Jak natáhnout syntetické boty

Je docela snadné natáhnout boty ze syntetického plastu a umělé kůže, ale pravděpodobně nebudou větší než 1/2 velikosti, než již jsou. Chcete -li natáhnout boty ze syntetického plastu, noste je doma s tlustými ponožkami, abyste je zlomili. Během nošení použijte fén a vytvarujte boty na nohy. U umělé kůže změkčete tkaninu a natáhněte ji pomocí spreje napínajícího kůži nebo kondicionačního oleje. Kdykoli nenosíte boty z umělé kůže nebo umělé kůže, použijte napínáky obuvi nebo botičky, aby byla látka natažená.

Metoda 1 ze 2: Protahovací nylonové, veganské a plastové materiály

 1. Obrázek s názvem Stretch syntetické boty Krok 1

  1 Zkontrolujte botu a štítky, abyste identifikovali materiál. Uvolněte tkaničky a vytáhněte jazyk nahoru. Pokud je pod jazykem štítek, může obsahovat seznam materiálů použitých k výrobě vaší obuvi. Pokud neexistuje žádný štítek nebo neuvádí materiály, vyhledejte svou značku online a vyhledejte materiál použitý k jeho výrobě. Nylon, PVC, akryl, polyuretan a mikrovlákno jsou všechny druhy plastů, které lze natáhnout pomocí tepelných, studených nebo nosítek na boty.
  • Na botách na podpatku nemusí být značka. Některé značky mohou poskytovat pouze informace o velikosti.
  • Materiály na bázi plastů jsou jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobce obuvi. Dokonce i textilní a kožené boty obvykle obsahují nějaký plast.


 2. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 2

  2 Noste je s tlustými ponožkami po dobu 15-30 minut, abyste je zlomili. Pokud jsou vaše boty nové a vejde se vám na nohy, obujte si tlusté pohodlné ponožky. Nasaďte si boty a zavažte tkaničky nebo je připoutejte. Noste je doma po dobu 15–30 minut, abyste je mohli začít lámat. Jakmile si vaše boty zvyknou na tvar vašich nohou, natáhnou se, aby vám pohodlně seděly.
  • Mějte na paměti, že boty na bázi plastu se dají natáhnout jen o polovinu velikosti, nebo pokud máte štěstí, o jednu plnou velikost.
  • Vyhněte se zkoušení této techniky na umělé kůži, což je tvrdší materiál.

  Varování: Pokud vás začnou bolet nohy, sundejte si je. Nestojí za to si poškodit prsty na nohou nebo chodidlech, jen abyste si natáhli boty. Můžete použít spoustu dalších metod, které nezahrnují nutkání nohou do malých bot.

 3. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 3

  3 Zahřejte plast pomocí fénu, aby se bota přizpůsobila vaší noze. Nasaďte si boty, zapojte vysoušeč vlasů a zapněte jej na nejvyšší stupeň. Držte vysoušeč vlasů 6–12 palců (15–30 cm) od textilie vaší boty a zapněte jej. Přesuňte sušičku kolem boty a soustřeďte se na obzvláště těsná místa. Udělejte to po dobu 10-30 minut, abyste změkli plast a natáhli boty.
  • Funguje to i na umělé kůži.
  • Zaměřte se na špičky vašich bot, kde spočívají prsty na nohou, protože tuto oblast je nejjednodušší natáhnout teplem.
  • Pokud se vám nohy začínají příliš zahřívat, přestaňte. Existují další řešení, která můžete vyzkoušet!
 4. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 4

  4 Nasaďte si do obuvi nosítka, abyste uvolnili materiál. Pořiďte si sadu nosítek na boty, které jsou o něco větší než vaše boty. Rozvažte tkaničky a vytáhněte jazyky nahoru. Zaveďte nosítka a zavažte tkaničky tak pevně, jak jen to jde, abyste si obuv natáhli, i když ji nenosíte.
  • Možná budete muset na napínání obuvi nejprve vyvinout určitou sílu, ale postupem času by to mělo být snazší, když nosítka obuvi necháte.
  • Ponechejte si v botách nosítka, kdykoli je nenosíte, a pokračujte v jejich protahování v průběhu času.
  • Nosítka na boty jsou dřevěné modely ve tvaru chodidla určené k protahování obuvi.
 5. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 5

