Jak vyrobit levnou kouřovou bombu

Tento článek vám ukáže, jak vyrobit kouřovou bombu.

Metoda 1 ze 2: Metoda Ping Pong Ball

 1. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 1

  1 Pořiďte si pingpongový míček a zabalte ho do alobalu.
 2. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 2

  2 V horní části zabaleného pingpongového míčku udělejte díru. Použijte hobby nůž, malý šroubovák, párátko nebo sběrač ledu.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 3

  3 Položte dvě cihly trochu od sebe na nehořlavý povrch a jemně mezi ně zaklesněte pingpongový míček (otvorem nahoru).
 4. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 4

  4 Pomocí zapalovače zahřejte dno. To může trvat 5 až 10 sekund.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 5

  5 Rychle ustupte při prvních známkách kouře. Protože kouř je toxický a zapáchá. Rychle běžte a zakryjte si nos.
  • Pokud se bojíte ho držet, nebo pokud je ve větrné situaci, můžete použít pojistku. Pojistku lze koupit v obchodech nebo ji můžete vytvořit z papíru. Chcete -li to provést, musíte vzít papír (velikost závisí na vaší bombě), zabalit 1/2 bomby pomocí papíru, ale pokud je zabalíte všechny, výsledkem je, že by nekouřilo, ale obrovský požár . Takže po složení 1/2 bomby z ní musíte udělat ocas. Nyní jako obvykle rozsviťte ocas. Ano, je to pomalé, ale je lepší, když to děláte ve větrných dnech.


Metoda 2 ze 2: Mossova metoda

 • Pokud chcete zelenější a méně škodlivou kouřovou bombu, můžete udělat následující:
 1. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 6

  1 Vyjděte do hustě zalesněné oblasti. Shromážděte co nejvíce lišejníků. Nejlepší druh lišejníků jsou ty, které jsou pro nedostatek lepšího slova „houbovité“
 2. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 7

  2 Nasbírejte co nejvíce Moss. Nejlepší druh mechu, který lze získat, je také „houbovitý“ a má zeleno-bílou nebo světle žlutozelenou/hnědou barvu a obvykle visí z větví stromů v trsech vypadajících jako dlouhé vlasy.
  • Ujistěte se, že je SUCHÝ, pokud není nastaven na vzduchotěsné a teplé místo („pokojová teplota“)
 3. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 8

  3 Shlukněte suché lišejníky a mech dohromady.
 4. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 9

  4 Získejte špagát libovolné délky přes 12 palců (5 palců), dejte nebo vezměte. Rozmotejte to, aby to byl zamotaný nepořádek vláken, a poté to přidejte do hrudky lišejníku/mechu.
  • Důkladně je promíchejte/promíchejte/promíchejte/kombinujte.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 10

  5 Sbalte jej buď do jedné velké volné hmoty ve tvaru koule, nebo do několika malých. Je to vaše volba, ale funguje to lépe jako jedna velká hmota.
 6. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 11

  6 Pořiďte si ještě jeden motouz v délce 10 a více palců a tentokrát jej jen „uvolněte“.
 7. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 12

  7 Vezměte uvolněný motouz a namočte malý jeho části v hořlavé kapalině (lehčí kapalina, plyn, olej? , atd.)
 8. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 13

  8 K uvolnění použijte povolený motouz jemně svažte volnou hmotu ve tvaru kuličky lišejníku/mechu/provázku. Smyčkujte kolem a skrz míč několikrát a zakončete oba konce vedle sebe.
 9. Obrázek s názvem Make a Cheap Smoke Bomb Krok 14

  9 Volné konce motouzu spojte dohromady do čtvercového uzlu.
  • Tohle je volitelný ale pro další opatření můžete sprejovat nebo „zamlžit“ svázaný LMTF (lišejník/mech/vlákno motouzu) sprejem nebo aerosolovým deodorantem, protože oba jsou stejně hořlavé.
 10. Obrázek s názvem Vytvořte levnou kouřovou bombu Krok 15

