Jak vyrobit kožené vambraces

Konečná metoda, kterou použijete, bude zcela záviset na stylu a designu vaší zbroje; tyto kroky jsou míněny jako stručný nástin technik používaných k vytváření koženého brnění, nikoli jako pevné plány.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 1

  1 Proveďte svá měření. Pro nejjednodušší vzor vambrace stačí změřit obvod nejsilnější části předloktí, poté zápěstí a nakonec délku, kterou chcete, aby vambrace měla. Toto je základní vzor pro většinu vambraces.
 2. 2 Vytvořte design. Nejprve nakreslete prototyp ve 3D a poté zjistěte, jaké součásti budete potřebovat. Pokud s kůží pracujete poprvé, zvolte jednoduchý design.
 3. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 3

  3 Nakreslete svůj vzor na papír. Přesněji řečeno, můžete jej pomocí počítačového editoru nakreslit a poté vytisknout. Nezapomeňte označit některá místa pro očka. Udělejte to na obou stranách, využijete je na tkaničky.
 4. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 4

  4 Vystřihněte vzor.
 5. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 5

  5 Vše spojte lepicí páskou. Měli byste se ujistit, že vše probíhá podle plánu a že vzor odpovídá vašim měřením.
 6. Obrázek s názvem Výroba kožených vambraces Krok 6

  6 Přeneste vzor z papíru na kůži. Pokud se vaše vambrace skládá z více kusů, zkuste zmenšit prostor mezi různými částmi. Tímto způsobem utratíte méně kůže.
 7. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 7

  7 Odřízněte kůži.
 8. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 8

  8 Mokré kousky kůže vlhkým hadříkem. Díky tomu se vám bude snáze pracovat.
 9. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 9

  9 Nechte kůži tvarovat vaši paži. Položte si ji na paži a jemně zatlačte.
 10. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 10

  10 Počkejte, až zaschne, a sundejte ho. Když kůže schne, udržuje si svůj tvar.
 11. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 11

  jedenáct Udělejte několik děr. Použijete je na tkaničky. Udělejte to pouze tehdy, když je kůže úplně suchá.
 12. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 12

  12 Ozdobte kůži. Můžete jej obarvit olejovými barvami na kůži, vyčistit okraj, pokud je příliš hrubý. Experimentujte a buďte kreativní!
 13. Obrázek s názvem Make Leather Vambraces Step 13

  13 Nasaďte tkaničky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Na kvalitě kůže pro brnění vlastně nezáleží. Na tloušťce záleží. Pro těžké brnění používejte kůži o tloušťce asi 6 mm, jako buvolí rameno. Je to dobré, ale hůře se s tím pracuje. Pokud chcete jen přidat nějaké detaily, použijte tenkou kůži - kolem 2 mm. Průměrná tloušťka je 3-4 mm.
 • Existuje mnoho možných provedení vaší vambrace. Zkuste to udělat z více kusů kůže, vodorovných nebo svislých pruhů, různých ozdob.
 • Nezajímá vás používání krajky? Zkuste místo toho udělat nějaké spony. jsou docela snadné. K vambrace můžete jednoduše přinýtovat popruhy. Nebo je alternativně přišijte.
 • Pokud máte nějaké pohyblivé nebo klouzavé části na šle, ujistěte se, že používáte spoustu včelího vosku, abyste zabránili poškození třením.
 • Je snadné přidat podšívku na kůži. Můžete použít semiš a přišít nebo přilepit materiál na místo.
 • Postarejte se o svou vambrace! K tomu můžete použít jakýkoli krém na konečnou úpravu kůže. Vambrace potřete kouskem látky. Pokud to uděláte, bude to trvat déle.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Bez ohledu na vaši úroveň můžete vždy najít způsoby, jak zlepšit své dovednosti ve vodě. Ať už plavete pro radost, pro cvičení, nebo jen v případě potřeby, naučení se lépe plavat pomůže maximalizovat vaše pohyby zefektivněním vašeho ...

Jak vyslovovat písmena francouzské abecedy. Francouzská abeceda je stejná v angličtině a je také známá jako římská abeceda. Http://www.omniglot.com/writing/latin.htm Výslovnosti jsou však téměř všechny ...

To nejlepší z letošních tenisových šampionátů US Open - vítězové, nezapomenutelné momenty, zápasy a témata mimo hřiště.

Vánoční speciál Saturday Night Live 2020 bude vysílán ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Váš průvodce streamováním filmu The Incredibles online a na Disney+. Film, kasovní hit, hraje Craiga T. Nelsona a Holly Hunter.

Proto Roger Federer inspiruje tolik tenisových fanoušků a dalších po celém světě.