Jak vydělat peníze (pro teenagery)

Trh práce může být pro teenagera obtížným místem, ale s trochou odolnosti a vynalézavosti můžete najít několik způsobů, jak vydělat peníze. Kromě procházení svých možností u zaměstnavatelů, kteří jsou známí najímáním mladistvých, byste měli také přemýšlet o příležitostech stát se nezávislým dodavatelem, začínajícím podnikatelem, který prodává zboží nebo poskytuje služby zcela sám. Ať už si myslíte, že chcete základní letní plavčíkový koncert, nebo chcete začít s vlastním terénním plánováním, prozkoumejte předem své možnosti, abyste našli ten, který vám nejlépe vyhovuje.Metoda 1 ze 4: Dělat liché práce

 1. 1 Hlídání dětí pro přátele a rodinu. Jeden z nejlepších způsobů, jak mohou teenageřivydělat peníze bez utrácenícokoli a pomoc v komunitě je hlídání dětí. Pokud jste zodpovědní a máte rádi děti, zkuste to zkusit! Zeptejte se rodinných přátel, kteří mají malé děti, zda potřebují pomoc s péčí o děti, a začněte rozvíjet klientskou základnu.
  • Můžete začít tím, že získáte certifikaci CPR a absolvujete několik základních kurzů první pomoci, aby se vaši noví zaměstnavatelé cítili jistěji a nechali své děti s vámi. Komunitní centra, nemocnice a místní pobočky Červeného kříže často nabízejí tyto kurzy zdarma nebo za zvýhodněné ceny.
  • Pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti s péčí o děti a vaši noví klienti jsou z tohoto nedostatku nervózní, zeptejte se jich, zda byste mohli mít zkušební dobu. Během prvních několika hlídání můžete tak učinit, když je rodič doma a je k dispozici pro dohled.
 2. 2 Dělejte práce na zahradě. Mnoho lidí je příliš zaneprázdněno základní údržbou dvora, ale nechtějí, aby jejich domovy vypadaly zanedbané nebo zanedbané. Tito lidé jsou často více než ochotni zaplatit někomu za sekání trávníku, hrabání listí nebo stříhání živých plotů, zvláště pokud si mohou najmout sousedské teenagery nebo rodinné přátele. Začněte tím, že se zeptáte svých přátel a rodiny, zda potřebují pomoc, a pokud nemáte dostatek práce, zveřejněte několik značek v okolí, které nabízejí vaše služby.
  • V zimě můžete pro lidi ve svém okolí odhazovat příjezdové cesty a chodníky.
  • Můžete také zvážit spolupráci s přáteli nebo rodinnými příslušníky a provádět řadu terénních úprav a úkolů údržby. Výdělek budete muset rozdělit, ale také budete hotovi rychleji.
 3. 3 Provádějte domácí úklidové práce. Jelikož jste součástí rodiny, měli byste se už snažit udržet domácnost v kondici, ale můžete se zeptat rodičů, jestli za rozumný poplatek můžete převzít další povinnosti. Koneckonců je pravděpodobné, že vaši rodiče už mají spoustu každodenních úkolů a starostí, takže by pomoc ocenili. O své náhradě můžete vyjednat tak, že požádáte o polovinu toho, co by účtoval profesionální čistič. Můžete také provádět práce ostatních lidí a získat peníze.
  • Někteří odborníci doporučují, aby z vyjednávání sazeb na základě výkonu mohli těžit i rodiče a mladiství. Můžete se tedy například dohodnout na 30 dolarech za adekvátní práci při úklidu garáže a okapů. Pokud překročíte očekávání a uděláte hvězdnou práci, můžete souhlasit, že dostanete zvýšení platu na 40 nebo 50 dolarů. Takový plán stimuluje vaši práci a zároveň vás učí lepší pracovní morálce.
