Přímý přenos 49ers vs Broncos Preseason: Jak se dívat online

Přímý přenos 49ers vs Broncos Preseason

Getty

Druhý týden předsezony NFL se blíží, protože San Fransisco 49ers vyrazilo v pondělí večer na Denver Broncos na stadionu Mile High.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Broncos na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů PlayStation Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Broncos na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Digitální platformy ESPN

Kromě toho můžete na svém počítači sledovat živý přenos 49ers vs Broncos přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů PlayStation Vue nebo Hulu přihlásit a sledovat hra na platformách ESPN.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

badmintonové tipy

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Broncos a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled 49ers vs. Broncos

Předsezóna NFL se u většiny týmů dostává do půli cesty a jak se sezóna blíží, věci začínají být vážnější. Začátečníci obvykle vidí více času ve druhé hře preseason, obvykle maximalizují své opakování ve třetí hře. Týmy se snaží najít rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostrý po celou sezónu a vyhýbat se zraněním, ale to se snadněji řekne, než udělá.

49ers by se měli na QB Jimmyho Garoppola podívat poprvé, protože loni v září roztrhl ACL. Otázkou je, jak moc ve hře zůstane.

Ještě jsem se nerozhodl, jak moc ho v pondělí večer budeme hrát, řekl hlavní trenér San Fransisco Kyle Shanahan. Chcete si s ním zahrát. Hodně to souvisí s tím, když sledujeme jeho film z těchto dvou praktik, jak dlouho hrajeme všechny naše předkrmy, jaké O-Linemen jsou k dispozici a podobné věci.

Garoppolo vlastní třetí největší smlouvu QB v NFL, přestože v pěti sezónách zahájil pouze 10 zápasů základní části. Shanahan dal jasně najevo, že chce, aby se jeho quarterback trochu rozběhl, než se hry započítají.

Chtěl bych, aby se tam na chvíli dostal - ne tolik jako 3. týden, řekl Shanahan. V táboře to každý den začíná být velmi monotónní, když jde proti stejným krytím, s různými frontami, jiným vzhledem, různými technikami. Z těchto dvou praktik získáme více, než ve hře.

Oči budou také na místě rozehrávače pro Broncos, kteří lámou veterána Joe Flacca. Broncos poslalo výběr do čtvrtého kola 2019-113. celkový výběr-do Baltimoru v rámci obchodu s 11letým veteránským hurlerem v offseason.

Za Flaccem se Broncos snaží připravit na budoucnost, zejména s výběrem do druhého kola Drewem Lockem, kterého tým vzal v letošním druhém kole draftu. Prezident Broncos, prezident fotbalových operací/GM John Elway, byl na to, co zatím viděl, ohromen.

Stále se zlepšuje, řekla Elway o Lockovi. Byl přetížený. Kdykoli budete mít takového mladého kluka, bude mít své dobré dny a bude mít své špatné dny, ale očividně jsme stále nadšeni jeho talentem a tím, co ukázal. Blýskl se - hodně. Ale je to pro něj velký skok, zvláště s tím, co děláme urážlivě a s tím spojeným slovem. To mu bude nějakou dobu trvat. Odvedl pěknou práci.

Sezóna NFL oficiálně začíná ve čtvrtek 5. září, kdy se střetnou NFC North Rivals Green Bay a Chicago.

49ers zahájili sezónu 8. září proti Buccaneers. Broncos zahájili sezónu proti Oakland Raiders 9. září.


Populární Problémy

Kombinace krupice grahamové krekry a lehké krémové sýrové polevy je božská. Není divu, že tento dezert je na vrcholu mnoha restauračních dezertních menu. Místo čekání na další fantastické jídlo ve městě si užijete kousek ...

Jak otočit hračky vašeho psa. Otáčení hraček vašeho psa přináší výhody jak vašemu psovi, tak vaší rodině. Váš pes má neustále se měnící sbírku „nových“ hraček a vaše rodina dostane nepřehledný prostor bez tolika psích hraček ....

Jak pěstovat zadní deltoidy. Vaše zadní deltoidy jsou vaše zadní ramenní svaly, které vám pomáhají udržovat dobré držení těla a otáčet ramenem v jeho rozsahu pohybu. Přestože spousta cviků míří na vaše ramena, ...

V sobotu večer se Notre Dame a Georgia setkají v obrovské bitvě o top 10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak používat ve větě. „Přesto“ je užitečné slovo v anglickém jazyce, protože vám umožňuje být ve větě jasnější. „Přesto“ lze použít jako příslovce, k diskusi o dalším nápadu nebo k zdůraznění pocitu nebo myšlenky. Může také ...

18. ledna 2019 oslaví Angelique Kerberová 31 let a Němka se na probíhajícím Australian Open bude snažit vyhrát svůj čtvrtý grandslamový titul.