  5 Zmrazte své boty přes noc v plastovém sáčku, abyste materiál rozšířili. Navlhčete pár listů novin, pomačkejte je a strčte do každé boty. Poté vložte boty do tašky a zapněte zip na 3/4. Vytlačte přebytečný vzduch z vaku a utěsněte jej. Ponechejte boty přes noc v mrazáku, aby změkly a protáhly se.
  • Voda zamrzne a expanduje. Když vaše boty zmrznou, vlhkost uvnitř vašich bot se rozšíří, což způsobí, že se tkanina roztahuje spolu s ní.
  • Tato metoda není skvělá pro umělou kůži, která má tendenci praskat a mačkat se, když je mokrá a studená.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Relaxační syntetická kůže

 1. Obrázek s názvem Stretch syntetické boty krok 6

  1 Pro zjemnění umělé kůže naneste kožený kondicionér. Sundejte tkaničky z bot. Poté pomocí vatového tamponu nebo měkkého ručníku naberte kus kondicionéru o velikosti hrášku. Vpracujte do kůže jemnými krouživými pohyby a podle potřeby znovu vložte podložku nebo ručník. Zakryjte každou část obuvi a nechte boty uschnout na vzduchu.
  • Pořiďte si kožený kondicionér na umělou kůži online nebo v obchodě s obuví.
  • Pokud chcete, můžete místo kokosového kondicionéru vyzkoušet kokosový olej, ale může to kůži ztmavit.
  • Kožený kondicionér vaše boty technicky neroztáhne, ale zjemní kůži, aby se natahování usnadnilo.
 2. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 7

  2 Na povrch nastříkejte přípravek roztahující kůži, aby se uvolnila umělá kůže. Přečtěte si štítek na nádobě s rozprašovačem napínajícím kůži, abyste zajistili, že váš sprej lze použít na umělou kůži. Poté postupujte podle pokynů na etiketě, aplikujte sprej a natáhněte boty. Boty obvykle sprejujete sprejem a obujete je nebo je vložíte do stromu bot, abyste je roztáhli.
  • Zajděte do místního obchodu s obuví a kupte si sprej na natažení obuvi určený na kůži.
  • Existují spreje na protahování obuvi pro jiné typy obuvi, ale nejsou skvělé pro plastové boty, které jsou vyrobeny z více než jednoho materiálu.

  Varování: Mnoho strečových sprejů je navrženo pouze pro skutečnou kůži. Přečtěte si pozorně štítek na lahvi spreje natahujícího kůži, abyste se ujistili, že jej můžete použít na umělou kůži.

 3. Obrázek s názvem Stretch Synthetic Shoes Krok 8

  3 Zasuňte botník do boty z umělé kůže a přetvořte jej. Botanický strom je typ nosítka obuvi s větší patou. Získejte zaváděcí strom, který je o 1/2 velikosti větší než vaše bota. Rozvažte tkaničky a zvedněte jazyk. Zasuňte strom boty do boty a pevně zavažte tkaničky.
  • Nechte boty v botách, kdykoli je nenosíte. Postupem času se kůže roztáhne a vaše boty budou mnohem lépe sedět.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

Protahovací plastové boty

 • Tlusté ponožky
 • Fén
 • Nosítka na boty
 • Igelitová taška
 • Noviny

Protahovací syntetická kůže

 • Kožený strečový sprej
 • Bootovací strom
 • Kožený kondicionér
 • Bavlněná podložka nebo měkký ručník

Populární Problémy

Poté, co Novak Djokovic a Matteo Berrettini v neděli vybojovali titul ve Wimbledonu, se turné ATP vrátí na antukový turnaj Hamburg European Open.

Jak jeho otec Wolfgang nedávno prozradil, Dominic Thiem vždy miloval vstup do tvrdých yardů. Wolfgang také tvrdil, že on a jeho manželka nevytvářeli na svého syna nepřiměřený tlak, když vyrůstal.

Nikdy předtím jste nechodili s bohatým mužem a jste nervózní, jak zapadnout do jeho životního stylu. Jak můžete mít smysluplný vztah, aniž byste se cítili nemístně, a nechat svého muže vidět, že ho milujete, protože je rychlejší než vy ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Heat online bez kabelu, ať už jste v LA, Miami nebo mimo trh.

Windows 7 vám umožňuje změnit jazyk zobrazení pro většinu rozhraní. Tento proces je poměrně přímočarý a nejkomplexnější, pokud máte Windows 7 Ultimate nebo Enterprise. Pokud používáte Windows 7 Starter, Basic nebo ...

Zde je návod, jak sledovat Super Bowl Rams vs. Pats online bez kabelu, ať už chcete sledovat na Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.