 4. 4 Provozujte pochůzky pro starší osobu. Mnoho starších občanů má problémy s pohyblivostí nebo obratností, takže jim může dělat potíže dělat některé základní každodenní úkoly. Pokud znáte nějaké starší lidi ve svém okolí, zeptejte se jich, jestli jim můžete pomoci nákupem potravin, stěhováním nábytku, řešením problémů s počítačem nebo zaléváním rostlin. Jen se ujistěte, že vaše uspořádání je na obou stranách předem: poslední věc, kterou chcete, je dělat práci s tím, že budete placeni, zatímco druhá osoba bude považovat vaše úsilí za laskavost vykonanou z laskavosti.
  • Pokud například vaši prarodiče pořádají každý týden bridžovou párty, zeptejte se, zda můžete přijít příště, až se setkají, aby mohli nabídnout své služby svým přátelům. Mohou připravit své přátele tím, že jim dají vědět, že se snažíte vydělat nějaké peníze navíc, a když se všichni sejdou, můžete prodat.
 5. 5 Procházejte psy ve svém okolí. Zatímco většina lidí má ráda venčení svých psů, jsou často příliš zaneprázdněni, aby tak mohli dělat během dne. Dobré životní podmínky jejich psů jsou pro ně nicméně důležité, takže jsou ochotni vydělat nějaké skutečné peníze, aby je někdo mohl vzít na procházky a cvičení. Pokud tedy máte rádi psy a máte spoustu energie, využijte své zájmy a nadšení k dobrému peněžnímu využití!
  • Stát se chodcem na částečný úvazek je nyní s příchodem mobilních aplikací pro uchazeče o zaměstnání snadné než kdy dříve. Můžete se přihlásit k řadě mobilních aplikací, například Wag! nebo Rover, které spojují dostupné pejskaře s potřebnými klienty.
 6. 6 Vychovávejte své spolužáky. Pokud jste obzvláště silný student, zjistěte, jaká jsou pravidla vaší školy ohledně placeného doučování. Možná nebudete moci pracovat nebo inzerovat na akademické půdě, ale to neznamená, že například nemůžete soukromě pracovat s jiným studentem ve veřejné knihovně nebo v jednom z vašich domů.
  • Můžete se také pokusit zaregistrovat do online služby, jako je WizIQ nebo Tutor Hub, která vás spojí s dalšími studenty, kteří potřebují lektory. Mnoho z těchto webů vyžaduje maturitu, ale jiné jsou ohledně svých ustanovení flexibilnější.
  • Nevzdávejte se této myšlenky jen proto, že nejste mozek! Pokud jste dobří ve sportu, hudebních nástrojích nebo hobby jako tesařství, můžete dostat zaplaceno za soukromé lekce.
 7. 7 Propagujte své služby. Bez ohledu na to, jaká zvláštní zaměstnání se rozhodnete dělat, abyste vydělali peníze, je důležité, abyste dostali slovo! Můžete umístit levnou reklamu do novin nebo rozdat nějaké letáky, ale je pravděpodobně jednodušší - a často zdarma! - inzerovat online. Přemýšlejte o umístění reklam na craigslist.org nebo o zvýšení povědomí o svém startu na svých osobních stránkách a kanálech sociálních médií. Budete překvapeni, kolik lidí ve vašem osobním kruhu potřebuje pomoc s domácími pracemi a dalšími základními drobnými pracemi, proto dejte ven tykadla a uvidíte, co se stane.
  • Jakmile se vaše služba pro zvláštní práci rozjede a bude fungovat, můžete přemýšlet o vytvoření samostatných účtů sociálních médií pro vaše služby, jako by to dělal malý podnik.
  • Jako vždy musíte být obzvláště opatrní ohledně reklamy nebo jiného podnikání online. Zajistěte, aby vaši rodiče věděli a schválili všechny reklamy a fóra, která používáte - například pokud inzerujete na Instagramu a Facebooku, ujistěte se, že vaši rodiče vědí o obou těchto portálech sociálních médií a mohou vám pomoci je regulovat —A nechte je jít s vámi, pokud se chystáte někam poprvé sekat trávníky nebo hlídat děti.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Hledání práce online

 1. 1 Prodejte fotografie. Pokud máte slušný fotoaparát a víte, jak poskládat obrázek, zkuste pořídit fotografie a prodat je online. Obvykle na prodej moc nevydělají, ale pamatujte, že rozvíjíte také užitečnou dovednost a relaxační koníček. Navíc, pokud tomu věnujete spoustu času a praxe, ve skutečnosti můžete nakonec vydělat docela kulatou částku peněz.
