Jak zapůsobit na školačku

Každý zná pocit, že chce zapůsobit na osobu, kterou má rád. Ale pro mnohé se může úkol zapůsobit na dívku, která se vám ve škole líbí, zdát skličující. Chcete, aby se vám líbila, ale možná nemáte tušení, kde začít. Nebo vás možná už má ráda a chodíte s ní, ale chcete udělat další míli, abyste udrželi její zájem. Nebojte se, vše lze zvládnout trochou samostatné práce a vědět, jaké věci na dívky zapůsobí. Přestože byste NIKDY neměli být příliš sebevědomí, protože si dívka bude myslet, že jste opravdu panovačná a dívky jako muži jsou sebevědomé, ale ne panovačné.Metoda 1 ze 3: Být tím nejpůsobivějším

 1. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 1

  1 Rozvíjejte dobré hygienické a ošetřovací návyky. Je těžké na někoho působit, pokud se nejprve nestaráte o svoji hygienu. Zajistěte, aby vaše vlasy a vousy byly dobře upravené. Pravidelně se sprchujte, myjte tělo, šamponem a kondicionérem. Nikdy zapomenout čistit si zuby, protože dívky nesnáší zápach z úst. Zastřihněte si nehty a udržujte je bez špíny. Právě takových detailů si všimnou zejména dívky.
 2. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 2

  2 Oblečte se co nejlépe. Způsob, jakým se oblékáte, vás může odlišit buď v dobrém, nebo ve špatném smyslu, proto věnujte velkou pozornost výběru módy. Neexistuje žádný správný nebo špatný styl, ale mějte jeden. Vaše oblečení je výrazem vás samých, proto si dobře rozmyslete, co svou volbou v šatech vyjádříte. Pokud však ve své škole musíte nosit školní uniformu, většina škol pořádá školní diskotéky, kde se můžete oblékat, jak chcete!
  • I když neexistuje nic takového jako správný nebo špatný styl, existují pokyny, kterými se můžete řídit. Například špinavé oblečení působí určitým dojmem a není to dobré, takže oblečení udržujte vyprané a čisté.
  • Zkuste se také vyvarovat nevhodného oblékání pro tuto příležitost. To, co nosíte do školy, by se mělo lišit od toho, co si vezmete na luxusní večeři nebo hudební recitál.
  • Pokud se nechystáte pro konkrétní vzhled a nevíte, co děláte, držte se oblečení, které dobře sedí. Pytlovité džíny a nadměrné košile nejsou obvykle příliš lichotivé.
 3. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 3

  3 Pěstujte své vášně a zájmy. Díky zájmům se stanete zajímavější osobou. Zamyslete se nad tím, co rádi děláte, co vás zajímá, a najděte způsoby, jak se těmto věcem více věnovat. Pokud máte rádi sport, měli byste se podívat do týmu. Pokud máte rádi šachy, měli byste se podívat, jestli má vaše škola šachový klub. Nezáleží na tom, jaké jsou vaše vášně, pokud je máte a najdete způsoby, jak je pěstovat.
 4. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 4

  4 Vyvažte oblasti svého života. Na rozdíl od zdravého rozumu nejvíce vyčnívají lidé s rozvahou, nikoli lidé, kteří soustředí veškerou energii do jedné části svého života. Nenechte svůj společenský život příliš zasahovat do vašeho akademického života a naopak. Vyvažujte svůj čas mimo školu mezi kvalitním rodinným časem, studiem, mimoškolním časem a společenským časem.
 5. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 5

  5 Zapracujte na své důvěře. Dívkám imponuje sebevědomý chlap, to je prostě fakt. Pokud máte problémy se sebedůvěrou, zapracujte na tom, abyste se zlepšovali ve věcech, které rádi děláte, a
  • Když děláte věci, ve kterých jste dobří, máte ze sebe dobrý pocit, a to vám dodá sebevědomí. Důvěra v jednu oblast života se přelévá do ostatních. Najděte svůj talent, zájmy a vášně a zdokonalte se v těchto oblastech, abyste si vybudovali sebevědomí.
  • Druhým způsobem, jak si vybudovat sebevědomí, je jednoduše ho předstírat, dokud na něj nedojdete. Předstírejte, že jste si jistější v sociálním prostředí, než jste, a nakonec to nebudete muset předstírat.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Působivé na získání jejího zájmu

 1. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 6

  1 Začněte zakládat a přátelství . Pokud tato dívka není někdo, s kým už máte přátelské vztahy, začněte „ahoj“ a vezměte to odtud. Nepřemýšlejte o tom, stačí začít konverzaci. Když ji potom uvidíte ve škole, promluvte si s ní a začněte ji poznávat. Zeptejte se jí, jestli by se k vám nechtěla připojit během oběda. Řekněte jí, že se s přáteli podíváte na film, a zeptejte se, jestli by chtěla jít. Něco takového vám také poskytne záminku k získání jejího čísla.
 2. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 7

