Jak udělat francouzský uzel jednoduchým způsobem účesu

Francouzský uzel je klasický, jednoduchý účes, který je ideální do práce, do školy nebo na den s přáteli. I když to vypadá elegantně a naleštěně, je to ve skutečnosti velmi jednoduché. S trochou praxe a správnými vlasovými potřebami můžete vytvořit tento nádherný vzhled.

Část 1 ze 3: Příprava vlasů

 1. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 1

  1 Pracujte s vlasy druhého dne. Zatímco některé účesy mohou nejlépe fungovat s čerstvě umytými, dokonale čistými vlasy, francouzský uzel ve skutečnosti funguje nejlépe s mírně špinavými vlasy. Když jsou vlasy bezvadně čisté, jsou často hedvábné a těžko se drží na místě. I když jsou saténové vlasy často pěkné, vyklouznou z vašich špendlíků a účes nevydrží celý den. Vlasy, které nebyly umyté jeden nebo dva dny, budou plné přírodních olejů, které vám pomohou vytvořit tvar, který zůstane.
  • Pokud máte teď srdce na sobě francouzský uzel, ale právě jste si umyli vlasy, nebojte se. Můžete napodobit vlasy druhého dne pomocí produktu, o kterém bude řeč později.


 2. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 2

  2 Rozčesat si vlasy. Než začnete vytvářet svůj francouzský uzel, je důležité vypracovat všechny spletence a uzly. Začněte česat zespodu a hřeben pomalu přibližujte výš a výš. Netahejte za vlasy, protože to může způsobit lámání. Pokud narazíte na spleť, jemně se zaměřte na tu část vlasů, dokud se nerozmotá. Pokračujte v česání, dokud si nejste jisti, že všechny spleti byly vypracovány.
 3. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 3

  3 Nastříkejte suchý šampon nebo texturizační sprej. Tento krok je obzvláště důležitý, pokud byly vlasy nedávno umyté, ale je užitečné použít přípravek i na vlasy druhého nebo třetího dne. Suchý šampon nebo texturizační sprej dodávají vašim vlasům trochu „zrna“ a dodávají jim texturu, která je udrží ve vašich bobby pinech. Pokud jsou vaše vlasy hedvábné a uhlazené, nastříkejte si vlasy jedním z těchto přípravků, aby byly trochu hrubší.
  • Začněte stříkat produkt asi centimetr od vašich kořínků, důkladně si vlasy natřete a poté si rukama protáhněte vlasy, abyste produkt zapracovali.
  reklama

Část 2 ze 3: Vytvoření uzlu

 1. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 4

  1 Rozdělte si vlasy na tři části. Na každé straně obličeje by měly být dvě přední části a jedna část na zadní straně hlavy. Všechny sekce by měly mít stejnou velikost, takže skutečná velikost každé sekce se bude lišit v závislosti na tom, kolik vlasů máte na hlavě! Rozdělte si vlasy, jak obvykle děláte. Boční nebo střední části fungují dobře. Nejprve budete pracovat se zadní částí, takže si dvě přední části dejte před ramena.
  • Pokud je to užitečné, můžete také odstranit dvě přední části z cesty.
 2. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 5

  2 Dráždit vlasy v zadní části. Chcete dráždit vlasy na základně nebo kořenech střední části vlasů, kterou jste vytvořili. Škádlení vlasů je jednoduchý způsob, jak vytvořit objem a vytvořit texturu pro bobby piny, které se budou držet. Zajistí, aby váš francouzský uzel zůstal na svém místě.
  • Popadněte škádlivý hřeben a položte jej pár centimetrů od kořínku vlasů.
  • Jemně hřebenujte dozadu nebo tlačte vlasy nahoru pohybem hřebene směrem ke kořínkům vlasů. Jinými slovy, strategicky zdrsňujete vlasy a vytváříte u pramene vlasů kousek „spleti“.
  • Udělejte to pouze na vlasech ve spodní části střední části. Neváhejte a usekněte horní část střední části, abyste to úspěšně provedli.
 3. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 6

  3 Kartáčujte vlasy do polohy ohonu. Pomocí plochého kartáče smete obě přední části vlasů směrem dozadu. Rukou a kartáčem je spojte se střední částí vlasů a spojte je, jako byste vytvářeli culík. Držte vlasy v této poloze, ale nezajistěte je sponou do vlasů.
 4. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 7

