ale banány a cukr již dodávají spoustu sladkosti. Pokud chcete nahradit cukr medem, doporučil bych použít krystalizovaný med a místo plného hrnku přidat 3/4 šálku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Sušené ovoce a sušenky jsou volitelnými společníky těchto pokrmů.reklama

Populární Problémy

Kompletní průvodce sledováním online přenosů Texas Rangers bez kabelového předplatného v roce 2017.

Wimbledon 2011 živě: Rafael Nadal vs. Juan Martin del Potro

Americká ženská reprezentace se v sobotu utká s Irskem ve svém prvním domácím domácím zápase po mistrovství světa. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Jak používat štíhlého Jima. Nevíte, jak se to stalo, ale zůstali jste zírat na zamčené dveře auta, klíče nikde. To může být nákladná chyba, zvláště pokud potřebujete zavolat profesionálního zámečníka. V závislosti na ...