Jak vyrobit koktejly s nízkým obsahem karbohydrátů

Pokud se snažíte omezit příjem sacharidů, možná už dáváte pozor na jídla, která jíte, a velikost porcí. Měli byste však také zvážit uhlohydráty v nápojích, které si vyberete. Mnoho koktejlů má vysoký obsah sacharidů, protože používají hodně cukrového sirupu, sody, ovocné šťávy nebo mixéry s vysokým obsahem kalorií. Naštěstí můžete vyrábět nízkosacharidové verze mnoha klasických oblíbených koktejlů a provádět jednoduché nízkosacharidové náhrady při objednávání koktejlů v baru. Pamatujte však, že alkohol sám o sobě obsahuje spoustu kalorií.

Ingredience

Low-Carb Mojito

 • 1 unce limetkové šťávy nebo asi 4-6 limetkových klínků
 • 8 lístků máty
 • 1 polévková lžíce nulového kalorického sladidla
 • 1 1/2 unce bílého rumu
 • Club soda nebo seltzer voda


Margarita s nízkým obsahem karbohydrátů

 • 2 unce tequily
 • 1 unce limetkové šťávy
 • 1 polévková lžíce bezkalorického sladidla nebo pomerančového extraktu (volitelně)
 • Míchání ledu

Nízkosacharidový gin a tonikum

 • 1 1/2 unce ginu
 • 4 až 6 uncí tonické vody bez cukru nebo s nízkým obsahem sacharidů
 • Míchání ledu

Nízkosacharidová whisky a cola

 • 1 1/2 unce whisky
 • 4 1/2 unce dietní coly
 • Led sloužit

Sportovní koktejl

 • 1 1/2 unce vodky
 • 4 1/2 unce klubové sody
 • 1 klín vápna
 • Led

Část 1 ze 2: Výroba klasických nízkosacharidových koktejlů

 1. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Krok 1

  1 Vyzkoušejte klasické nízkosacharidové mojito. Mojitos jsou skvělé osvěžující koktejly, které nespoléhají na spoustu mixérů nebo sladidel. Chcete-li udělat klasické mojito s nízkým obsahem sacharidů, rozmačkejte na dno vysoké sklenice 1 unci limetkové šťávy nebo asi 4-6 limetkových kousků, 8 lístků máty a 1 polévkovou lžíci bezkalorického sladidla. Přidejte do sklenice led a nalijte 1 1/2 unce bílého rumu. Před podáváním naplňte sklenici klubovou sodou nebo seltzerovou vodou a promíchejte.
  • Pro variantu nízko sacharidového mojita můžete místo klubové sody a bezkalorického sladidla použít dietní citronovo-limetkovou sodu.
 2. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Krok 2

  2 Smíchejte nízkosacharidovou margaritu. Klasické margarity obvykle obsahují jednoduchý sirup nebo triple sec, což jsou sladké přísady. Chcete-li omezit sacharidy, zkombinujte 2 unce tequily, 1 unci limetkové šťávy a 1 polévkovou lžíci bezkalorického sladidla nebo pomerančového extraktu v koktejlové třepačce s ledem. Protřepejte, dokud nevychladne, a poté směs nalijte přes jemné sítko do sklenice margarity.
 3. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Krok 3

  3 Vyrobte si nízkosacharidový gin a tonikum. Můžete si myslet, že protože gin a tonika neobsahují mnoho mixéru nebo cukrů, budou mít nízký obsah sacharidů. Většina tonických vod má bohužel vysoký obsah sacharidů a cukru. Chcete-li vytvořit verzi s nízkým obsahem sacharidů, použijte tonickou vodu bez cukru nebo tonickou vodu bez sacharidů. Nízkosacharidová tonika jsou vyráběna z přírodních sladidel, jako je agáve. Budete muset smíchat dohromady:
  • 1 1/2 unce ginu
  • 4 až 6 uncí tonické vody bez cukru nebo s nízkým obsahem sacharidů
  • Míchání ledu
 4. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Krok 4