  • Existuje řada agentur pro fotobanky, které nakupují fotografie online, takže to nevzdávejte, pokud jste odmítnuti od prvního místa, kam jdete. Společnosti jako Shutterstock, Dreamstime a iStock patří k největším kupujícím, ale můžete se také podívat do butikových agentur, až vám bude dobře.
 2. 2 Podívejte se na mobilní aplikace, které vám platí za provozování pochůzek. Pokud máte smartphone, můžete najít řadu aplikací, které vás spojí s místními firmami nebo lidmi, kteří potřebují malé úkoly za zaplacení kompenzace. Ne všechny úkoly se vyplácejí dobře, ale jsou obvykle snadné - například obchodní nebo marketingová výzkumná společnost vám může zaplatit, abyste se vyfotili v určitém podniku - a můžete se na to dívat jako na jakési dobrodružství nebo lov mrchožroutů.
  • GigWalk, WeReward a CheckPoints jsou některé příklady tohoto druhu aplikace, ale existuje mnoho dalších, takže procházejte a experimentujte s jinými! Před registrací se ujistěte, že program přijímá mládež.
 3. 3 Proveďte online průzkumy. Marketingový výzkum je pro velké podniky velmi důležitý a stránky placeného průzkumu jsou jedním z mnoha způsobů, jak firmy tento výzkum dokončují. Většina průzkumů je rychlá a bezbolestná a můžete je provést z pohodlí domova. Věnujte nějaký čas hledání spolehlivého webu - nebo webů -, který nevyžaduje registrační poplatek a přijímá mladistvé účastníky.
  • Vyplňování průzkumů není nejlukrativnější online výdělek-průzkumy průměrné mzdy jsou 7,00–8,00 $ za hodinu, ale je to snadná a stabilní práce.
  • Můžete se také zúčastnit placených skupin zaměřených na marketingový výzkum. Na rozdíl od online průzkumů se tyto cílové skupiny setkávají osobně a platí mezi 50,00 a 150,00 dolary za hodinu.
  • Webové stránky jako SwagBucks, SurveyJunkie nebo SurveySavvy nabízejí peníze za průzkum, nikoli po stanovené částce. Průměrná částka získaná za každý průzkum v průzkumu Junkie se pohybuje kolem 0,50 $ za každý průzkum.
 4. 4 Spusťte kanál YouTube. Díky reklamám, které přehrává před a během populárního obsahu, můžete vydělávat peníze nahráváním videí na bezplatné služby, jako je YouTube. Přestože existují miliony uživatelů a konkurenčních kanálů, nenechte se odradit, než to vyzkoušíte! Koneckonců, mnoho z nejúspěšnějších hvězd YouTube začalo jako teenageři, kteří chtěli vydělat pár peněz navíc a přitom se pobavit. Jen se ujistěte, že budete rodiče držet krok s tím, jaký obsah vkládáte, a nechte je, aby vám pomohly zvládnout komentáře uživatelů, abyste zůstali v bezpečí.
  • Zatímco módní vlogy a návody na videohry jsou možná nejběžnějším typem obsahu na YouTube, v této oblasti se neomezujte. Pokud si rádi děláte legraci z rodinných příslušníků nebo pouštíte parodie do obývacího pokoje nebo komediální pořady, zvažte jejich natočení a uvedení na svůj kanál! Můžete také vytvořit knižní klub YouTube nebo skupinu fanoušků, kde budete vést diskuse o svých oblíbených románech, hudbě a filmech.
