Jak vyrobit pojivo

Pokud si chcete srovnat hrudník pojivem, rozhodně nejste sami! Ve skutečnosti existují produkty, které si můžete koupit online pouze za tímto účelem, které jsou bezpečné a snadno se používají. Pokud si však chcete vyrobit vlastní, máte možnosti. Zkuste například převést pár punčocháčů na hrudní pořadač. Při nošení pojiva proveďte několik opatření; pokud je příliš těsný nebo používáte špatný materiál, mohlo by dojít k poškození tkáně.

Metoda 1 ze 3: Proměna punčocháče v hrudní vazač

 1. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 1

  1 Kupte si nebo si najděte punčocháče nebo punčocháče s ovládáním. K tomuto účelu můžete použít jakékoli punčocháče. Pokud máte v pase přibližně stejnou velikost jako hrudník, můžete si koupit normální velikost. V opačném případě změřte hrudník měkkou páskou. Začněte s 1 koncem vpředu a obcházejte záda, dokud druhým koncem nedosáhnete na přední část. Mírně jej přitáhněte přes hrudník a poté proveďte měření tam, kde konec překrývá zbytek svinovacího metru.
  • Toto měření můžete použít k vyhledání velikosti potřebných punčocháčů. Při nákupu punčocháčů si zkontrolujte tabulky velikostí na zadní straně obalů nebo online.


 2. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 2

  2 Uřízněte nohy z punčocháče. Ponechejte asi 6 až 8 palců (15 až 20 cm) nohou na obou stranách a použijte ostré nůžky, abyste stříhali rovně přes každou nohu. Nyní byste měli mít punčocháče, které vypadají jako šortky.
 3. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 3

  3 Vytvořte díru pro hlavu krájením do rozkroku. Začněte tím, že najdete rozkrok v punčochách. Potom vyhlaďte punčocháče, aby vypadaly jako ploché šortky. Pomocí nůžek vystřihněte z rozkroku otvor, který je dostatečně velký, aby se vám do něj vešla hlava.
  • Pokud díra není dostatečně velká, aby se vám do ní vešla hlava, použijte nůžky k jejímu dalšímu otevření.
 4. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 4

  4 Punčocháče si oblékněte jako malé tričko. Prostrčte hlavu otvorem, který jste vytvořili v rozkroku, a rukama skrz 'nohy', které zůstaly na punčochách. Přetáhněte si pasovou část punčocháčů přes hrudník, abyste ji mohli vyrovnat.
  • To funguje nejlépe na sportovní podprsence.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Použití jiných oděvů pro pojiva

 1. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 5

  1 Vrstvené sportovní podprsenky bez košíčků pro relativně hladký hrudník. Vybírejte raději ploché podprsenky než košíčky, protože vám pomohou vyhladit hrudník. Pokud máte větší hrudník, vrstvení jedné na druhou vám může pomoci vyrovnat ji. Zaměřte se na ty, které sedí trochu těsněji, i když ne tak pevně, aby vám to přerušilo dýchání.
  • Existují také společnosti, které vyrábějí vazače podobné vestám, které jdou do poloviny trupu a stlačují hrudník.
 2. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 6

  2 Omotejte si neoprenovou zádovou výztuhu kolem hrudníku, abyste si ji mohli snadno nasadit. Ty se obvykle připevňují suchým zipem. Umístěte část na suchý zip pod paži, aby se tolik nezobrazovala, a podle potřeby utáhněte ortézu. Pomůže vám to vyrovnat hrudník.
  • Najdete je kdekoli, kde se prodávají rovnátka, jako jsou velké krabice a drogerie.
  • Nedělejte to tak pevně, abyste nemohli dýchat.
  • To funguje nejlépe pod volným oblečením kvůli suchému zipu.
 3. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 7

  3 Pro jednoduché řešení si vezměte kompresní košili. Kompresní košile, jako kompresní legíny nebo ponožky, pevně obepínají tělo. Když ho nosíte kolem hrudníku, má tendenci ho vyrovnat. Pak můžete nahoře nosit, co chcete. Najdete je ve většině sportovních obchodů.
  • Pokud máte k dispozici pouze kompresní šortky, můžete je rozříznout a proměnit v košili tak, že v rozkroku vyříznete otvor, který je dostatečně velký pro vaši hlavu.
  • Z jedné staré košile můžete udělat také pořadač. Chcete -li to provést, odstřihněte rukávy a poté odstřihněte švy na obou stranách košile. nyní máte dvě pořadače. Chcete -li si toto pojivo nasadit, omotejte si ho kolem hrudníku tak pevně, jak to jen jde, aniž byste způsobovali bolest nebo nepohodlí. poté jej zavažte vpředu a zastrčte tento kus do pořadače mezi prsy.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Cvičení bezpečného vázání