  4 Vyzkoušejte whisky a dietní colu. Tradiční whisky a cola má vysoký obsah sacharidů. Pro jednoduchou náhradu, která má nižší obsah kalorií, smíchejte 1 dávku (1,5 unce) whisky s asi 4 1/2 uncí dietní coly. Nalijte nápoj na led a okamžitě si ho vychutnejte.
  • Ještě lepší náhradou za whisky a colu s vysokým obsahem sacharidů je whisky na skalách. Tím se sníží veškerý cukr, který je součástí sody nebo dietní coly.
 5. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Krok 5

  5 Vypijte sportovní koktejl. Sportovní koktejl, známý také jako „hubená děvka“, je nejbližší nápoj bez sacharidů! Dejte pár kostek ledu do sklenice highball, poté nalijte 1 1/2 unce vodky a 4 1/2 unce klubové sody. Do nápoje vymačkejte limetkový klín, promíchejte a užívejte si! reklama

Část 2 ze 2: Výběr nízkosacharidových

 1. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Step 6

  1 Používejte dietní sodovky. Většina sacharidů v koktejlech pochází ze sladidla v nápoji, což může znamenat sódu, džus nebo jednoduchý sirup, který koktejl ochucuje. Snažte se omezit co nejvíce cukru nebo použijte dietní náhradu sody.
  • Například místo pití moskevského mezka se zázvorovým pivem, vodkou a limetkou můžete smíchat dietní zázvorovou sodu s vodkou a trochou limetky.
 2. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Step 7

  2 Nahraďte sódovou vodou tonikum. Můžete si myslet, že klasický koktejl (jako gin s tonikem), který se spoléhá na tonickou vodu, by měl málo kalorií, ale většina tonických vod má vysoký obsah sacharidů. Vyměňte tonickou vodu v jakémkoli koktejlu za sodovou vodu, jako je selzerová voda nebo klubová soda, které jsou bez kalorií.
  • Ve speciálních obchodech si můžete koupit nízkokalorickou tonickou vodu.
 3. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Step 8

  3 Pijte destiláty. Destilovaný destilát obsahuje kalorie, ale žádné sacharidy. Pokud máte rádi chuť, zvažte pití destilované pálenky bez míchadel. Můžete si pochutnat na ginu, tequile, vodce, rumu, popř whisky . Na tyto duchy byste měli pamatovat i při míchání vlastních nízkokalorických koktejlů doma.
  • Vyvarujte se ochucených likérů a obohaceného alkoholu, které mají vyšší obsah sacharidů.
 4. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Step 9

  4 Požádejte o čaj. Většina restaurací a barů nabízí neslazený ledový čaj. Můžete si objednat sklenici ledového čaje a pití oblíbeného destilátu (gin, tequila, rum, vodka nebo whisky). Pokud si vyberete neslazený ledový čaj, bude to skvělý nízkokalorický koktejl.
  • Chcete -li získat trochu extra chuti, požádejte o několik kousků citronu, které byste vytlačili do nápoje.
 5. Obrázek s názvem Make Low -Carb Cocktails Step 10

  5 Vyvarujte se koktejlů na bázi džusu nebo smetany. Koktejly na bázi smetany nebo džusu jako bílý ruský, mudslide nebo margarita mají vysoký obsah kalorií díky koktejlové základně, nikoli alkoholu. Snažte se vyhýbat koktejlům, které jsou smíchány hlavně se smetanou nebo džusem, protože obsahují velké množství cukru a sacharidů.
  • Měli byste se také vyvarovat koktejlů s oblohou s vysokým obsahem sacharidů, jako je další ovoce nebo šlehačka.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Pohled na hráče z nižších příček, jako jsou Caroline Wozniacki a Feliciano Lopez, kteří by mohli zazářit ve Wimbledonu 2014.

Pokud nemáte zkušenosti s dětmi, možná neznáte nejlepší způsob, jak držet dítě. Při držení dítěte se snažte držet dítě vodorovně a podepírat ho oběma pažemi. Pokud byste chtěli zkusit něco jiného, ​​...

The Chiefs and Browns se sejdou v nedělním zápase divizního kola AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak můžete sledovat Adonis Stevenson vs. Oleksandr Gvozdyk v přímém přenosu v USA.

Novak Djokovic se dostal do finále Australian Open 2021 známkovým způsobem a komplexně porazil svého semifinálového soupeře ve dvou setech.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Bengals 15. týden naživo, pokud nemáte kabel.