  • Můžete začít se základní webovou kamerou a domácím osvětlením notebooku, ale když usilujete o vyšší kvalitu a produkční hodnotu, budete pravděpodobně muset investovat do lepšího fotoaparátu, střihacího vybavení a profesionálního osvětlení.
 5. 5 Účastněte se místních studií. Mnoho univerzit a farmaceutických společností platí lidem za účast ve studiích nebo klinických studiích. Některé z těchto studií trvají odpoledne, zatímco jiné budou vyžadovat dlouhodobější závazek, proto si předem přečtěte všechny podmínky a požadavky.
  • Chcete -li najít aktuální zkoušky a požádat o ně, podívejte se na online inzeráty a oficiální webové stránky univerzit a klinik.
  • Většina klinických zkoušek nebude otevřena pro teenagery, ale můžete je najít, zejména pokud hledáte teenagerské studie. Nezapomeňte požádat o souhlas své rodiče, protože pokud budete do jednoho přijati, budou se muset ve zkušebním období podepsat.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Prodej řemesel a předmětů pro domácnost

 1. 1 Zorganizujte prodej na dvoře. I když nemáte nic cenného na prodej, ve vaší rodině se pravděpodobně kolem domu nebo garáže povalují věci, které zabírají místo navíc. Zeptejte se svých rodičů, jestli by byli ochotni uklidit nějaké staré harampádí a nechat vás sbírat výnosy, pokud budete dělat grunt. Pokud řeknou ano, vyprázdněte skříň, půdu nebo sklep a inzerujte svůj prodej v okolí.
  • I když se to může zdát zvláštní, nic neplaťte! Lidé často začínají s barterem za ceny, které daleko přesahují to, co jste očekávali, a proto nechejte kupujícího, který má zájem, pojmenovat cenu, než něco řeknete.
  • Při výprodeji na dvoře můžete trochu vydělat nabídkou levných nápojů nebo občerstvení. Pokud je pěkné počasí, nabídněte limonádu nebo sodu; pokud je zima, nabídněte horký čaj nebo cider.
 2. 2 Vezměte staré oblečení do spořitelen. Zatímco charitativní obchody, jako je Armáda spásy, berou oblečení jako dar, jiné obchody se šetrností a zásilky platí peníze výměnou za použité oblečení. Shromážděte všechny oděvy a doplňky, které již nepoužíváte nebo se vám nelíbí, a vezměte je do místního obchodu s recyklovanou módou, jako je Buffalo Exchange nebo Crossroads. Obsluha obchodu si možná nekoupí vaše zboží, pokud není v módě nebo je ve špatném stavu, ale odmítnuté položky můžete vždy darovat charitativnímu obchodu.
  • Před nabídnutím zboží do obchodu se ujistěte, že jste věci vyprali, protože jejich čistota a stav ovlivní ohleduplnost obchodu a hodnocení vašeho oblečení.
  • Zásilka je vaší nejlepší volbou pro značkové oděvy. Dopředu nedostanete žádné peníze, ale jakmile se položka prodá, získáte vyšší částku z výtěžku.
 3. 3 Seznam sběratelských předmětů nebo nepoužitých položek v online inzerátech. Pokud máte nějaké velké tikety, jako jsou cenné sběratelské předměty, se kterými jste ochotni se rozloučit, můžete je vydražit na webových stránkách, jako je eBay. Na rozdíl od náhodných kolemjdoucích, kteří přicházejí z prodeje na dvoře, najdete lidi, kteří se konkrétně zajímají o to, co prodáváte, a jsou tedy ochotni zaplatit vyšší cenu.
  • Nejdůležitější věcí při uvádění vašich položek online je zahrnutí dobrých fotografií vašeho zboží. Kupující nebudou riskovat, pokud neuvidí vysoce kvalitní a podrobný obrázek toho, za co nabízejí, takže před uvedením do seznamu použijte hezký fotoaparát a dobré osvětlení.
  • Nezapomeňte si předem promluvit o bezpečnosti transakcí Craigslist se svými rodiči a mějte rodiče přítomné, pokud provádíte osobní transakci.
