Jak vyrobit auto v Minecraftu

Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit pohyblivé auto v Minecraftu. I když nemůžete změnit směr auta, můžete vytvořit vozidlo, které se samo pohybuje vpřed. To je možné ve všech verzích Minecraftu.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si auto v Minecraftu Krok 1

  1 Spusťte novou hru v kreativním režimu Minecraft. I když můžete technicky postavit auto v režimu přežití Minecraftu, je to velmi obtížné kvůli nedostatku většiny potřebných zdrojů. Kreativní režim vám umožní vytvořit auto bez vyčerpání zdrojů.
 2. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Krok 2

  2 Otevřete nabídku Creative. Udělat to tak:
  • Počítač - Zmáčkni A klíč.
  • Kapesní vydání - Klepněte na
  • Edice pro konzoli - Zmáčkni X (Xbox) nebo náměstí Tlačítko (PlayStation).


 3. Obrázek s názvem Vyrobte si auto v Minecraftu Krok 3

  3 Umístěte stavební materiál automobilu do svého inventáře. Přesuňte následující položky z inventáře kreativ na lištu vybavení:
  • Slizové bloky
  • Píst
  • Lepivý píst
  • Redstone blok
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si auto v Minecraftu Krok 4

  4 Najděte ploché místo. Šablona vozu Minecraft bude cestovat vpřed, dokud na něco nenarazí, a v tomto okamžiku již nebude fungovat. Pod vozem musí být také vždy alespoň jeden vzduch v hodnotě jednoho bloku, jinak se nepohne.
 5. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 5

  5 Vytvořte dvě rovnoběžné, tříblokové dlouhé řady slizu. Tyto řádky musí mít mezi sebou přesně dva bloky prostoru.
 6. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 6

  6 Propojte dva řádky. Umístěte celkem dva bloky slizu mezi řady slizu na středové bloky. Nyní byste měli mít tvar velkého písmene „i“, které bude sloužit jako pracovní oblast automobilu.
 7. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 7

  7 Vytvořte karoserii auta. Přidejte vrstvu slizových bloků na horní část pracovní oblasti a poté odstraňte osm slizových bloků sloužících jako pracovní oblast. To vám ponechá I-rám zavěšený ve vzduchu.
 8. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 8

  8 Umístěte píst za jeden konec auta. Píst musí směřovat k zadnímu středovému bloku. Nejsnadněji to lze provést odstraněním zadního středového bloku slizu směrem od auta, položením několika bloků na zem, které budou sloužit jako lešení, umístěním pístu a následným odstraněním lešení a výměnou bloku slizu, který odstranil jsi.
  • Pístový konec vozu je zadní částí vozu.
 9. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 9

  9 Umístěte lepivý píst. Odstraňte oba střední bloky, čelem k přední části auta a umístěte dva lepivé písty. Možná budete muset odstranit blok slizu za sebou a poté jej umístit po umístění druhého lepivého pístu.
 10. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 10

  10 Přesuňte se do přední části auta. Lepicí píst, který je nejblíže přední části vozu, budete muset vyměnit za běžný píst směřující k přední části vozu.
 11. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 11

  jedenáct Vyměňte přední lepivý píst za píst směřující dopředu. Díky tomu budete mít zepředu dozadu následující design:
  • Paralelní řada slizu
  • Přední píst
  • Lepivý píst směřující dozadu
  • Další řada slizu
  • Přední pravidelný píst
 12. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 12

  12 Umístěte první blok redstone. To se děje na přední a střední sliznici.
 13. Obrázek s názvem Vyrobte si auto v Minecraftu, krok 13

  13 Umístěte zadní bloky redstone. Jeden blok jde na zadní střední blok slizu a druhý jde přímo před něj na lepivý píst.
 14. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 14

