Jak vyrobit trubkový buben z PVC

Trubkový buben z PVC, také známý jako tubulum, označuje tanga vyrobený z PVC trubek. Původně vynalezen v Austrálii, thongofon je jedinečný bicí nástroj, který vypadá jako velký xylofon a zní jako kříženec ručního bubnu a bubnu s kbelíkem. Trubkový buben vyrobíte připevněním trubek z PVC různých délek k rámu a hrajete na ně tak, že udeříte do otvoru v horní části a pošlete vibrace po trubkách. Je to zábavný nástroj a děti do něj absolutně milují bouchání, ale výroba bubnu může být náročný projekt. Zahrnuje řezání spousty řeziva a PVC trubek a může být trochu ošemetné udržet všechny trubky správně seřazené.

Část 1 ze 4: Nákup a řezání trubek

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 1

  1 Kupte si alespoň 25 m PVC potrubí o průměru 2 palce (5,1 cm). Přejděte do místního stavebního obchodu a kupte si PVC trubky. Každou trubku zkrátíte na velikost, takže nezáleží na tom, jak dlouhé jsou jednotlivé trubky, protože žádná z nich není kratší než 360 palců (140 palců).
  • Tento styl trubkového bubnu bude v konečném důsledku vypadat jako překážka nebo velké písmeno H se 2 kusy dřeva spojujícími strany tím, že proběhne středem. Vaše trubky budou sedět svisle uprostřed rámu, který stavíte, a většina vašich trubek se bude v dolní části nástroje rozprostírat pod úhlem 90 stupňů. Celkově to bude vypadat trochu jako velká stojící flétna.
  • Pokud používáte všech 11 not v klavírní stupnici uvedené níže, potřebujete pouze 23 stop PVC potrubí. Toto měření pokryje každou trubku, kterou potřebujete, s nějakým zbytkem navíc pro případ, že byste kus omylem ořízli.
  • Pokud chcete, můžete použít širší nebo tenčí PVC potrubí. Šířka trubek nezmění výšku každé noty, kterou nakonec zahrajete, ale širší trubka způsobí, že zvuk bude hlasitější a zvučnější. Trubky o tloušťce 5 palců (2 palce) bývají populární volbou, protože hlasitost je hlasitá, ale není přehnaná.


 2. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 2

  2 Pro prodloužení trubek uchopte 11 kolenních kloubů s otvory o šířce 5 palců. PVC trubkové bubny se obvykle hrají ve stoje, ale hlubší tóny vyžadují dlouhé trubky, které jsou příliš vysoké na to, aby se postavily svisle v 1 kuse. Tyto delší trubky rozříznete, aby odpočívaly v určité výšce, ale část potrubí se od vás bude rozprostírat, jakmile dosáhnou země. Chcete -li tyto trubky prodloužit, vyzvedněte 11 kolenních spojů, které odpovídají tloušťce vašich PVC trubek.
  • K uchycení spojů nepotřebujete žádné PVC lepidlo. Ručně do sebe zapadají a lepidlo z PVC je navrženo tak, aby se zabránilo úniku. Protože trubkami neteče tekutina, nepotřebujete lepidlo z PVC.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 3

  3 Změřte délky trubek pro své poznámky a označte je. Délka vaší dýmky ovlivňuje notu, kterou zahraje, když narazíte na horní část dýmky. Existuje složitý vzorec pro určení délek, ale je snazší je zkrátit na základě vyzkoušených a pravdivých délek pro noty na klavírní stupnici, abyste získali širokou škálu zvuků. Popadněte měřicí pásku, změřte každou vzdálenost na trubce a označte ji trvalou značkou.
  • Chcete -li, aby vaše poznámky byly dokonalé, seřízněte každou trubku trochu dlouho a po přehrání každé noty ji pomalu zbruste, abyste ji porovnali s notou na tuneru.

  Poznámky a odpovídající délky potrubí:

  G2 - 138,6 palců (352 cm)

  A2 - 123,4 palců (314 cm)

  B2 - 109,8 palců (279 cm)

  C3 - 103,9 palců (264 cm)

  D3 - 235 cm (92,5 palců)

  E3 - 203 cm (82,3 palců)

  F3 - 78 palců (200 cm)

  G3 - 69,3 palců (176 cm)

  A3 - 157 cm (61,8 palců)

  B3 - 140 cm

  C4 - 52,0 palců (132 cm)

 4. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 4

  4 Změkčete PVC lubrikantem na bázi silikonu, abyste usnadnili řezání. Nastavte první značku řezu mezi 2 pilovými koňmi. Poté nastříkejte kapku lubrikantu na bázi silikonu na značku hash, kterou jste provedli pro první řez. To změkčuje PVC a výrazně usnadňuje řezání.
  • Silikonové mazivo může smýt část značky, ale stále byste měli vidět základní obrys vašeho střihu. Není to konec světa, pokud jsou vaše škrty o zlomky palce (nebo centimetru).
  • WD-40 je pro to nejoblíbenější produkt, ale jakékoli silikonové mazivo bude fungovat. Pokud chcete, můžete také použít kuchyňský olej.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 5

