Přímý přenos Michigan State vs Indiana Football: Jak se dívat onlineGetty

výměna tenisového držadla

Fotbalové mužstvo Michigan State Spartans bude v sobotu hostit na sparťanském stadionu rivaly Big Ten, Indianu Hoosiers.Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. A v případě, že se hra přesune na jeden z alternativních kanálů Big Ten Network, jsou také součástí FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network a všech ostatních kanálů (ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1, ABC), které budou v této sezóně hrát hru Michigan State.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Indiana na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled státu Indiana vs Michigan

Sparťané vstoupili do hry Big Ten minulý týden a rozdrtili Northwestern Wildcats 31-10 v Evanstonu, aby se zlepšili na 3-1. Hlavní trenér Mark Dantonio získal 110. vítězství v Michigan State, překonal Duffyho Daughertyho a stal se historicky nejúspěšnějším hlavním trenérem školy.

Věděl jsem, že dříve nebo později to možná přijde, řekl Dantonio 247Sporty . Abych byl upřímný, snažím se soustředit na vítězství ve fotbale. Věci, které s tím souvisejí, 110, myslím, že to jsou věci, na které si později sednete a řeknete: „Dobře, udělal jsem to, udělal to.“

Ale není to individuální. Na tom pracuje tolik lidí. Dnešní náš pracovní přístup mě velmi zaujal. Pokud se něco stalo negativně, prostě jsme se seřadili a hráli.

Hoosiers před dvěma týdny upustil otvírák Big Ten a doma porazil Ohio State Buckeyes 51-10. Ale oni odskočili vítězstvím 38-3 nad out-of-konference Connecticut Huskies zlepšit na 3-1 minulý týden.

Obránce prvního ročníku Redshirtu Michael Penix Jr. zahájil první dva zápasy sezony Indiany, ale nezveřejněné zranění donutilo redshirt juniorského Peytona Ramseyho, který v předchozích dvou sezonách zahájil 20 zápasů, zpět do role předkrmu proti Ohio State a Huskies.

V pondělí hlavní trenér Indiany Tom Allen řekl, že sobotní startér odhalí až těsně před výkopem.

Byl jsem také na této straně, když si nejste jisti, kdo to bude, řekl Allen podle Free Press Detroit . A my opravdu stojím přímo před vámi a říkám vám, že nevím, kdo to bude. Takže oni také ne, takže si myslím, že by nám to mohlo přinést trochu výhodu.

Nejistota quarterbacka Indiany donutila Sparťany připravit se na oba volající signálu minulý týden v praxi.

Myslím, že Ramsey je fantastický. Minulý rok odvedl skvělou práci proti nám, řekl obranný koordinátor MSU Mike Tressel, podle Detroit Free Press. Ví, kam s fotbalem jít. Můžete se spolehnout, střílet, 75% dokončení, když je tam. Chápe to.

kouzlo raketbal

Penix je evidentně skvělý sportovec, má silnou paži. Trochu víc neznámého. Takže i kdyby to byl on, s daty v hodnotě pouze dvou her, jsou tam nějaké neznámé. Musíme však zjevně rozpoznat, kdo bude tím chlapem, a trochu změnit naše myšlení.


Populární Problémy

TCU se ujímá Purdue v zajímavé nekonferenční sobotní hře Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Manchester City se v neděli utká s Birminghamem ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Zde je návod, jak můžete sledovat Poirier vs McGregor 2 a všechny zápasy UFC 257 na streamovacím zařízení Firestick nebo Fire TV.

Novak Djokovič předvádí opravdové sportovní výkony během vítězství nad Radkem Štěpánkem ve 2. kole wimbledonského mistrovství 2014.

Chcete streamovat Shake It Up právě teď? Připravili jsme pro vás všechny informace, které byste mohli chtít, včetně toho, kde je sledovat, herců, postav a dalších!

Ve čtvrtfinále dvouhry mužů na Riu 2016 porazil Španěl Thomaza Bellucciho 2–6 6–4 6–2.