Jak vyrobit kouřovou bombu z nárazu Ninja

Nárazové kouřové bomby nejsou vtip. Měli byste s nimi manipulovat, pouze pokud jste připraveni manipulovat s nebezpečnými materiály, jako je černý prášek. Pro dobrou zábavu a neplechu budou fungovat podobně jako ve filmech. Existují různé stupně nárazových kouřových bomb, takže si vyberte bombu, která je na vaší úrovni pohodlí.Metoda 1 ze 2: Vytvoření nárazové kouřové bomby

 1. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 1

  1 Shromážděte zásoby. Tuto náplň lze také použít jako standardní kouřovou bombu připojením pojistky. Budete potřebovat digitální váhu, KNO3 (dusičnan draselný), práškový cukr, rukavice, tyčinky od nanuku nebo jiné míchací tyčinky a odolnou kádinku.
  • Budete také potřebovat něco k formování zkapalněných prášků, jako je lepenková trubka, z role papírových ručníků.
  • KNO3 najdete ve větších železářstvích. Pokud máte potíže, můžete se také podívat na hobby obchody nebo online.
  • Nejlepší rukavice pro tento typ projektu by byly gumové rukavice.
  • Noste ochranné brýle a zakryjte pokožku. Tato opatření jsou nejdůležitější při zahřívání chemikálií. Noste také silné gumové rukavice.
  • K plášti budete také potřebovat následující zásoby: papírové čepice na hračky, přesný nůž, pásku a černý prášek. Papírové čepice jsou munice používaná pro pistole na čepice.
  • Černý prášek nebo střelný prach najdete ve většině sportovních obchodů, které prodávají zbraně. Pokud máte potíže, podívejte se online.
 2. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 2

  2 Odměřte prášky. Použijte 70 gramů KNO3 a 30 gramů cukru. Po zvážení je prášky vysypte do kádinky a dobře promíchejte.
 3. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 3

  3 Směs zahřejte. Použijte plotýnku na středně nízké teplotě. Noste rukavice a často míchejte, aby nedošlo ke spálení směsi. Pokračujte v zahřívání a míchání, dokud směs nezkapalní a nezačne mít hnědou barvu.
  • Pozor na pálení! Pokud si nebudete dávat pozor, směs by se mohla spálit a kouřit.
 4. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 4

  4 Přemístit do pouzdra. Přeneste zkapalněnou směs do vámi zvoleného obalu. Použijte něco malého, abyste mohli kouřové bomby používat za běhu. Nejlepší typ pouzdra je něco, co můžete snadno odstranit, jakmile směs ztuhne, jako čtvrtina kartonového toaletního papíru. Můžete také použít filmovou kazetu, jako je typ, který odešlete do fotocentra.
 5. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 5

  5 Směs nechte ztuhnout. Směs nechte několik hodin usadit. Pokud se cítíte mimořádně opatrní, umístěte nádobu do chladničky nebo mrazničky. Tato směs by měla v mrazničce vychladnout něco málo přes hodinu.
 6. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 6

  6 Vrstvte čepice. Na okraj víčka položte malý kousek pásky a připevněte jej k horní části kuličky KNO3. Potom obalte vnější stranu ztvrdlé směsi víčky. Jakmile je povrch zcela pokryt, utěsněte uzávěry páskou.
 7. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 7

  7 Připravte si černý prášek. Odřízněte dva pásy pásky o něco větší než KNO3. Položte jeden pás kolmo na první kus pásky a vytvořte kříž. Udělejte to lepícími stranami nahoru. Protřepejte černý prášek přes páskový kříž.
  • Pokuste se nechat vnější okraj pásky čistý.
 8. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 8

  8 Zabalte pásku. Nyní, když jste připravili páskový kříž s černým práškem, je čas dokončit práci. Vezměte KNO3 potažený víčky od hraček a zabalte jej do kříže. Kříž by měl na bombu snadno zapadnout. Jakmile vyhladíte všechny vzduchové bubliny, máte hotovo.
  • Vyhoďte kouřovou bombu ven silou na tvrdý povrch jako je cement.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Pomocí techniky Snapper