  5 Řezejte trubky na míru řezačkou trubek z PVC nebo ruční pilou. Nasaďte si protiprachovou masku a ochranné brýle. Pokud používáte ruční pilu, zpevněte trubku svou nedominantní rukou a přetáhněte zuby na čepeli tam a zpět přes značku hash, abyste trubku ořízli. Pokud používáte řezačku trubek z PVC, omotejte čelisti trubkou, zavřete držadla a opakovaně pohybujte držadly nahoru a dolů, abyste trubku prořízli.
  • Tento postup opakujte s mazivem a řezačkou nebo ruční pilou pro každou trubku, kterou potřebujete řezat.
  • S řezačkami trubek z PVC je to jednodušší, ale jedná se o speciální nástroj, který možná nemáte ve své garáži. K tomu není nic špatného, ​​když k tomu použijete ruční pilu.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 6

  6 Změřte a označte každou trubku déle, než je požadovaná výška nástroje. Položte dýmky na hadřík v pořadí od nejkratších po nejvyšší. Poté zvolte výšku, do které budou dýmky při hraní sedět. Pro průměrného dospělého je ideální 45–55 palců (110–140 cm), i když pro konkrétnější měření můžete měřit až k pupíku hráče. Změřte dolů z každé trubky a na každou trubku, která je delší než požadovaná výška, umístěte značku hash.
  • Pamatujte, že k vyrovnání podlahy potřebujete 2–4 palce (5,1–10,2 cm) vůle pod loketním kloubem.
  • Abyste se ujistili, že trubky sedí svisle na stejné úrovni, odříznete každou trubku, která je delší než požadovaná výška, a pomocí 1 z vašich loketních kloubů připevníte zbytek trubky. Loketní klouby vůbec neovlivní notu ani zvuk, takže pokud usilujete o přesné poznámky, není na škodu to udělat.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 7

  7 Příliš dlouhé trubky uřízněte ruční pilou nebo řezačkou trubek z PVC. Každou trubku, která je delší než požadovaná výška, uřízněte řezačkou nebo ruční pilou na PVC stejným způsobem, jako jste je řezali dříve. Pokud například chcete, aby trubky byly vysoké 130 palců, ořízněte každou trubku o délce 50 palců (130 cm) nebo delší podle značek, které jste vytvořili. Řezte kolmo do PVC trubky pomocí kotoučové pily podél každé značky, kterou jste udělali, aby se vaše delší trubky změnily na více kusů.
  • Nezapomeňte připnout na světlou výšku 2–4 palce (5,1–10,2 cm).
  • Neztrácejte přehled o tom, která délka odpovídá které trubce. Udržujte své kousky položené na zemi a spojte 2 nařezané konce k sobě, aby nedošlo k záměně. Pokud se vám to zamotá, jednoduše uspořádejte dýmky od nejkratších po nejvyšší.
  reklama

Část 2 ze 4: Konstrukce rámu

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 8

  1 Nasaďte si rukavice, masku proti prachu a ochranné brýle. Chcete -li postavit svislý rám, budete řezat nějaké řezivo. Abyste byli v bezpečí, nasaďte si silné rukavice, protiprachovou masku a ochranné brýle. Postavte 2 pily venku nebo na dobře větraném místě a vytáhněte kotoučovou pilu, aby vám pořezala řezivo.
  • Trubky můžete vždy namontovat na jakýkoli plochý svislý stojan, což usnadňuje volbu. Realisticky je vše, co drží trubky ve svislé poloze, v pořádku, pokud nechcete stavět rám.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 9

  2 Kupte si desky o délce 30 stop (9,1 m) o rozměrech 5,1 x 10,2 cm (2 x 4 palce) a při práci je rozstřihněte. Pro každou vyříznutou desku položte prkno na 2 pily a upněte je na místo pomocí ručních svorek. Chcete -li řezat, držte obě ruce na rukojeti a stiskněte spoušť, aby se nůž dostal do rychlosti. Pomalu posuňte pilu dopředu a nechte kotouč projet dřevem.
  • Délka, na kterou stříháte, závisí zcela na osobních preferencích a výšce, kterou pro nástroj nastavíte. Pokud chcete, aby byly trubky od podlahy 50 palců (130 cm) a používáte 11 trubek, budete potřebovat 2 boční desky dlouhé 110–120 cm dlouhé 45–47 palců, 2 zábradlí, která jsou 62 palců (160 cm) dlouhý a 2 základní kusy, které mají libovolnou délku 24–48 palců (61–122 cm), podle vašich preferencí.
  • Pořiďte si bílé desky, pokud chcete, aby dřevo ladilo s barvou vašich PVC trubek.
  • K tomu poslouží jakýkoli pilový kotouč určený k řezání dřeva.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 10

