Jak vyrobit domácí zbraně z každodenních předmětů

Ať už si hrajete se svými sourozenci nebo začínáte mezikulturní válku, některé domácí zbraně mohou být zábavným způsobem, jak uplatnit svoji kreativitu a rozdávat pevné zadky! wikiHow uvádí níže několik nápadů, ale možnosti jsou nekonečné, takže si pamatujte nejdůležitější pravidla: buďte kreativní a snažte se! Začněte krokem 1 níže nebo si prohlédněte výše uvedené části, abyste se dozvěděli, jak stavět vše od bitevní sekery po nunchucky!

Metoda 1 ze 3: Papírová kuše

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 1

  1 Shromážděte své materiály. Budete potřebovat několik listů papíru pro tiskárnu, běžnou pásku, lepicí pásku, tyčinky z nanuku, tužku, silný motouz, pravítko, nůž x-acto a nůžky.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 2

  2 Vytvořte zbraně. Vezměte 4 listy papíru do tiskárny a rozřízněte je na polovinu podél dlouhé čáry. Srolujte každou sadu kompletovaných 4 do tuby (s tužkou uprostřed) z krátké strany na krátkou stranu. Nalepte zkumavku uzavřenou ve třech bodech podél hlavně a poté vyjměte tužku.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 3

  3 Vyrobte hlaveň. Vezměte 5 listů papíru, srovnejte je a znovu zabalte krátkým koncem do krátkého konce do tuby s tužkou uprostřed. Zkumavku nalepte na několik míst a poté tužku vyjměte.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 4

  4 Vložte opěrky rukou. Odřízněte dvě 1,5 'části tyčinky Popsicle a umístěte ji na konec tuby tak, aby byl konec v jedné rovině s otvorem a označte 1,5' od tohoto konce tuby na vnější straně hlavně. Nakonec na opačný konec vložte tyčinku Popsicle a otočte ji o 90 stupňů od druhé tyče a kolem celého sudu položte jednu vrstvu lepicí pásky, aby se nerozbila. Ohněte paže na 1,5 'značce, kterou jste udělali.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 5

  5 Připevněte paže. Stiskněte konec hlavně a poté umístěte krátké části paží na obě strany sevřeného konce. Lepicí páskou je připevněte na místo. Ujistěte se, že je spojení velmi těsné a silné.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 6

  6 Navlékněte kuše. Použijte a bowline uzel pro připojení vzdálenějších konců luku k sobě. Připevněte ho na jednu stranu, zajistěte páskou, zatáhněte za provázek asi 1 'za konec druhé strany a poté tuto stranu připevněte a také zajistěte.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 7

  7 Přidejte spoušť. Zatáhněte luk dozadu, dokud pažemi nevytvoří čtvercový tvar. Označte na hlavni bod, kde sahá střed struny, a na toto místo umístěte spoušť. Pomocí nože x-acto vyřízněte otvor přímo skrz hlaveň. Odřízněte konec tyčinky Popsicle, rozdělte jej uprostřed a umístěte jej otvorem, abyste vytvořili spoušť. Měl by být schopen trochu se vrtět tam a zpět a být dostatečně dlouhý, aby vyčníval z hlavně na obou stranách otvoru.
  • Pokud jste dítě, požádejte o pomoc dospělého. Je velmi snadné se bodnout nebo si uříznout prst!


 8. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z předmětů každodenní potřeby, krok 8

  8 Vybudujte průvodce. Ustřihněte jeden list papíru na polovinu podél dlouhé linie a stočte dvě tuby. Srovnejte je a přilepte na místo po obou stranách spouště. Poté vezměte další proužek jednoho listu, tentokrát na čtvrtiny než na půlky, a stočte trubku, kterou umístíte mezi ramena kuše. Ujistěte se, že tužka snadno projde touto trubicí.
 9. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 9

  9 Hotovo! Napněte strunu tak, aby se vešla na spoušť, vložte tužku a poté vystřelte! reklama

Metoda 2 ze 3: Kartonová bojová sekera

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 10

  1 Shromážděte své materiály. Budete potřebovat velké kusy silné, pevné lepenky, řemeslného lepidla, barvy, stuhy a volitelně plochý rohový držák, který si můžete zakoupit v místním železářství.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 11

  2 Vytvořte si šablonu. Nakreslete požadovaný tvar sekery, čepel a rukojeť, na kousek papíru. Čím jednodušší tvar, tím lépe bude fungovat.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 12

  3 Vystřihněte své kousky. Tento tvar obkreslete alespoň na čtyři kusy lepenky (šest je lepší) a vystřihněte je nožem.
  • Pokud jste dítě, požádejte o pomoc dospělého. Je velmi snadné se bodnout nebo si uříznout prst!
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 13

  4 Vyztužte střed. Vezměte jeden kus lepenky, který bude působit jako střed. Nalepte rohovou konzolu na L mezi rukojeť a čepel. Pokud chcete, můžete do držadla také umístit tenkou tyč nebo tyč na kolíky.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 14

  5 Slepte kousky dohromady. Přilepte všechny vrstvy k sobě, přičemž vyztužená část je uprostřed.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 15

  6 Přidejte finální úpravy. Pokud chcete, můžete pomocí škrabky na hrany zkosit hrany čepele. Jakmile to bude hotové, můžete celou věc přelepit lepicí páskou, namalovat, aby vypadala skutečně, nebo pásku omotat kolem držadla, aby měla opravdu autentický vzhled.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z předmětů každodenní potřeby, krok 16