  14 „Posaďte se“ na své auto. Najděte v autě oblast, kde není Redstone, na kterou byste si mohli sednout.
 15. Obrázek s názvem Make a Car in Minecraft Step 15

  patnáct Rozbijte blok redstone z lepkavého pístu. Auto se začne pohybovat vpřed. Můžete to zastavit umístěním dalšího bloku rudého kamene na lepivý píst nebo umístěním jakéhokoli bloku před auto. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu umístit bloky na horní část stojanu? Postavíte se na zem, umístíte automat a podržíte shift a kliknete pravým tlačítkem na automat ve verzi pro PC.
 • Otázka Jaké jsou ovládací prvky při jízdě autem pomocí konzoly Xbox 360 nebo Wii U? Levým joystickem se pohybujte a pravým joystickem se rozhlížejte.
 • Otázka Lze to provést v Minecraft PE? Ano! Díky nové aktualizaci v 0.15.0 může! Pokud jste neaktualizovali, zkuste toto: Přidejte mezeru, která je plochým čtvercem 9x9 v zemi, s výjimkou jednoho místa uprostřed. Do díry umístěte co nejvíce minových vozíků. Udělejte dráhu 1 bloku poblíž čtverce 9x9, rozlomte blok a užívejte si.
 • Otázka Mohu to udělat na PS4? Ano můžeš.
 • Otázka Co je to pozorovatel? Nevidím to na PS4 nebo Windows 10. Blok pozorovatele je součástí mechanismu Redstone. Vypadá to, že jste svůj Minecraft nedávno neaktualizovali ve Windows nebo PS4. Udělejte to a mělo by se to ukázat.
 • Otázka Mohu vložit věci do automatů? Ano můžeš. Můžete to udělat tak, že položíte dávkovač na zem a kliknete pravým tlačítkem na dávkovač v PC verzi Minecraftu.
 • Otázka Mohu to udělat v edici Minecraft Windows 10? Ne, v tomto vydání to nemůžete udělat.
 • Otázka Udělal jsem vše, co mi pokyny řekly, ale auto se nehýbalo, co se pokazilo? Možná, že píst řízení nebyl v ideální poloze, obličej se musel dívat dopředu.
 • Otázka Co mám dělat, když to nefunguje, když se pokouším vyrobit auto v Minecraftu? Kuzma Tkachenko Možná jste něco umístili na špatné místo nebo je váš Minecraft příliš starý a tyto bloky nepodporuje.
 • Otázka Mohu pomocí tlakových desek, tlačítek nebo páček nastartovat auto v Minecraftu? Kuzma Tkachenko Pomocí slizového bloku můžete zabránit tomu, aby páka/tlačítko (ne přítlačná deska) zůstala ve vzduchu při jízdě, ale je to trochu ošidné. Páčku/tlačítko ale můžete místo toho zlomit, když auto jede.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Postavte ji vysoko, aby mohla cestovat dlouhou cestu.
 • Pokud chcete, můžete si vyzdobit auto, ale ujistěte se, že pod auto nebo na písty neumísťujete žádné bloky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Toto auto se zasekne, pokud je v kterémkoli místě blok zabírající prostor pod autem. Chcete -li dosáhnout optimálních výsledků, postavte toto auto na super plochém světě.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak psát levou rukou (pokud je pravou rukou). Provádění úkolů nedominantní rukou může vyvinout nové cesty. Zde je několik základních kroků, kterými se můžete naučit psát levou rukou. Pochopte složitost ...

Jak si vyrobit koktejl z arašídového másla. Arašídové máslo je klasickým doplňkem sendvičů, ale věděli jste, že ho můžete přidat i do koktejlu? Můžete dokonce přidat další klasická kombinace arašídového másla (jako je čokoláda a arašídové ...

Pokud nemůžete sledovat Super Bowl LIII naživo, můžete DVR nahrávat a nahrávat nebo sledovat jeho přehrávání na vyžádání, i když nemáte kabel.

Jak zastavit popraskání krku. Popraskání krku, podobně jako chronické praskání kloubů, je mezi Američany poměrně běžným zvykem. Ačkoli neexistuje žádný definitivní důkaz, že prasknutí (kavitace) páteřních kloubů vašeho vlastního krku je nebezpečné nebo ...

Roger Federer po svém posledním vítězství produkoval další show „doutnající intenzity“. Mohla by se blížit kariéra stříbrného plátna?

Australian Open, 2. den Round -up: Muži, dvouhra - rozrušení.