Jak se dívat na nahé a bát se XL 6. sezóna online

Nahá a bojí se XL sezóna 6

Objev Gwen, Jon, Suzanne, Ryan a Sarah pozdravují Bulenta v 6. sérii Nahých a bojí se XL.Toto spinoff populární show Discovery Channel Nahý a bojí se vstupuje do své šesté sezóny, přináší s sebou celou novou dávku survivalistů - a nový zvrat. Nahý a bojí se XL Premiéra 6. série je v neděli 24. května ve 20 hodin. ET/PT na Discovery.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Nahý a bojí se XL na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Discovery na televizi Philo

Discovery Channel je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je ze všech streamovacích služeb nejlevnější, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Nahý a bojí se XL žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

je živá a maddie na disney plus

Sledujte Discovery na FuboTV

Discovery Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Nahý a bojí se XL živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Discovery na Hulu pomocí živé televize

Discovery Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Nahý a bojí se XL živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Discovery na Sling TV

Discovery Channel je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

jak hrát pikleball na tenisovém kurtu

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Nahý a bojí se XL živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 6 „Naked and Afraid XL“Hrát si

All-Stars Reach Extraction! | Nahý a bojí se XL (sezóna 4) Aby přežili, musí přeživší dokončit brutální těžbu přes smrtelně smrtící pole lvů, krokodýlů a leopardů. Nenechte si ujít novou sezónu Naked and Afraid XL neděle 24. května 8/7c! Streamujte celé epizody Naked and Afraid XL: go.discovery.com/tv-shows/naked-and-afraid-xl/ Přihlaste se k odběru Discovery: bit.ly/SubscribeDiscovery Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/NakedandAfraid facebook.com/ Objev Sledujte nás… 2020-05-10T19: 21: 34Z

Šestá sezóna Nahý a bojí se XL staví své soutěžící do dosud nejdrsnějšího prostředí - a zahrnuje také after show.

Podle popisu sezóny Discovery připravuje spalující savana v Jižní Africe půdu pro Nahý a bojí se XL výzva na rozdíl od čehokoli, co se kdy v předchozích sezónách pokoušelo. Dvanáct přeživších vstupuje do Údolí vyhnaných. S omezenými zdroji než kdy předtím je to konečný krok k přežití těch nejschopnějších a nenechává žádný prostor pro lenochy. Aby přežil tuto 40denní výzvu, bude muset každý přeživší vydělat na každém kroku; zatímco slabé odkazy budou vyvrženy pro větší dobro skupiny. Všichni musí ze sebe vydat všechno nebo se dostat ven.

12 přeživších je:

 • Dawn Dussault - Kanata, Ontario
 • Joshua Bell - Statham, Georgia
 • Kate Wentworth - Passadumkeag, Maine
 • Makani Nalu - Benátky, Kalifornie
 • Wes Harper - Cary, Severní Karolína
 • Seth Reece - Shortsville, New York
 • Ryan Eacret - Hot Springs, Arkansas
 • Suzänne Zeta - Ashland, Virginie
 • Bulent Gurcan - Point Roberts, Washington
 • Gwen Grimes - Eagle, Aljaška
 • Sarah Bartell - Goldendale, Washington
 • Jonathan Bonessi - Southampton, New York


Hrát si

Nahý ve vodách zamořených žraloky | Nahý a bojí se XL (sezóna 5) Přeživší se škrábou na 5 mil dlouhou cestu těžbou vody zamořené žraloky Nenechte si ujít novou sezónu Naked and Afraid XL neděle 24. května 8/7c! Streamujte celé epizody Naked and Afraid XL: go.discovery.com/tv-shows/naked-and-afraid-xl/ Přihlaste se k odběru Discovery: bit.ly/SubscribeDiscovery Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/NakedandAfraid facebook.com/ Discovery Sledujte nás na Twitteru: twitter.com/NakedAndAfraid twitter.com/Discovery Jsme na Instagramu! instagram.com/Discovery/ 2020-05-17T13: 00: 04Z

Zní to, jako by okamžitě vyskočili na nějaké dramatické drama:

S nedostatkem jídla Bulent loví jakkoli je to možné a po řadě úspěchů se prohlašuje za vraha holýma rukama. Makani je vegetariánka, která přežila svou 21denní výzvu jíst rostliny a vyhřívat se ve fotosyntetickém nebi, když našla sluneční svit. Afrika ale tyto strategie přežití rychle testuje.

Během své 21denní výzvy si Joshua Bell skvěle vybral lepicí pásku jako položku pro přežití. Ale když jeho noví partneři uvidí, že jsou spárováni s Duct Tape Boy, Joshuův pokus o vykoupení se okamžitě stává těžkou bitvou. Zoufale po jídle si Gwen a Wes myslí, že skórovaly, když objevily velkou skvrnu aloe, ale rychle zjistily, že tato rostlina je nejen nepoživatelná, ale může být i toxická. Seth se snažil pracovat se svými spoluhráči a během své 21denní výzvy se uvolnil. Je v Africe a hledá vykoupení, ale neustálý konflikt s jeho partnerkou Suzänne ohrožuje jeho plány na 40 dní.

Jon, Sarah a Ryan sdílejí své napajedlo s agresivními krokodýly. Každý pokus získat jídlo nebo vodu by mohl ukončit jejich výzvu a jejich životy.

Po některých epizodách šesté sezóny navíc XL veteráni zváží, jak se věci vyvíjejí Nahý a bojí se XL: Oblečený a názorový , vysílající 24. května ve 22 hodin a 7. června a 28. června ve 21 hodin ET/PT - a veteráni se nedrží svých komentářů a názorů.

Nahý a bojí se XL sezóna 6 má premiéru v neděli 24. května ve 20 hodin ET/PT na Discovery Channel.


Populární Problémy

Vyvrtnutí je poranění vazů, které obklopují klouby. Vazy jsou tuhé vláknité pásy, které spojují dvě kosti přes klouby. Jsou velmi silné a stabilizují klouby při pohybech a sportovních aktivitách. Existují čtyři vazy ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poháru Nastia Liukin 2020 online bez kabelu zdarma.

Jak udělat svůj šatník nový, aniž byste cokoli koupili. Všichni chceme nové oblečení. Všichni chceme být „smetánkou“, pokud jde o módu. Ale většina z nás nemá peníze, které by investovala do pořízení těchto šatů. Pokud váš šatník ...

Jak připravit bramborový koláč. Bramborový koláč je klasická příloha s mnoha možnými variacemi. Například Bramborový dauphinoise je jedním z nejstarších známých receptů na pečení brambor, který používá krémový základ. Standardní pečení brambor nespoléhá na ...

Pětinásobná národní šampiónka Simone Bilesová a Sam Mikulak budou titulky mistrovství USA v gymnastice 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Jak skrýt jizvy na pažích. Jizvy na pažích mohou ztěžovat sebevědomé nošení košil s krátkým rukávem. Nejjednodušší způsob, jak zakrýt jizvy na pažích, je strategické oblečení a šperky. Pokud chcete nosit krátké rukávy bez ...