Jak přimět ostatní, aby byli tiší

Ať už vás bolí hlava, hojí se po operaci, studujete nebo se snažíte číst časopis, každý potřebuje občas klid a pohodu. Za určitých okolností může i nízká hladina nežádoucího hluku způsobit extrémní reakce. Každá situace vyžaduje trochu jiný přístup, který vytvoří požadovaný klid a pohodu.

sledujte creepshow 2019 online zdarma

Část 1 ze 3: Jednání o tichosti na veřejných místech

 1. Obrázek s názvem Buďte dobrým břichomluvcem Krok 1

  1 Sdělte svá přání neverbálními narážkami. Většina lidí zná univerzální znaky, jak někomu říct, aby byl zticha. Patří mezi ně: položení prstu před ústa nebo držení jedné nebo obou rukou před vámi a jejich pohyb směrem dolů. Jakmile s někým navážete oční kontakt, vyzkoušejte ho. Jsou efektivní a vyžadují minimální úsilí a zabrání nechtěné konfrontaci.
 2. Obrázek s názvem Přežít horor Krok 14

  2 Zeptejte se zdvořile a poté přesuňte místa v kinech. Zaplatili jste za lístek, našli jste si místo a světla zhasla. Na obrazovce se přehrávají upomínky, které mají být tiché, ale existují lidé, kteří je ignorují. Kdykoli se rozhodnete někoho požádat, aby byl potichu, máte 50–50 šanci uspět.
  • Anonymní „Shhh“ je vždy rychlá oprava. Použití této taktiky v potemnělém kině vás pravděpodobně ochrání před konfrontací. Osoba nebude vědět, kdo to udělal. Naštěstí si ten člověk bude myslet, že to představuje to, co chce celý dav, a podlehne tlaku vrstevníků.
  • Je -li divadlo plné, zdvořile se ho zeptejte: „Existuje nějaký způsob, jak byste při přehrávání filmu mohli mluvit buď tišeji, nebo vůbec? Všichni bychom to ocenili. “ Potom řekněte ostatním, kteří sedí kolem vás: „Ne?“ Doufejme, že lidé, kteří sedí vedle vás, podpoří vaše úsilí a touhu po tichém kině.
  • Pokud není divadlo plné, přesuňte se na jiné místo. Opět nemá cenu se s někým dostat do konfliktu.


 3. Obrázek s názvem Board a Plane Krok 9

  3 V letadle vytvořte klidné posezení. Pokud je vaším cílem v letadle ticho, musíte být připraveni udělat si vlastní ticho. Být ve stále se zmenšujících těsných prostorách a sedět vedle lidí, které neznáte, delší dobu, vyžaduje klidné podmínky. Existují jemné a ne tak jemné způsoby, jak zajistit klidný výlet.
  • Zavřením očí na svém místě zabráníte ostatním, aby s vámi hovořili, a můžete se dostat do ticha, po kterém toužíte.
  • Použijte špunty do uší nebo poslechová zařízení a zapojte je do notebooku, telefonu nebo konektoru pro sluchátka v loketní opěrce vašeho sedadla.
  • Zaměřte své oči na časopis nebo knihu. Odešle zprávu, kterou si chcete nechat přečíst.
 4. Obrázek s názvem Podpora přítele po operaci Krok 1

  4 Požádejte o mír, abyste se mohli uzdravit v nemocnicích. Je ironií, že hluk v nemocnicích nepřispívá k uzdravení. Nemocní a nemocní lidé, jejich rodinní příslušníci a orchestr pípnutí velmi ztěžují získání klidu a klidu, které potřebujete. Naštěstí existuje několik věcí, které můžete udělat.
  • Zavři dveře.
  • Požádejte sestru, aby lidem na návštěvě u vašeho spolubydlícího řekla, aby byli zticha.
  • Během pobytu v nemocnici se ujistěte, že máte s sebou někoho, kdo pro vás může působit jako obhájce.
  • Pokud jste v nemocnici a jste ve dvoulůžkovém pokoji a druhá osoba má stálý proud návštěv, požádejte o nový pokoj.
  • Požádejte o soukromý pokoj. Pokud víte, že potřebujete klid, požádejte svého lékaře před vstupem do nemocnice, aby vám objednal soukromý pokoj. Vaše pojištění může, ale nemusí pokrýt náklady.
 5. Obrázek s názvem Heal Chronic Cough Step 13