  2 Zeptejte se jí na sebe. Když mluvíte s dívkou, kterou se snažíte zapůsobit, zajímejte se o její hlubší seznámení. Zeptejte se jí na otázky, které ukazují tento zájem. Je těžké nevšimnout si někoho, kdo vypadá, že se skutečně zajímá o váš život a o to, co říkáte. Zeptejte se jí na její rodinu, její zájmy, co chce v budoucnosti, cokoli podobného, ​​a pak ji nechte vést konverzaci.
  • Jen dávejte pozor, abyste konverzaci neproměnili v rozhovor. Neměli byste klást otázky neustále, protože je to nějaký druh výslechu. Otázky nechte otevřené a vložte komentáře o tom, jak se můžete v průběhu konverzace spojit s tím, co říká.
 3. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 8

  3 Použijte humor. Dívky chtějí kluky, kteří je dokážou rozesmát. Pokud chcete vyniknout na konkrétní dívce, její rozesmání by mělo být jedním z vašich hlavních nástrojů. Ve skupinovém nastavení to znamená riskovat tím, že k vám přijdou vtipné komentáře, a hravým způsobem škádlit své přátele a dívku, která se vám líbí. Když jste s ní sami, můžete svou legrační kost natáhnout tím, že budete dělat vtipné postřehy o něčem kolem sebe a vyprávět vtipné příběhy o svém životě.
 4. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 9

  4 Buďte před ní skuteční a upřímní. Nesnažte se na ni zapůsobit předstíráním, že jste někdo jiný. Může to cítit. Otevřenost a upřímnost může být velmi působivá. Když jste sami s dívkou, kterou máte rádi, zkuste někdy vést konverzaci osobnějším směrem. Mluvte o věcech, které jsou pro vás důležité a důležité. Jen se ujistěte, že si toho povídání moc neděláte.
 5. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 10

  5 Flirtujte, abyste zapůsobili. Neexistuje lepší způsob, jak získat něčí romantickou pozornost, než flirtovat. Dobré flirtovací schopnosti jsou působivé, protože je má tak málo lidí, zvláště ve školním věku. Když s ní mluvíte, podívejte se jí do očí. Zasílejte jí hluboké pohledy každou chvíli. Pochvalte ji, když máte příležitost.
  • Mezi další příklady flirtování patří: nalezení důvodů, proč se jí nevinně dotknout, jako objetí na rozloučenou a přátelské škádlení.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Dojem na dívku, se kterou chodíte

 1. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 11

  1 Buďte rytířští. Rytířství může být pomalu zastaralé, ale jak to dnes vypadá, spousta dívek stále považuje rytířské činy za působivé. Existuje spousta způsobů, jak dělat malé rytířské věci, díky nimž se vaše dívka bude cítit výjimečně, například:
  • Když si sednete do restaurace, vytáhněte jí židli.
  • Otevřete jí dveře.
  • Pomozte jí sundat kabát.
 2. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 12

  2 Seznamte se s jejími přáteli a rodinou. Nevěnujte veškerou pozornost své přítelkyni, když se potloukáte s jejími přáteli nebo v jejím domě, když je kolem její rodina. Socializujte se se svými přáteli. Pokuste se s nimi navázat přátelský vztah. Pokud jste u ní na večeři s jejími lidmi, nabídněte pomoc s úklidem nebo prostřete stůl. Udělejte dojem na její přátele a rodinu a uděláte na ni dojem.
 3. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 13

  3 Převzít iniciativu. Může to být stereotyp, že dívky chtějí kluky, kteří převezmou většinu iniciativy, ale je to stereotyp z nějakého důvodu. Zatímco poslední věcí, kterou byste měli udělat, je pokusit se ovládat její život, většina dívek ocení, když jejich přítel vynakládá úsilí například na plánování termínů, hledání věcí, které je třeba dělat o víkendu, a obecně na rozhodování.
  • Někdy to může být tak jednoduché, jako rychle se rozhodnout, kde byste měli sedět u oběda, nebo kam se jít najíst.
 4. Obrázek s názvem Impress a School Girl Krok 14

  4 Být romantický. Oslavte s ní chvíle radosti, úspěchů a narozenin. Hledejte způsoby, jak se dostat z cesty, abyste ukázali, že vám na tom záleží. To může být tak jednoduché, jak ji překvapit květinami, nebo tak velkolepé, jako naplánovat romantickou domácí večeři.
  • Nezapomeňte společně oslavit svá výročí. Překvapit vaši dívku malým dárkem k jednoměsíčnímu nebo šestiměsíčnímu výročí nikdy neuškodí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste se nenechat celou věcí zahltit. Buďte sebevědomí a zůstaňte v klidu. Být sebevědomý je přece docela atraktivní!
 • Mysli než začneš mluvit.
 • Buďte chytří, ale nepřehánějte to!
 • Nedělejte si s tím příliš starosti a nepřemýšlejte o věcech ani si nevymlouvejte výmluvy typu „ach, ona už pravděpodobně má přítele“, prostě žijte okamžikem a nezahlcujte ji.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.28palcové tenisové rakety

Populární Problémy

Raiders si v neděli proti Patriots odnesli rekord 2: 0. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Raonic naposledy odstoupil z turnaje Cincinnati

Zde je pět turnajů, které Rafael Nadal vyhrál ve dvou setech.Jak někoho naučit líbat. První polibek může být o nervy, ale osvojení si některých základních technik vám může pomoci dát úžasný první polibek. Každý má osobní vkus, pokud jde o líbání. Lidé se liší tím, jak se jim líbí ...