Maďarský Open 2021: Danielle Collins vs Anhelina Kalinina náhled, souboj a předpověď

Danielle Collins

Danielle Collins

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Danielle Collins vs Anhelina Kalinina

Datum: 17. července 2021

Turnaj : Hungarian Open 2021

Kolo : Semifinále

délka badmintonového hřiště

Místo : Bukurešť, Maďarsko

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

natahovat tenisky

Načasování zápasu : Cca. 17:30 místního času, 15:30 GMT, 11:30 ET

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Danielle Collins vs Anhelina Kalinina

Danielle Collins se v sobotu v semifinále Maďarského otevřeného turnaje 2021 utká se známým protivníkem Anhelinou Kalininou. Obě ženy se ucházejí o vůbec první finále WTA.

Ve čtvrtfinále Collins křižoval k vítězství 6: 1, 6: 4 nad kvalifikantkou Paulou Ormaechea, zatímco Kalinina porazila místní favoritku Pannu Udvardy 6: 4, 6: 4.

espn 3 tenis naživo

Collins měl docela silný start do sezóny 2021. Sáhla do semifinále Phillip Island Trophy a v Adelaide se probojovala na posledních osm. Ale její pokrok byl zarazen, protože podstoupila operaci endometriózy.

Po brzkých ztrátách na Roland Garros a Wimbledonu Američanka vtrhla do semifinále v Budapešti a bude doufat, že si zajistí nepolapitelné konečné umístění WTA.

Anhelina Kalinina

Anhelina Kalinina

Její další soupeřka, Anhelina Kalinina, staví svůj obchod hlavně na okruhu ITF. Získala 14 titulů ITF, z toho tři letos přišly.

tenisové polštáře

Kalinina dokázala v roce 2021 vyhrát pouze jednu hlavní remízu až do tohoto týdne v Maďarsku, kde napsala obrat v bohatství.

Světová jednička 95 rozrušila třetí nasazenou Bernardu Pera v osmifinále a bude si představovat své šance proti Danielle Collinsové.

Danielle Collins vs Anhelina Kalinina proti sobě

Danielle Collins a Anhelina Kalinina se již potkali třikrát, přičemž Ukrajinka vedla v poměru 2: 1. Collins vyhrál své poslední setkání na Roland Garros ve dvou setech.

Predikce Danielle Collins vs. Anhelina Kalinina

Díky komplexnímu vítězství Danielle Collinsové nad Anhelinou Kalininou před pouhým měsícem v Paříži je Američan v tomto zápase velkým favoritem.

Oba hráči mají podobné herní styly; rádi to vypíchnou ze zadní části kurtu a jen zřídka se vydají vpřed.

Danielle Collins

Danielle Collins

Oba hráči byli silní při podání ve svých čtvrtfinálových zápasech a při prvním podání získali zhruba 63% bodů. Ukrajinka ale na brejkboly nebyla příliš efektivní, vyhrála jen čtyři z 11. Collinsová naopak proměnila pět z osmi šancí, které si vysloužila.

najít tenisky

Američan bude doufat, že podobný výkon podá i v semifinále proti Kalinině. Dokud si Collins udržuje slušnou úroveň a vyhýbá se jakýmkoli mentálním výpadkům, měla by být schopna odejít s pohodlnou výhrou.

Předpověď : Danielle Collinsová vyhrává ve dvou setech.

Populární Problémy

Příběh 'Left for Dead: The Ashley Reeves' je nejnovějším filmem Lifetime podle skutečného příběhu. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.

Napájecí jednotka (PSU) je jednou z mála položek v elektrickém zařízení, která ovlivní spolehlivost celého vašeho systému. Je to často nejvíce podhodnocená a podceňovaná součást jakéhokoli zařízení, přesto jedna z prvních ...

Poté, co Kyrgios odstoupil ve čtvrtfinálové fázi, je Roger Federer v semifinále bez úspěchu.

Pokud chcete nasměrovat módy jedné z největších desetiletí všech dob, tento článek vás naučí základní věci! Jdi na grunge. Výstřední styl je celkově „odfláknutý“ vzhled, který naznačuje, že jste netrávili moc času sestavováním ...

Pokud máte obavy, jak zapnout svoji přítelkyni, nebo hledáte nové nápady, existuje spousta věcí, které můžete vyzkoušet! I když vás předehra znervózňuje - nebojte se! Dokud máte základnu vzájemné přitažlivosti, vše, co potřebujete ...