  5 Tichý kašel při jevištní hře. Před začátkem hry se vždy udělá oznámení, které všem připomene, aby vypnuli mobilní telefony a rozbalili hlučné obaly od sladkostí z respektu k hercům vystupujícím na jevišti. Milostivě dodržujete pravidla, zatímco ostatní ne.
  • Pokud někdo kašle, možná bude muset rozbalit pastilku na kašel, aby kašel utišila. Dočasný skřípavý zvuk obalu je mnohem snáze snášen než opakovaný kašel.
  • Vždy si s sebou vezměte několik kapek proti kašli, pokud je potřebujete, nebo je potřebujete někomu dát. Jsou chvíle, kdy se i vy potřebujete uklidnit.
 6. Obrázek s názvem Jednejte s úctou v kostele Krok 5

  6 Vyberte si v kostele správnou lavici. Existuje důvod, proč děti a jejich rodiče sedí v zadní části budovy v kostele. Chtějí udržet hluk od osoby na kazatelně. Pokud chcete klidnější zážitek, obsaďte místa v přední části kaple. Pořád za vámi nebo poblíž vás mohou sedět lidé, kteří potřebují připomenout, aby byli zticha.
  • K utišení člověka může stačit asertivní řeč těla a znepokojený výraz zaměřený na někoho, kdo v kostele vydává nežádoucí hluk.
  • Ticho lze snadno obnovit, protože v církvi existuje vysoká úroveň očekávání uctivého chování.
  reklama

Část 2 ze 3: Vytváření klidu ve škole

 1. Obrázek s názvem Motivujte studenty Krok 2

  1 Ve třídě jděte příkladem. Učitelé zvládají třídu obtížně a potřebují veškerou pomoc, kterou mohou od studentů získat. Narušení hluku ve třídě vám i celé třídě může vzít cenné vzdělávací příležitosti. Udržování klidného prostředí ve třídě je klíčem k učení a vy můžete pomoci.
  • Poslouchejte a nemluvte mimo pořadí.
  • Zvednutím ruky požádejte o povolení mluvit. To ukáže ostatním ve třídě standard slušného chování.
  • Ukažte své vůdčí schopnosti. Pokud student neustále vytváří hluk a ruší třídu, zvedněte ruku a jakmile vás učitel vyzve, abyste promluvili, řekněte: „Chtěl bych se třídy zeptat, kolik lidí se dnes chce něco naučit? Kolik z nás je ochotných vzdát se vzdělání, aby _____ mohli dělat hluk? Kolik z vás si myslí, že se o vás tato osoba bude starat, až přijde čas zkoušky a vaše známka bude klesat, protože otázky, se kterými se špatně spletete, budou vycházet z informací, které právě pokrýváme? Kolik z nás je ochotno požádat _____, aby s námi všemi spolupracovalo a bylo ticho? “
 2. Obrázek s názvem Vložte špunty do uší Krok 5

  2 Přineste si s sebou zařízení pro správu hluku. Jediný způsob, jak zaručit, že budete mít ticho, které potřebujete, je vytvořit si ho sami. Jsou chvíle, kdy není možné přimět ostatní, aby mlčeli. Buďte proto vždy připraveni vytvořit si vlastní prostředí citlivé na zvuk.
  • Špunty do uší ruší většinu hluku. V batohu, tašce na knihy nebo kabelce mějte vždy pár plus náhradní.
  • Pomocí sluchátek připojte smartphone a poslouchejte hudbu s nízkou hlasitostí. Pokud jste ve třídě, ujistěte se, že to schválil instruktor.
  • Stáhněte si aplikaci a poslouchejte okolní hluk, který přehluší hlasy a může dokonce zvýšit vaši kreativitu.
 3. Obrázek s názvem Motivujte studenty Krok 9

  3 Povzbuďte ostatní, aby respektovali pravidla knihovny. Vzhledem k tomu, že vzdělávací instituce rozšiřují své knihovny o mediální centra, každý na akademické půdě ví, že knihovna je jedním z míst, kam se můžete připojit a ztišit se. Většina lidí dodržuje pravidla a mlčí. Bohužel existují chvíle, kdy ostatní studenti vytvoří nežádoucí hluk.
  • Řekněme „Pššš“, většinu času ostatní uklidní. Pokud třikrát „šššš“ do malé skupiny a oni dál dělají hluk, najděte pracovníka knihovny a řekněte mu to. Nechte zaměstnance prosazovat pravidla knihovny.
  • Vyhněte se vytváření konfliktu s někým. Bude to narušovat vaše studium a ztrácet váš drahocenný čas.
 4. Obrázek s názvem Příprava na golfový turnaj, krok 9

