Jak sledovat sérii 6 „Brooklyn Nine-Nine“ online bez kabelu

Brooklyn 99, sezóna 6

GettyPo zničujícím 36hodinovém zrušení a následném přechodu do nové sítě Brooklyn devět devět je zpět na šestou sezónu.Nová sezóna Brooklyn devět devět premiéra čtvrtek 10. ledna ve 21 hodin ET/PT na NBC a následné nové epizody se budou vysílat ve čtvrtek ve stejnou dobu. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:typy úchopů v tenise

Hulu s živou televizí

Kromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC ( dostupné na většině trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje každou epizodu z prvních pěti sezón, stejně jako nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možnost upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).FuboTV

NBC ( dostupné na většině trhů ) je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po jejich odvysílání i když jste je zapomněli zaznamenat.Sling TV

NBC ( k dispozici živě na vybraných trzích ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled sezóny 6 Brooklyn Nine-Nine

Protože budoucnost Brooklyn devět devět byl v té době nejistý, sezóna 5 skončila tím, co mohlo snadno sloužit jako finále série. Jake a Amy se vzali a nám zůstal kapitán Holt s přímým obličejem, který neodvedl moc dobrou práci a prozradil, zda práci získal jako komisař NYPD.

mohu sledovat superbowl na amazon prime

Naštěstí poté, co se Fox rozhodl šestou sezónu znovu neobnovit, došlo k hromadnému kolapsu internetu a NBC trvalo asi 36 hodin, než se rozhodl přijít na pomoc.

Připadalo mi to, jako by Tom Sawyer sledoval svůj vlastní pohřeb, ačkoli Tom Sawyer věděl, že není mrtvý a my ne, řekl spolutvůrce Dan Goor . Bylo zábavné slyšet lidi, jak vás pozitivně chválí - a pak netrpět důsledky skutečné smrti.

Fanoušci tak nebudou muset dlouho čekat, jestli Holt práci dostane. Ale toto je koneckonců Devět-devět, takže na cestě stále může být nějaké překvapení (Po cestě ještě může být nějaké překvapení-název Amyiny sexuální kazety).

I když se ukáže, co se stalo, výsledek stále nebude takový, jaký byste očekávali, řekla Melissa Fumero, která hraje Amy. A uvidíme úplně novou stránku Holtu.

Sezónní premiéra také uvidí Jakea a Amy na svatební cestě, kde nastává vysoce neromantická komplikace. První hádka, která by mě napadla, by byl Doug Judy, ale Goor také říká, že někteří The Hard -Na svatební cestě se splní související fantazie, takže možná to bude ve skutečnosti portrét od Bruce Willise.

Další velkou změnou show letos bude odchod Chelsea Peretti, která hraje Ginu, alias Charlesovu sestru a bývalou milenku. Nebude to znamenat, že ji srazí autobus, ale dostane dvoudílný oblouk na rozloučenou, který slibuje, že bude vhodný pro tak mimořádnou postavu.

Její rozhodnutí odejít se odehrává ve stylu Gina a její druhou epizodou jsou čtyři Gina příběhy, které jsou velmi Gina-y, říká Goor.

sledovat nba letní ligu zdarma

Mezi další hlavní body sezóny podle Goora patří celá epizoda na místě činu (obdoba The Box z minulé sezóny, která se odehrávala zcela ve vyšetřovací místnosti a představovala vynikajícího Sterlinga K. Browna jako hostující hvězda), číslo aktuálních problémů, které se řeší, Terry ztratil obočí, Charles na sobě masku Gina, epizoda flashbacku kolem Hitchcocka a Scullyové (možná zjistíme, co se stalo Danielovi, jejich starému partnerovi), vzhled Drunk Amy a možná nejpřesvědčivější Jake dělat dojem o James McAvoy charakteru v Rozdělit .

Situačně je to organické, takže si o tom obraťte hlavu, říká Goor.

Celkově to zní, jako by i v nové síti zůstala show jednou z nejlepších komedií současnosti v televizi. Devět Devět !