 4. 4 Vytvářejte řemesla k prodeji. Pokud umíte dobře ruce a baví vás výtvarná výchova, zkuste si vyrobit vlastní řemesla, která můžete prodávat online. Můžete vyrábět náramky přátelství, šperky z korálků, origami nebo trička se sítotiskem, podle vybavení, které máte, a kolik peněz máte předem na zaplacení materiálu. Začněte inzercí svého nového obchodu a řemesel na svých osobních sociálních médiích a ústně přátelům a rodině.
  • Prohlédněte si chvíli Etsy, abyste zjistili, jaké možnosti máte a jaký druh řemesel se na webu obzvláště dobře prodává. Provedení prvního průzkumu vám může ušetřit cenný čas a nákladné chyby.
  • Nakonec budete chtít účtovat zhruba dvojnásobek toho, co jste utratili za materiál a výrobu, ale pravděpodobně budete chtít začít s cenami na mírnějších úrovních, abyste mohli začít budovat zákaznickou základnu.
  • Pokud si nejste jisti, že chcete jít do online obchodu, zkuste o prázdninách vyrobit nějaká sezónní řemesla, která jsou snadná a vyžadují minimální investice. Můžete například sbírat jmelí a/nebo šišky, svázat je do svazků stužkami a levnými zvonky a prodávat jako dekorace. Pokud to jde dobře a proces vás baví, přemýšlejte o otevření trvalejšího obchodu.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Převzetí práce v oboru služeb

 1. 1 Ověřte si v místních obchodech s potravinami otvory. Mnoho obchodů s potravinami bere teenagerské zaměstnance jako pytláky nebo obchodníky a tyto druhy zaměstnání mohou být dobrou zkušeností pro váš začínající životopis. Nebude vám vypláceno mnohem více, než je minimální mzda, ale peníze budou stabilní a konzistentní, pokud se dostavíte na směny a stanete se pro svého zaměstnavatele spolehlivým pracovníkem. Je pravděpodobné, že se dostanete také do práce a setkáte se s jinými podobně smýšlejícími teenagery. Jen se ujistěte, že můžete stát na nohou několik hodin v kuse, protože pytlování a skladování jsou jaksi fyzicky náročné.
  • Pokud nemáte auto, ujistěte se, že je obchod v docházkové vzdálenosti nebo že jsou vaši rodiče nebo sourozenci ochotni vám pravidelně jezdit do práce. Pokud máte auto, ujistěte se, že do výpočtů, kolik peněz vyděláte, zahrnete peníze za plyn.
 2. 2 Staňte se obchodníkem v restauraci. Zatímco většina restaurací vyžaduje, aby serverům a zaměstnancům baru bylo více než 18 nebo 21 let, mnoho z nich najímá teenagery jako bussery, běžce nebo dodavatele. Při těchto zaměstnáních máte menší interakci se zákazníky, ale získáte cenné zkušenosti v restauračním průmyslu a často dostáváte tipy pro servery. Je to také fyzicky náročná práce, protože byste měli očekávat, že budete po celou dobu směny na nohou, takže mějte na paměti případné problémy s mobilitou.
  • Práce v restauraci má také určitá bezpečnostní rizika, jako je uklouznutí a popálení, proto se ujistěte, že si před zahájením práce projdete příslušnými bezpečnostními předpisy a že od svého zaměstnavatele absolvujete řádné školení.
 3. 3 Práce v restauraci s rychlým občerstvením. Není to nejkrásnější práce na světě, ale průmysl rychlého občerstvení je jedním z největších zaměstnavatelů teenagerů na světě. Práce je poměrně snadná, ale ve špičce byste měli být připraveni na vysokotlaké prostředí. Uvědomte si také, že někteří ekonomové a obhájci práv pracovníků tvrdí, že by se mladiství měli za každou cenu vyhýbat průmyslu rychlého občerstvení. Jako způsob, jakým zaměstnavatelé využívají výhody svých mladých zaměstnanců, uvádějí nedostatek výhod, práva a vzdělání, takže si před zahájením práce v této oblasti udělejte průzkum.