  4 Navštěvujte sportovní akce, které nejsou příliš hlasité. Je pravděpodobné, že půjdete na basketbal, fotbal, baseball nebo fotbal, ale nehledáte klidné místo. Pokud se však zúčastníte tenisového nebo golfového zápasu, pravidla chování fungují ve váš prospěch. Dlouhodobá pravidla při golfových a tenisových zápasech vyžadují, abyste byli potichu. Ushers připomene každému, kdo dělá nežádoucí hluk, aby byl zticha. Budete varováni a poté požádáni, abyste odešli.
  • Pokud se ocitnete na hlučné sportovní akci a někdo za vámi nebo kolem vás bude mít roh, hlasitější než normální hlas nebo bude křičet, zdvořile se na osobu otočte, usmějte se a řekněte: „Je to tak skvělá hra. Existuje nějaký způsob, jak byste mohli trochu snížit hlasitost? “ Pokud souhlasí, uspěli jste. Pokud ne, možná budete muset přesunout sedadla. Nestojí za to dostat se do konfliktu.
  • Dávejte pozor na lidi, kteří pijí alkohol. S tím, jak lidé konzumují více alkoholu, klesá pravděpodobnost jejich ticha. Pravděpodobnost agresivity se bohužel také zvyšuje. Pokud chcete někoho požádat, aby byl zticha, udělejte to na začátku hry.
  reklama

Část 3 ze 3: Podpora ticha doma

 1. Obrázek s názvem Buď dobrou velkou sestrou, krok 22

  1 Použijte své chování k ovlivnění chování svých sourozenců. Pokud jste nejstarší, nejmladší nebo středně narozené dítě, existují způsoby, jak doma vytvořit požadovaný klid. Většina domů má domácí pravidla pro domácí úkoly a večerku. Využijte je ve svůj prospěch.
  • Když budete s úctou dodržovat dobu studia a večer před spaním, rodiče vás budou chválit za vaše chování a vaši sourozenci vás budou pravděpodobně následovat.
  • Použijte pozitivní posílení se svými sourozenci, abyste si vytvořili klidnější čas. Například nabídněte své sestře něco hodnotného výměnou za její mlčení. Pokud se jí líbí váš skateboard, nechte ji na něm hodinu jezdit.
  • Pokud potřebujete více klidu, požádejte rodiče, aby vám poskytli další studijní dobu.
 2. Obrázek s názvem Naučte své dítě chodit 1. krok

  2 Přijměte děti takové, jaké jsou. Jsou chvíle, kdy je téměř nemožné přimět někoho, aby se uklidnil. Pokud je ve vašem domě dítě, budete občas vyzváni, abyste našli klidné místo. Může to být emocionálně náročné, ale stále je to možné.
  • Vyzkoušejte základy, jak uklidnit dítě: nakrmit ho, přebalovat, pomoci mu usnout. Dítě pravděpodobně ztichne s jedním, dvěma nebo všemi třemi.
  • Pokud jste ten, kdo je zodpovědný za dítě, vyhraďte si pro sebe chvíli klidu, když dítě spí.
  • Pokud je dítětem váš bratr nebo sestra, jděte do své ložnice a zavřete dveře. Přechod na nového sourozence může být těžký. Najděte si ve svém pokoji aktivity, jako je poslech hudby ve sluchátkách.
  • Děti budou děti, takže vaše nejlepší šance najít klidné místo je opustit dům. Dobrá volba je jít na dvorek, na dvorek nebo do domu přítele.
 3. Obrázek s názvem Cope With a Controlling Parent Krok 1

  3 Vyjednávejte s rodiči. Možná budete chtít přespat přes víkend, ale vaši rodiče mají jiné nápady. Pokud vás vysavač nebo sekačka probudí, nebudete šťastní. I když to není příjemný způsob, jak začít den, existují způsoby, jak přimět rodiče, aby mlčeli. Snaha vašich rodičů vycvičit vás a komunikovat s vámi může být velmi prospěšná pro váš rozvoj.
  • Zdvořile oslovte svého rodiče a zeptej se: „Existuje nějaký způsob, jak bys mohl hodinu počkat, abych mohl spát trochu déle? Můj týden byl vyčerpávající. “
  • Dejte si polštář přes uši a zkuste hluk přehlušit.
  • Pomoc rodičům může být použita jako peníze k dosažení požadovaného klidu. Nabídněte pomoc při úklidu garáže, oprášení domu nebo odložení potravin, pokud sníží hlasitost a nechají vás spát. Vaši rodiče neustále hledají způsoby, jak vás motivovat. Můžete tomuto procesu pomoci a najít si pro sebe klid.
 4. Obrázek s názvem Vypořádat se s hlučným sousedem Krok 6