 1. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 8

  1 Když spíte, nechte si pořadač vypnutý. Vazba 24 hodin denně může způsobit kožní problémy a další zdravotní problémy. Musíte to nechat alespoň několik hodin denně, aby vaše tělo mělo šanci odpočívat.
  • Pokud je to možné, noste pořadač pouze 8 hodin v kuse.
  • Pevná vazba může vést k problémům s dýcháním a dokonce k zlomeninám žeber. V průběhu času může stlačení hrudníku tímto způsobem dokonce změnit vaši kosterní strukturu.
  • Experimentujte s tím, díky čemu se cítíte nejšťastnější, pokud jde o svazování, nemusíte se tak cítit povinni.
 2. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 9

  2 Pokud je to možné, přeskočte pořadač. Na sportovní podprsenku je vhodné cvičit, ale svazky jako zádová rovnátka a dokonce i punčocháče mohou být příliš omezující. Nedovolí vám dostatečně se hýbat a nebudete moci dýchat tak dobře, jak byste měli.
 3. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 10

  3 Pod pojivo si dejte tělový prášek, abyste zabránili tření. Pokud máte potíže s tím, že vám pojivo tře kůži a způsobuje zarudnutí, může vám pomoci vrstva tělového pudru, například dětský pudr. Před vložením pojiva stačí lehce zaprášit.
  • Můžete také nosit těsné tílko pod pořadačem.
  • Další možností je použít tyčinku proti tření, jako je Body Glide, která pokračuje jako deodorant a chrání vaši pokožku. Tyčinky proti tření najdete online nebo v atletických obchodech.
 4. Obrázek s názvem Make a Binder Krok 11