  • Stejně jako ostatní restaurační práce existují určitá rizika na pracovišti, o kterých byste měli vědět předem. Klouzání, popáleniny a řezy jsou všechny možné problémy, se kterými se můžete setkat, stejně jako potenciální poškození sluchu náhlavními soupravami.
 4. 4 Požádejte o otevření v rekreačních zařízeních. Místa, jako jsou kina, zábavní parky, bazény a YMCA, čerpají hodně ze svého pracovního fondu od dospívající věkové skupiny, takže zvažte, zda byste v této oblasti něco dělali, pokud je k dispozici lokálně. Pokud se snažíte být plavčíkem, budete muset absolvovat nějaké školení a plavecké kvalifikace, ale mnoho dalších příležitostí nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti.
  • Myslete také na sezónní příležitosti, jako jsou letní tábory a strašidelné domy. Tyto práce najímají spoustu teenagerů, mohou být skvělým způsobem, jak rozšířit váš sociální okruh, a téměř zaručeně vám poskytnou divoké příběhy!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka, co když je vám 14 let, nemůžete dělat žádné z těchto věcí a opravdu si chcete koupit telefon, který stojí 181,16 $ a vaše rodina nemá peníze a vy vás škádlí, protože žádný nemáte. : '(? Za prvé, konkrétní cíl, jako je ten váš, je skvělý způsob, jak začít s hledáním zaměstnání: přesně víte, kolik peněz potřebujete a na co je chcete použít, takže nepotřebujete žádnou extra motivaci běžte ven a začněte vydělávat. Začněte tím, že si napíšete svůj peněžní cíl 181,16 $ a poté budete sledovat všechny vydělané peníze na cestě, abyste mohli sledovat svůj pokrok směrem k tomuto cíli. Poté se pusťte do hledání práce! Pokud ne Nemáte žádné místní obchody s potravinami nebo obchody, které by najímaly čtrnáctileté děti, zeptejte se svých rodičů a rodinných přátel, jestli můžete začít s hlídáním dětí nebo s drobnými pracemi, jako je práce na dvoře. Pokud to nefunguje, zkuste dát dohromady rodinu, aby měla prodej na dvoře nebo prodej pečiva. Pravděpodobně nevydělá všechny peníze, které potřebujete najednou, ale pamatujte si, že každý kousek vám pomůže na cestě k magickému číslu! Začněte také sbírat plechovky od sodovky a přeměňovat je na recyklační centra abyste mohli sbírat 10 centů na vklad. Budete překvapeni, jak rychle málo takové věci se mohou sčítat! http: //www.thepennyhoarder.com/collecting-cans/
 • Otázka Potřebuji práci a mám 14, ale snadná práce Většina úkolů v obchodech s pytlování a skladování v obchodě s potravinami je docela snadná-a také zábavná!-proto zajděte do nejbližších obchodů a požádejte o vyplnění žádosti. Může to pomoci získat trochu času tváří v tvář s manažerem, než jen vyplnit online žádost. Pokud obchody ve vaší oblasti nezaměstnávají čtrnáctileté, zkuste sousedské koncerty, které nevyžadují formální nábor a dokumentaci. Hlídání dětí může být například obtížné, ale většinou je to také zábava a skvělý způsob, jak získat dobré pracovní zkušenosti. Pokud se vám to zdá příliš intenzivní, nebo neznáte žádné rodiny s dětmi, zeptejte se ve svém okolí na lidi, kteří potřebují práci na trávníku nebo jiné drobné práce kolem domu. Většina z těchto věcí bude docela snadná a dostanete zaplaceno v hotovosti, což je vždy dobrý podnět k vynaložení dalšího úsilí!
 • Otázka Je mi jedenáct let, jaké druhy řemesel bych měl vyrábět a prodávat? Amy Harrisonová Nejlepší odpověď Můžete zkusit vyrobit koupelové bomby, které jsou levné a snadné, ale prodávají se za trochu peněz navíc. Nebo si můžete udělat mytí těla. Dokonce i prodej rostlin, jako jsou sukulenty, by mohl být něco, co byste měli udělat.