 1. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 9

  1 Shromážděte zásoby. K tomu budete potřebovat volné pouzdro, které můžete vyrobit z hladkého papíru nebo z něčeho křehkého, například z hedvábného papíru. K plnění budete potřebovat patentky (neboli „popové“ kameny) a hořčíkový prášek.
  • Prášek z hořčíku najdete v některých hobby obchodech a online. Ujistěte se, že se budete držet dál od citrátu hořečnatého, což je doplněk zdraví.
 2. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 10

  2 Zkombinujte materiály. Na list papíru spojte patentky s hořčíkem. Na pořádnou kouřovou bombu budete potřebovat tři až čtyři patentky a lžičku hořčíkového prášku.
 3. Obrázek s názvem Make a Ninja Impact Smoke Bomb Krok 11

  3 Zabalte materiály. Dokončete proces zabalením dvou přísad do pouzdra podle vašeho výběru. Pokud v domě nic nenajdete, můžete jednoduše použít hedvábný papír. Jakmile je směs uzavřena, utěsněte ji tak, aby byla těsná. Jakmile skončíte, hodte ho na tvrdý povrch a měli byste vidět záblesk, prásk a kouř!
  • K utěsnění kouřové bomby můžete použít pásku nebo lepidlo.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu použít prášek z ohňostroje uvnitř hořčíku? pokud jste pyrotechnický chemik a přesně víte, jaké chemikálie se při ohňostrojích používají, pak je to možné. To by však bylo NEUVĚŘITELNĚ nebezpečné i pro školeného profesionála. ve skutečnosti jsou i zde zobrazené návrhy kouřových bomb nesmyslně nebezpečné, pokud nevíte, co děláte. Zkrátka ne, nedělejte to.
 • Otázka Existuje způsob, jak zvětšit kouř bez černého prachu? Toho dosáhnete použitím více hořčíku a snapperů.
 • Otázka Co jsou to snappery? Kde mohu koupit snappery? Snappery jsou malé „ohňostroje“, které když do nich tvrdě hodíte, udělají „pop“. Najdete je online nebo v obchodech, které prodávají zábavní pyrotechniku.
 • Otázka Může být hořčík z malého startéru ohně? Ano, může, ale je to pracnější. Hořčík v malém množství objednaný online vás nezaradí do žádných seznamů teroristů.
 • Otázka Mohu použít hořčík z lékařských doplňků? Ne, hořčík obsažený v lékařských doplňcích je součástí větší molekuly a ne čistého hořčíku, takže se chová úplně jinak.
 • Otázka Jak vyrobím jednoduchou kouřovou bombu, aniž bych poškodil něco jiného? Nemůžeš.
 • Otázka Co mohu udělat, abych získal opravdu velký kouřový mrak? Použijte více střelného prachu nebo vytvořte více směsi. Pro druhý způsob přidejte další patentky a hořčíkový prášek.
 • Otázka Existuje konkrétní druh hořčíkového prášku, nebo jen čistý hořčík? Ne. Jakýkoli typ elementárního práškového hořčíku bude fungovat.
 • Otázka Mohl bych to udělat bez černého prášku? Ano, ale jakákoli alternativa, která bude stačit, může být nebezpečnější, obtížněji vyrobitelná nebo získatelná nebo nezákonná.
 • Otázka Kde mohu získat hořčíkový prášek? Seženete ho ve většině hobby obchodů. (Dávejte si pozor na citrát hořečnatý, což je doplněk zdraví.)

Populární Problémy

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...Nejdůležitější součástí halloweenské párty je její atmosféra. Pořádání večírku vám nese velkou zodpovědnost, ale dekorace je pro halloweenskou párty ještě důležitější; je to jednou, kdy jen vy, hostitel, můžete ...Jak bezpečně chodit po skleněné střeše. Chůze po skleněné střeše může být zapotřebí z důvodu práce, opravy domu nebo dokonce záchranných důvodů. Typy skleněných střech mohou zahrnovat střechu ve skleníku, designovou střechu na bytě nebo domě, speciální ...

Oba, kteří na svých konferencích pronásledují místa divokých karet, se Panthers a Titans setkávají na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat online derby MLB Home Run Derby 2021 online.Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Oklahoma vs Kansas State.