  10 Umístěte to někde venku. V míči LMTF udělejte malý otvor, který jde přímo do jeho středu, zapalte ho zápalkou do otvoru a vhoďte jej dovnitř. Nyní ustupte a chvíli počkejte, protože mechu a lišejníku to trvá, než se zapálí.
  • Pokud to funguje správně, mělo by to začít vysílat obrovské husté poryvy bílého kouře. Existuje však šance, že motouz skutečně vzplane a nakonec z celé věci udělá ohnivou kouli.
  • Tento je hodně méně škodlivý než ten pingpongový, protože mech a lišejník NEPÁLÍ přirozeně, jen doutná a nevytváří nic jiného než minimální teplo a VELKÉ množství kouře. (Mohou hořet -li zalité lehčí tekutinou nebo je -li oheň směšně horký.) Proto kouř, který vydává, voní jen tak; kouř. Žádný nepříjemně zapáchající kouř nebo příjemný kouř z táboráku. Jen kouř-kouř, je to naprosto neutrální vůně, ale to neznamená, že tam můžete jen tak stát a cítit celý den! Kouř je pro vaše plíce stále špatný bez ohledu na zápach.
  • Motouz také nehoří, ale stále doutná a vytváří více tepla než mech nebo lišejník, a navíc se během několika sekund rozhoří v plamenech.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu vyrobit kouřovou bombu ze suché trávy a alobalu? Možná bys mohl, protože mech je suchý a tráva je suchá. Oba používají cínovou fólii.
 • Otázka Jak dlouho kouř vydrží? Záleží na velikosti vaší kouřové bomby. Člověk velikosti ruky mohl vydržet dobrých pět minut.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Nechte na jedné straně pingpongového míčku další fólii, aby se zkroutila. To nabídne místo pro uchopení míče, když je ještě teplý.
 • Udělejte to mimo svůj domov, nechcete, aby byl váš domov plný toxického kouře a zanechával po věky nepříjemný zápach.
 • Volitelná pojistka používající papír může vydávat pouze kouř, ale nebojte se, i když nevidíte jediný oheň a jen kouříte, bomba se ve skutečnosti sama zapálí po 2-5 minutách. Jen se tam nevracejte a sledujte, co se děje.
 • Další způsob, jak připravit míč, je propíchnout ho perem, poté míč zabalit a částečně rozepnout pero fólií. Poté pero vyjměte. Můžete držet bombu s fóliovou trubicí tam, kde bylo pero, a to dělá bombu směrovější.
 • Vezměte polyetylén a zapalte suché dřevo. Požádejte kamaráda, aby k vám foukal kouř, když držíte polithin. Když je zcela naplněn kouřem, pevně jej spojte gumičkou a vložte Polithin do balónu. Tento balón přivažte také gumičkou. Když ho rozbijete, veškerý kouř vyjde!

Varování

 • Nezkoušejte to na žádném hořlavém povrchu, jako je tráva. Doporučují se cementové, zpevněné, štěrkové nebo holé povrchy.
 • Kouř může obsahovat kyanovodík.
 • Ping pongové míče se obtížně drží na místě, proto při krájení nebo děrování díry proveďte předběžná opatření.
 • Nevyhazujte tyto bomby do blízkosti žádné živé bytosti, protože by to mohlo způsobit vážné zdravotní riziko.

Věci, které budete potřebovat

 • Jeden nebo více pingpongových míčků.
 • Dvě cihly, škvárací bloky nebo jiné nehořlavé závaží, které drží pingpongový míč na místě.
 • Hasicí zařízení (hasicí přístroj nebo voda).
 • Šroubovák, hobby nůž, sběrač ledu nebo podobné zařízení pro děrování otvorů.
 • Zapalovač. Ten s delším dosahem, například krbový zapalovač, nabídne vyšší úroveň bezpečnosti.
 • Povolení rodičů

Populární Problémy

Bývalá hvězda NFL Greg Hardy debutuje v UFC proti Allen Crowderovi v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat boj online.

Jak léčit AC kloub. AC (akromioklavikulární) kloub pravděpodobně označujete jednoduše jako „rameno“ a jakékoli poranění kloubu se nazývá „oddělení ramen“. Po technické stránce spojuje klíční kost s ramenem ...

Jak měřit velikost rámu. Velikost tělesného rámce, která odpovídá kostní hmotě a svalové hmotě, hraje důležitou roli při určování teoretických rozsahů hmotnosti. Tyto rozsahy zase fungují jako vodítka pro lidi při určování hmotnosti, kterou by měli ...

Svislé kliky na nohy jsou skvělým cvičením pro cílení na vaše břicho a jádro. Jsou to v zásadě pokročilejší verze standardní krize, kromě toho, že máte zvednuté nohy, což dělá pohyb trochu náročnějším. Rozdělili jsme se ...

Jak podávat míč Ping Pong s Topspinem. Otočení míče je jednou z nejdůležitějších technik ping pongu. Podávání s topspinem může být skvělý způsob, jak odhodit soupeře a získat esa. Pokud jste se o to pokoušeli ...

Dřepy a výpady jsou fantastická cvičení, která vám mohou pomoci budovat svaly a zhubnout. Jsou neuvěřitelně jednoduché a přestože vaše první opakování mohou být náročná, nebude trvat dlouho, než se stanete mistrem ve dřepu a výpadu ...