Top 5 nejžhavějších tenistů na ATP Tour

1. Feliciano Lopez

TENNIS-ATP-JPN

Feliciano lopez

z čeho je tenisová raketa vyrobena

Na špici žebříčku tento španělský hráč nemusel ve své kariéře mít příliš mnoho výšek, ale vždy vládl dívčím srdcím. Profesionálem se stal v roce 1997. Lopezovým nejlepším grandslamovým výsledkem je čtvrtfinálové vystoupení ve Wimbledonu, kterého dosáhl v letech 2005, 2008 a 2011.

Lopez je levák s jednoručním bekhendem. Obvykle krájí bekhend a je známý svým silným podáním.

tenisové položky na prodej

Ale ještě lépe je známý svým hezkým vzhledem a image playboye. Na plážích je často zajat bez košile, což z něj dívky šílí. Možná není nejlepší v tenisovém světě, ale přiznejme si to, tento muž je lahodně pohledný.

Populární Problémy

Jak udržet pavouky mimo váš dům. Nalezení 8nohých tvorů ve vašem domě může být znepokojivé, zvláště pokud nejste fanouškem života kolem pavouků. Můžete zabránit pavoukům v hrabání a otáčení pavučin ve vašem domě tím, že použijete ...

Derby Santa Anita 2019 se koná v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z přípravného závodu Kentucky Derby online.

Oslavovaný olympionik Chad le Clos vzpomínal, jak nevěřícně viděl Rafaela Nadala v olympijské vesnici. Plavec také prozradil, jak vzal svého trenéra s sebou na fotografování s Rafaelem Nadalem.

Jak udělat úspěšné město v SimCity 4. Sim City 4 je fantastická hra, která je ale dost frustrující. Můžete litovat, že jste utratili 30 dolarů za nákup hry, kterou si nemůžete užít. Pokud si to myslíte, tento článek vám může pomoci ....

U příležitosti Mezinárodního dne leváků (13. srpna) Andy Roddick zářivě promluvil o nejslavnějším levém tenisu - Rafaelovi Nadalovi.

Jak cvičit příčné břicha. Mnoho lidí se při práci na břiše zaměřuje na abs nebo sixboard a opomíjí příčný břišní sval (TVA), který se nachází pod vaším přímým břišním svalem (svaly „šesti balíčků“). Co...