  4 Vyhněte se použití páskových nebo esových obvazů, které by vám svázaly kůži. Nepohybují se správně a mohou způsobit vážné problémy. Páska může poškodit vaši pokožku a neváže se rovnoměrně. Eso obvazy se budou při nošení stále napínat, a proto jsou navrženy tak, aby dělaly zranění. To však může ztěžovat dýchání.
  • U těchto typů vazeb je větší pravděpodobnost, že povedou k zlomení žeber.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu svázat hrudník bez pojiva? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Ve skutečnosti máte několik možností bez pojiva, pokud se pokoušíte vyrovnat vzhled hrudníku. Super jednoduché je nosit kompresní košili, která pevně obepne vaše tělo a zploští hrudník. Také si můžete omotat neoprenovou zádovou výztuhu kolem hrudníku a utáhnout ji, jak chcete, dokud nebudete se svým vzhledem spokojeni. Dávejte pozor, abyste to neutáhli natolik, abyste nemohli dobře dýchat. Další možností je obléknout si spoustu plochých sportovních podprsenek. Položte je na sebe a vyrovnejte si hruď. Používejte přiléhavé, stále dýchatelné.
 • Otázka Je vazba špatná pro vaše prsa? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Může to být. Pokud používáte nebezpečné materiály nebo příliš dlouho svázáte hrudník, může to vést k trvalé deformaci prsou, zjizvení a může to dokonce ovlivnit vaše dýchání. Pokud však chcete jednoduše vyrovnat vzhled hrudníku, existují bezpečné způsoby, jak svázat hrudník, které nebudou mít žádné dlouhodobé negativní účinky. Jedním ze způsobů je jednoduše vrstvit sportovní podprsenky, které jsou ploché a nemají košíčky. Podprsenky položte na sebe a zkuste použít takové, které sedí trochu těsněji, ale nejsou tak těsné, že se vám těžko dýchá. Existují dokonce společnosti, které vyrábějí pojiva podobná vestám, která jdou do poloviny trupu, aby vám pomohla bezpečně stlačit a zploštit hrudník.
 • Otázka Mohu si vyrobit vlastní vazač hrudníku? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Jeden jednoduchý způsob je použít starý pár punčocháčů! Vezměte si nůžky a odstřihněte nohy z punčochových kalhot a ponechte asi 6 až 8 palců (15 až 20 cm) nohou na obou stranách. Poté v rozkroku vyřízněte otvor, který je dostatečně velký, abyste do něj mohli vložit hlavu. Poté protáhněte hlavu otvorem, který jste vytvořili, a vsuňte ruce do nohou nohavic. Přetáhněte si pasovou část přes hrudník, abyste ji mohli vyrovnat a jste připraveni. Může být také užitečné nosit sportovní podprsenku pod pořadačem.
 • Otázka Mohl bych místo punčocháčů použít staré legíny? S A T O B A B E Lze použít legíny, jen si uvědomte, že legovací materiál je o něco silnější a může být těžší se natáhnout nebo hýbat.
 • Otázka Proč k tomu používám wikiHow? Mohl bych jen použít web, který je věnován poskytování bezpečných rad ohledně vazby. Tom de backer Nejlepší odpovídač wikiHow je tu, aby pomohl komukoli na planetě naučit se cokoli dělat. Víte, co by bylo skvělé? Pokud jste si přečetli nějaké jiné stránky, udělali nějaký průzkum, pak jste se vrátili a vylepšili tento článek svými znalostmi. Opravdu to pomáhá.
 • Otázka Pomůže vazba s mojí dysforií? Pro každého je to jiné, ale může to znamenat významný rozdíl, abyste se cítili lépe.
 • Otázka Jsem šťastná, mám punčocháče! Díky, chtěl jsem se teď na chvíli vázat a teď můžu, ale co by se stalo, kdybych vázal déle než 8 hodin? Noe Pokud je pořadač opravdu těsný, může se začít cítit nepohodlně, nebo dokonce trochu bolet. Ale sledujte, jak se cítíte, a pokud vám začne být opravdu špatně, sundejte si pojivo. A také se zkuste po nošení protáhnout, zejména delší dobu,
 • Otázka Mám strach, že když začnu svazovat, moje matka si toho všimne a já s ní nejsem. Je možné, abych se svázal, aniž by zjistila, že jsem transgender? Noe Jsem si jistý, že si toho mnozí ani nevšimnou, pokud s tím nebudete dělat velký povyk. Pokud to ale někdo zpochybňuje a vy to nechcete vysvětlovat, dalo by se říci, že je to sportovní podprsenka.
 • Otázka Jsem ve škole a pokud přijdu do školy s plochým hrudníkem, obávám se, že se mě na to někdo zeptá? Mnozí si toho ani nevšimnou A pokud ano, bylo by divné se na to zeptat. Je velmi nepravděpodobné, že se někdo zeptá.
 • Otázka Ještě jsem nikomu nepřišel jako nebinární, ale teď jsem závazný. Co mám říci, když se na to někdo zeptá? Nora Cunninghamová Dalo by se říci, že je to sportovní podprsenka, ale většina lidí si toho ani nevšimne, a pokud ano, musí mít koníček.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Naslouchejte svému tělu. Pokud při svazování začnete cítit sípání nebo vás bolí, musíte si to sundat a zkusit něco jiného.
 • Pokud si to můžete dovolit, kupte si pořadač vyrobený speciálně pro tento účel, protože je obecně bezpečnější než výroba vlastního.

reklama

Varování

 • Nesprávná vazba může způsobit trvalé poškození a dokonce znemožnit špičkovou operaci pokud příliš škodíte svému tělu. Pokud máte pochybnosti, hrajte na jistotu.
reklama

Populární Problémy

V tento den v roce 1997 získal Roger Federer první ze svých 5 juniorských titulů. Během úspěšné tříleté kariéry na juniorském okruhu vytvořil Federer působivý rekord 88% vítězství a prohry.

Jak zabránit žloutnutí obuvi. Pokud vlastníte bílé nebo světlé boty, není nic otravnějšího než vidět známky stárnutí nebo žloutnutí po povrchu. Naštěstí ochrana vašich milovaných bot trvá jen pár minut ...

Vans vyrábí celou řadu primárně plátěných skate bot s bílou podrážkou, které vypadají nejlépe, když vypadají svěže a čistě. Pokud chcete, aby vaše dodávky vypadaly znovu jako nové, můžete se naučit pár rychlých tipů, jak je vyčistit, vybělit bílé a ...

Tento wikiHow vás naučí nabíjet ovladač Pro na Nintendo Switch. Ovladač Nintendo Switch Pro lze nabíjet zapojením do nabíječky USB dodané s přepínačem Nintendo nebo připojením kabelu USB k ...

Jak podávat zdravé a atraktivní svačiny pro batolata. Pokud máte batole, krmit je zdravou a výživnou svačinkou nemusí být nejjednodušší úkol. Batolata jsou proslulá tím, že jsou vybíraví jedlíci. Navíc jednoho dne mohou něco milovat ...

Zde je návod, jak streamovat The Baker and the Beauty online bez kabelu.