  4 Otočte svůj culík a vytvořte uzel. Otočte svůj culík na základně tak, abyste cítili, jak se utahuje poblíž pokožky hlavy. Poté si dejte délku svého culíku k hlavě tak, aby byl zploštělý proti vaší hlavě. Poté, co máte vlasy zastrčené k hlavě, jemně zatlačte na jednu stranu culíku, aby se vám zapletly do vlasů. Jinými slovy, vlasy z koňského ohonu by měly být téměř skryté, zatlačené do zbytku vlasů.
  • Toto je část vašeho francouzského uzlu, která bude vyžadovat nácvik. Je užitečné vyvolat pro tuto část tutoriál YouTube, abyste viděli, jak tento krok ve skutečnosti vypadá.
  • Jakmile porozumíte konceptu, několikrát si jej procvičte. Brzy si vypěstujete svalovou paměť a francouzský uzel se stane druhou přirozeností!
 5. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 8

  5 Zasuňte bobby kolíky do uzlu, aby držely na místě. Prsty bobby trochu otevřete, aby mohly uchopit větší část vlasů. Zasuňte je do uzlu tak, aby držely část „uzlu“ vytvořenou ohonem a vlasy na základně. Použijte tolik bobby kolíků, kolik potřebujete, dokud se uzel necítí bezpečně.
  • Protože pravděpodobně nakonec použijete slušné množství bobby pinů, najděte si takové, které odpovídají vaší barvě vlasů. Francouzský uzel by měl vypadat jednoduše a bez námahy a bobby kolíky by měly být neviditelné.
  reklama

Část 3 ze 3: Dokončení vzhledu

 1. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 9

  1 Upravte si krátké kousky poblíž obličeje. Pokud máte ofinu nebo krátké pramínky, které vám rámují obličej, upravte si je, jak chcete. Nechte je nedotčené, pomocí kulmy vytvořte měkké zvlnění nebo vytvořte hladký rovný styl pomocí žehličky. Pokud si nepřejete mít u obličeje žádné vlasy, použijte extra bobby špendlíky, abyste tyto prameny stáhli zpět a zajistili je po stranách hlavy.
 2. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 10

  2 Postříkejte svůj francouzský uzel lakem na vlasy. I když se vaše vlasy díky bobby pinům cítí naprosto bezpečně, je chytré dát svému francouzskému uzlu také sprej na vlasy. Tím zajistíte, že váš uzel zůstane na svém místě po celý den, a také pomůže eliminovat krepatění. Nepřehánějte to-nikdo nechce, aby jeho vlasy vypadaly jako tvrdý plast.
  • Držte sprej na vlasy asi 6 palců od vlasů a sprej držte pouze sekundu.
  • Jakmile nanesete sprej na vlasy, nedotýkejte se francouzského uzlu. To může způsobit krepatění a zničit elegantní vzhled, který jste vytvořili.
 3. Obrázek s názvem Make French Knot Easy Way Hair Style Krok 11

  3 Přiveďte bobby piny s sebou. Pokud budete celý den mimo dům, vhoďte pár bobby špendlíků do kabelky nebo batohu. Francouzský uzel je skvělý styl díky své jednoduchosti a eleganci, ale jeden velký zbloudilý vlas může celou věc odhodit. V případě zbloudilých kousků vlasů, turbulencí nebo nepředvídaného špatného počasí je vždy důležité mít s sebou nouzové zásoby! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak prodat tenisovou raketu. Tenis je široce uznáván jako jeden z nejpopulárnějších sportů na světě. Https://www.pledgesports.org/2017/06/top-10-most-popular-sports-in-the-world-by-participation/ With tolik lidí se věnuje tenisu ...

Russell Crowe hraje v nové sérii 'The Loudest Voice' o Rogerovi Ailesovi. Zde je návod, jak sledovat show online bez Showtime nebo kabelu.

Jak se zamotat. Muddling je barmanská technika pro uvolnění chuti z pevných koktejlových přísad. Základní myšlenka je tak jednoduchá, jako je drcení ovoce nebo byliny, ale v detailech jsou čerti, kteří váš koktejl zhořknou nebo ...

Horolezec je cvičení tělesné hmotnosti, které je užitečné pro spalování kalorií, budování vytrvalosti a posilování jádra. Horolezci nejenže využívají všechny hlavní svalové skupiny těla, ale jsou také jednoduchí a užiteční ...

Od roku 2003 odpočítávání všech osmi wimbledonských titulů Rogera Federera.

Nošení sukně po kolena je stylem. Díky tomuto vzhledu můžete vypadat trendy, elegantně a módně. Je však důležité, abyste dodržovali několik klíčových tipů, abyste nevypadali oplzle. Délka ke kolenům se vztahuje na sukně v rozmezí ...