Jak se dívat na speciální program HBO „Rozbalený Mel Brooks“ online

Mel Brooks rozbaleno

HBO

M rozbalený Brooks je nový speciál HBO, který pojednává o legendárním životě a díle komika Mela Brookse. Premiéru má v pátek (13. prosince) ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Mel Brooks rozbaleno buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Dva nejlevnější balíčky (Plus a Max) jsou součástí HBO a nabízejí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Mel Brooks rozbaleno žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Mel Brooks rozbaleno žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Rozbalený Mel Brooks“Hrát si

Mel Brooks: Unwrapped (2019) | Oficiální upoutávka | HBO Ohlédnutí za ikonou komedie, legendární kariérou Mela Brookse ve filmu a televizi, debutuje 13. prosince na HBO. #HBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Nemáte HBO? Objednejte nyní: itsh.bo/GetHBONow Získejte více HBO: Získejte HBO GO: play.hbogo.com To se mi líbí na Facebooku: facebook.com/HBO Sledujte na Twitteru: twitter.com/HBO Like na Instagramu: instagram.com/hbo Oficiální stránky : hbo.com Mel… 2019-11-26T02: 00: 03.000Z

Mel Brooks je jedním z nejvlivnějších hlasů v komedii za posledních 60 let. Tento nový speciální HBO spolupracuje s Alanem Yentobem, bývalým kreativním ředitelem BBC, aby přinesl fanouškům pohled na Brooksův život a dílo, který se odehrává po celý život.

Od roku 1981 Yentob natočil Brookse pro několik upřímných a falešných rozhovorů. Speciál kombinuje tyto archivní záběry s dnešními rozhovory a přináší fanouškům vhled a anekdoty do Brooksovy kariéry.

Yentob také sledoval Brookse v jeho každodenním životě, včetně návštěvy Brooksova dlouholetého přítele a spolupracovníka, filmaře, spisovatele a herce Carla Reinera, kde obě legendy jedí špagety a sledují klipy nejslavnějšího Brooksova díla.

Mel Brooks a Carl Reiner

Getty Images

Brooks je jedním z mála umělců, kteří mají kýžené EGOT na jméno - získal několik cen Emmy za varieté a svou opakující se roli v Mad About You; získal tři ceny Grammy za Producenty a jeho album s mluvenou komedií; získal Oscara za Producenty; získal tři ceny Tony pro producenty.

Speciál se také určitě dotkne Brooksovy dlouholeté lásky Anne Bancroftové. Ti dva se vzali v roce 1964 a zůstali tak až do své smrti na rakovinu v roce 2005. V nedávném rozhovoru s CBS v neděli ráno , ukázal Banu Mankiewiczovi všechny fotografie, které má na zdi Bancroftu v jejích velkých rolích, a nazval ji svou inspirací.

5 velkých tenisových raket


Hrát si

Mel Brooks o komedii a lásce Moderátor Turnerových klasických filmů Ben Mankiewicz si sedne s režisérem a spisovatelem komedií Melem Brooksem (nyní 93 let), který se otevře o svých politicky nekorektních filmech jako „Blazing Saddles“ a „The Producers“ a o tom, zda by mohly být natočeny dnes; a o jeho vztahu s jeho spřízněnou duší, herečkou Anne Bancroft, se kterou byl 41 let ženatý ... 2019-12-08T15: 36: 53 000Z

Vždy byla inspirací, vždy si myslela, že jsem talentovaný. Věřila ve mě hned od začátku, jako písničkáře i scénáristy. Cokoli jsem chtěl dělat, řekla, že to dokážu, říká Brooks a vzpomíná, jak se setkali při nahrávání speciálu televize Perry Como.

Měla na sobě bílé šaty a má lesklé černé vlasy, nejkrásnější oči a nejkrásnější postavu a já jsem řekl ... Jsem zamilovaný. Jen mě napadl. Jsem zasažen a jsem zamilovaný, říká Brooks a dodává, že křičel, že ji miluje, a to je vše. Začali mluvit a zbytek je historie.

Mel Brooks rozbaleno premiéra v pátek 13. prosince ve 21 hodin ET/PT na HBO.Populární Problémy

Novak Djokovič hrál minulý týden hlavní roli na turnaji ATP 250 Serbia Open v Bělehradě. Turnaj pořádal Djokovičův bratr Djordje a světová jednička

Zde je vše, co potřebujete vědět o zítřejších zápasech.

Toto je Murrayův první hlavní titul od jeho wimbledonské slávy před třemi lety.

5 nejžhavějších žen ve sportu

Vypořádání se s bolestí zápěstí může ztěžovat dodržování pravidelných aktivit. Naštěstí si možná dokážete ulevit od bolesti a uvolnit zápěstí jejich prasknutím. Nejbezpečnější způsob, jak si popraskat zápěstí, je natáhnout nebo masírovat ...

V pátek se Oregon a USC setkají v Pac-12 Championship 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.