 • Otázka Jak dlouho by vám trvalo vydělat 120 $, pokud vyděláte 20 týdně? Šest týdnů
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Oblečte se, abyste ve svém rozhovoru zapůsobili! První dojmy jsou důležité a vybroušený vzhled vám pomůže vypadat zodpovědně a oddaně.
 • Pokud jste ve věku 14-17 let, určitě získejte pracovní povolení. Většina škol vám umožňuje pracovat s poradcem.
 • Zajistěte, aby kdokoli, u koho jste zaměstnán, věděl a dodržoval všechny zákonné povinnosti, aby vás udržel v bezpečí, a vždy zahrňte své rodiče do úsilí při hledání zaměstnání, aby se také seznámili s vaším zaměstnavatelem.
 • Po několika domácích pracích počkejte několik dní. Rodiče vám neplatí každý den!
 • Přemýšlejte o každé pracovní příležitosti více než jen o způsobu, jak získat peníze. Každá práce a pracovní zkušenost přináší cenné studijní zkušenosti, které můžete využít k získání lepšího zaměstnání v budoucnosti.
 • Pokud máte starý telefon, notebook nebo tablet, který je stále funkční, prodejte jej na eBay nebo Craigslist a vydělejte pár peněz navíc.
 • Není to něco, na co se můžete spolehnout, ale vstup do dárků a loterií může být snadný a zábavný způsob, jak vydělat nějaké kapesné navíc. Nejprve požádejte rodiče o svolení a pak se podívejte, co se stane!
 • Při jakémkoli prodeji na dvoře nechte peníze spravovat důvěryhodný dospělý. Ostatní lidé s vámi mohou snadno manipulovat, takže dospělý pracující jako váš „pokladník“ je lepší.
 • Kavárny nebo obchody s potravinami s korkovými nástěnkami pro komunitu mohou být skvělým místem k zavěšení letáku. Nejprve se obraťte na vedení, abyste se ujistili, že je schválí.

reklama

Varování

 • Ujistěte se, že máte povolení ke všemu, co se rozhodnete prodat. Nechcete prodat něco, co stále chtějí vaši rodiče! Před prodejem zvažte také osobní hodnotu předmětu: i když má něco pro někoho jiného hodnotu jen deset dolarů, pro vás nebo vaši rodinu to může mít sentimentální nebo nostalgickou hodnotu, která má výrazně vyšší hodnotu než deset dolarů.
 • Zvláště opatrní buďte při online průzkumech. Některé jsou podvody a způsobí nevyžádanou poštu nebo viry!
 • Při prodeji a nákupu online buďte opatrní při používání služeb, jako je PayPal. Tyto služby účtují snížení vašich tržeb, proto byste měli své účty bedlivě sledovat.
 • Neposílejte své letáky, dokud neznáte předpisy. Například zveřejňování letáků na sloupech elektrického vedení nebo přímo do poštovních schránek je v USA nezákonné a může nést vysoké pokuty.
reklama

Populární Problémy

Jak opravit vykloubené rameno. Vykloubené klouby, zejména rameno, jsou bolestivá poranění, která způsobují okamžité krátkodobé postižení-pohyb kloubu je v podstatě nemožný, dokud není přemístěn nebo resetován. ...Katar Open byl zasažen řadou výběrů, ale ve středeční změně losování byla alespoň určitá míra kontinuity.

Jak nainstalovat francouzský odtok. Francouzská stoka, nazývaná také záclonová stoka, se vyrábí umístěním děrované trubky do příkopu, který byl naplněn štěrkem. Je to skvělá volba, pokud chcete nasměrovat povrchovou vodu mimo domov ...

Druhá epizoda 2. série „The Masked Singer“ se vysílá ve středu 2. října v 8/7c na stanici Fox. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.