  4 Slouží jako váš vlastní prostředník u vašich sousedů. Můžete žít v bytě, v bytě nebo v rodinném domě, což znamená, že máte sousedy. Čím blíže žijete se svými sousedy, tím více může být zneklidňující, pokud je problémem hluk. Pokud se soused rozhodne narušit váš klid, můžete najít způsob, jak jej obnovit.
  • Narušení hluku bude mnohdy krátké, takže čekat na návrat ticha je rozumná volba.
  • Pokud pracujete doma a soused se rozhodne začít hrát na bicí v kapele, můžete jít k němu domů a říct: „Ahoj, pracuji doma a přemýšlel jsem, jestli budeš dodržovat určitý rozvrh za hru na buben. “ To poskytne vedení k mírovému řešení.
  • Každé město má vyhlášky o hluku. Pokud se ozývá hluk ze stavby nebo se večírky konají mimo hodiny, kontaktujte policii.
  • Uplatňujte toleranci, pokud jde o večírky. Pokud vás soused varoval před večírkem a je to zvláštní příležitost, měli byste nechat oslavu trvat rozumnou hodinu. Je důležité vycházet se svými sousedy, abyste ve svém sousedství zachovali mír do budoucna.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám otravného bratra, který při sledování videí z YouTube vydává zvuk. Co mohu udělat, aby to přestalo? Můžete požádat své rodiče, aby dostali vašemu bratrovi sluchátka, aby mohl poslouchat věci při jakékoli hlasitosti, aniž by obtěžoval ostatní. Pokud to z nějakého důvodu není možné, požádejte je, aby ho požádali, aby hlasitost snížil.
 • Otázka Jak donutíte někoho, kdo je ke mně velmi zlý, aby přestal mluvit? Zesílení Ignorovat je. Řekněte jim, jak se cítíte, a požádejte je, aby byli ohleduplnější. Řekněte jim, že je vysekáváte ze svého života, protože kolem sebe potřebujete více pozitivních a laskavých lidí.
 • Otázka Jak mám přimět prarodiče, aby přestali říkat hrozné věci za mými zády? Neagresivním způsobem jim řekněte, co si o jejich komentářích myslíte. Uveďte, jak se cítíte, proč se tak cítíte a co byste chtěli, aby dělali, zatímco zůstávají klidní.
 • Otázka Bude někdo říkat někomu, aby mlčel, rušit ostatní? V mnoha případech bude. Říct někomu, aby sklapnul, nebo mu nařídit, aby změnil své chování, často vytváří atmosféru napětí a nepřátelství. Ostatní lidé to mohou pochopit a být nepříjemní.
 • Otázka Jak zajistím, aby otravný bratranec mé přítelkyně - který je velmi nevhodný - byl během jízdy autem potichu? To nemusí být možné, pokud nereaguje na výhrůžky, aby se otočil a nechal ho, ať už jste ho vyzvedli kdekoli. Až s vámi příště bude chtít sednout do auta, zvažte, zda to s ním zvládnete.
 • Otázka Jak se zbavím hloupých lidí? Jednoduše se emocionálně odpojte a přestaňte s těmi lidmi komunikovat. Nakonec dostanou zprávu a pokračují dál.
 • Otázka Jak mohu přimět někoho, aby zavřel ve třídě? Zkuste se na ně obrátit a slušně je požádat, aby byli zticha. Pokud to nefunguje, promluvte si s učitelem.
 • Otázka Jak mohu zajistit, aby celý dům najednou ztichl? V závislosti na tom, jak velký je váš dům, to může být obtížné. Zkuste zapískat nebo zasáhnout gong. Hlasitý zvuk, který je slyšet z hudby a konverzace, pravděpodobně zastaví další zvuky.
 • Otázka Jak mám přimět spolužáky, aby mlčeli? Měli byste požádat svého učitele, aby je od vás odstěhoval, nebo od nich posunout své sedadlo.
 • Otázka Jak utišíte prarodiče? Neměli byste se snažit. Většina prarodičů je starší a získali právo mluvit, když chtějí. Místo toho, abyste se rozčilovali, poslouchejte všechny ty šílené příběhy, které musí vyprávět, a smějte se s nimi, dokud ještě můžete.

Populární Problémy

Jak vyrobit hadrové koule. Výroba hadrových koulí byla kdysi praktickým způsobem, jak uklízet každý poslední kousek použitelného hadříku, který se obvykle zašíval do hadrového koberce později. Stále můžete vyrábět hadrové koule pro případné použití v řemeslech nebo jako domácí v jižním stylu ...

Francouzská ministryně sportu Roselyn Bachelotová v roce 2016 vznesla na Rafaela Nadala nepodložená obvinění z dopingu. Nadal udeřil ministrovi žalobu a obdržel 12 000 EUR jako náhradu za poškození jeho pověsti.

Colts and Bills otevírají v sobotu play -off NFL 2021 zápasem. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze hry takto.

Křupavé listy, horká káva a chladné počasí - to je přechod z léta na podzim. Jak se mění roční období, možná zjistíte, že saháte po teplejších vrstvách a útulnějším příslušenství. Ať už hledáte každodenní oblečení nebo ...

Námořní fotbal v sobotu otevírá sezónu proti Svatému kříži. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.