  7 Hotovo! Užijte si svou novou bojovou sekeru! reklama

Metoda 3 ze 3: Lepicí páska Nunchucks

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 17

  1 Získejte své materiály. Budete potřebovat dvě dlouhé lepenkové tuby, například ty, které se nacházejí uprostřed role papírových ručníků. Budete také potřebovat cínovou fólii a lepicí pásku. Nunchucks můžete volitelně učinit trochu nebezpečnějšími přidáním závaží (k tomu jsou dobré kovové nože na máslo).
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z předmětů každodenní potřeby, krok 18

  2 Pokud je používáte, vytvořte těžiště. Pokud se rozhodnete použít závaží, chcete je nejprve vložit. Vezměte dva nože na máslo, otočte je opačným koncem na opačný konec a spojte je dohromady v jeden předmět. Důkladně je zakryjte páskou, aby se vám neuvolnily a nepřerušily vás.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů, krok 19

  3 Naplňte lepenkové tuby. Páska uzavřela jeden konec každé zkumavek. Vytvořte kouli z alobalu a strčte ji dolů na konec tuby. Pokračujte v plnění kuliček alobalu do tuby nebo obklopte svoji váhu zabalenou cínovou fólií a poté ji vycentrujte do tuby. Naplňte zkumavku, dokud není alobal v rovině s otevřeným koncem. Konec zavřete páskou.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z předmětů každodenní potřeby, krok 20

  4 Vyrobte lano. Odřízněte dlouhé proužky lepicí pásky na tenké části a poté je složte na polovinu a vytvořte struny. Provázky spojte dohromady a vytvořte lano. Vaše lano bude muset dosáhnout od konce ke konci trubek s asi 6 'prostorem mezi nimi.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z předmětů každodenní potřeby, krok 21

  5 Připojte lano k trubkám. Uvolněte část lana, která zakrývá lepenkové trubky, a páskou je rovnoměrně rozmístěte kolem vnější strany tuby. To by mělo ponechat pletenou část uprostřed.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů Krok 22

  6 Zakryjte vnější stranu. Zkumavky zcela zabalte do lepicí pásky a pokračujte v balení tak, aby bylo překryto také lano.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si domácí zbraně z každodenních předmětů, krok 23

  7 Hotovo! Užívejte si nunchucks a buďte opatrní, zvláště pokud jste používali závaží. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak silná je kuše? Jak daleko může střílet? Dokáže proniknout papírem a kopat do překližky asi 3 cm zblízka. Může střílet opravdu daleko, ale s dobrou přesností, pravděpodobně 20-30 m.
 • Otázka Existují alternativní šípy pro kuše, které nezpůsobí škrty na cíli? Zakryjte hrot šípu pěnou nebo něčím, co zakrývá ostrý konec, jako přísavka.
 • Otázka Je to kvůli přežití? Ne, to je jen pro hraní.
 • Otázka Jak mohu vyrobit papírovou pistoli z krycí pásky a papíru? Pokud nemůžete obtékat papír kolem tužky, zalepte jej páskou a poté na ni nalepte více (každý o něco větší než ten poslední), znovu ji zalepte páskou a poté obě role přilepte jednou na druhou. Odřízněte část horní části a poté vyřízněte otvor v zadní polovině spodního válce. Vytvořte spoušť z papíru a vejděte do této mezery. Musí to těsně přiléhat. Poté vytvořte papírové šipky.
 • Otázka Co mohu použít jako náhradu za tyčinky Popsicle? Dobrou alternativou by mohlo být dřevěné pravítko nebo nějaké dřevěné hůlky.
 • Otázka Pokud omylem vystřelíte na člověka kuší, co se stane? Malosin Pravděpodobně ho nezabijete jako skutečnou kuše, protože nemá sílu, ale přesto může zranit jeho oči, abyste byli v bezpečí, nesmíte na nikoho mířit.
 • Otázka Co mohu použít jako alternativu k nanukům? Hůlky nebo dřevěné hmoždinky z řemeslného obchodu by měly fungovat.
 • Otázka Fungovaly by na kuše papírové koule nebo něco podobného? Ne, pravděpodobně ne, protože je určen pro tužky a pera. Míč by se pravděpodobně odrazil, ne vystřelil dopředu.
 • Otázka Jak mohu přidat akci? Nemáš, protože je to kuše. Nemají zásoby. Pokud chcete, stačí si přeložit další papír a přilepit ho na zadní stranu.
 • Otázka Mohu z PVC trubky vyrobit větší kuše? Ano, viděl jsem King Of Random to udělat. Pokud si nevíte rady, podívejte se na jejich video na YouTube, kde najdete pokyny.

Populární Problémy

Jak natáhnout syntetické boty. Je docela snadné natáhnout boty ze syntetického plastu a umělé kůže, ale pravděpodobně nebudou větší než 1/2 velikosti, než již jsou. Https://www.self.com/story/how-to-stretch -bota ...

Mnozí z největších tenisových trenérů byli v mládí mimořádně úspěšnými hráči.

Pokud žijete ve Spojených státech, můžete sledovat online streamování nových epizod seriálu „Doctor Who“ The Faceless Ones.

Váš průvodce sledováním Girl Meets World online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

„Holiday Heartbreak“, nový BET vánoční film, má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat celý pohyb online, pokud nemáte kabel.