  3 Odměřte a nařežte 2 desky tak, aby byly strany rámu. Nastavte výšku stran tak, aby byla o 3–5 palců (7,6–12,7 cm) kratší, než je výška, ve které mají trubky spočívat, aby trubky vyčnívaly za rám. Odměřte 2 stejné desky a pomocí kotoučové pily je nařežte na požadovanou velikost. Tyto 2 desky budou stranami rámu a budou stát svisle, rovnoběžně s vašimi trubkami.
  • Pokud například chcete, aby trubky ležely 40 palců (100 cm) od země, ořízněte boky tak, aby byly vysoké 35–37 palců (89–94 cm).
  • Boky budou spočívat se širokými stranami obrácenými dovnitř. Jen si myslete, jak jdete dopředu s rámem.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 11

  4 Postavte boky na zem a roztáhněte potrubí mezi nimi. Položte 2 strany rovnoběžně na zem na hadřík a mezi ně umístěte trubky od krátkých po vysoké. Umístěte potrubí tak, aby mezi nimi bylo 3–4 palce (7,6–10,2 cm) prostoru v závislosti na vašich osobních preferencích. Mezi trubkami na koncích a po stranách ponechejte stejné množství prostoru.
  • Jako konzoly vašich PVC trubek použijete trubkové popruhy. Tyto popruhy zabírají zhruba 2,5 cm na každé straně, když sedí na trubkách, takže 3 palce (7,6 cm) mezi trubkami vám poskytnou dostatek prostoru pro upevnění popruhů na potrubí ve stejné horizontální řadě.
  • Udržování konzistentní vzdálenosti mezi vašimi dýmkami usnadní hraní dýmkového bubnu, protože budete mít snazší čas provádět tahy do paměti.

  Spropitné: Při rozdělování trubek si všimněte celkového tvaru rámu. Takto bude vypadat váš nástroj - jsou zde 2 boční desky a vaše potrubí probíhá rovnoběžně mezi nimi. 2 zábradlí sedí kolmo na trubky a boky a trubky k nim připevníte.

 5. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 12

  5 Uřízněte 2 zábradlí na míru, abyste mohli potrubí namontovat na rám. Změřte vzdálenost od vnějšího okraje 1 boční desky k vnějšímu okraji druhé boční desky. To je minimální délka zábradlí. Uřízněte 2 stejné kusy dřeva, abyste vytvořili zábradlí, která budou sedět kolmo k bokům a držet trubky na svém místě.
  • Pokud používáte 11 trubek, které mají tloušťku 2 palce (5,1 cm) a chcete mezi nimi 3 palce (7,6 cm), musí mít vaše zábradlí délku alespoň 62 palců (160 cm).
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 13

  6 Přišroubujte zábradlí do stran, kde se na okrajích překrývají. Na rovný povrch položte zábradlí na bok. Umístěte své první zábradlí doprostřed mezi obě strany, jako byste stavěli tvar písmene H. Umístěte druhé zábradlí 6–12 palců (15–30 cm) nad první zábradlí tak, aby sedělo paralelně k sobě. Znovu zkontrolujte obě zábradlí, abyste se ujistili, že jsou dokonale kolmé na strany. Zarovnejte okraje nahoru na každé zábradlí tak, aby seděly v jedné rovině. Poté uchopte šrouby do dřeva o průměru 7,6 cm. Prostrčte alespoň 2 šrouby skrz každé zábradlí a připevněte je k bokům.
  • Než to provedete, dvakrát zkontrolujte základnu boků, abyste se ujistili, že jsou strany v jedné rovině. Pokud tomu tak není, váš rám může skončit trochu nerovnoměrně, když jej postavíte a připojíte trubky.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 14

  7 Postavte se bokem na rovný povrch a zpevněte rám ve spodní části. Zvedněte boky a zábradlí a položte je na rovný povrch. Trochu je vyvažte, aby spočívaly na tenkých spodcích každé strany. Poté popadněte popelníkové bloky nebo cihly a položte je na každou stranu, abyste zpevnili rám a drželi je na svém místě.
  • Chystáte se nainstalovat základnu pro rám. Boky musí spočívat svisle, aby se zajistilo, že desky na dně budou v jedné rovině se zemí.
 8. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 15

  8 Položte 2 symetrické desky, kolmé na každou svislou stranu. Odřízněte 2 desky na délku 0,61–1,22 m (2–4 stopy) podle toho, jak široký podklad chcete mít. Umístěte 1 z těchto desek na vnější stranu každé strany, v jedné rovině se sousední deskou a zemí, zhruba doprostřed každé základní desky.
  • To by mělo vypadat jako vzhůru nohama tvar T na každé straně.
 9. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 16

  9 Vyvrtejte kolmé desky do stran a vytvořte základnu. Uchopte 3–5 šroubů do dřeva, které mají zhruba 7,6 cm na délku. Veďte šrouby skrz základnu a do boční desky, kde se 2 kusy dřeva překrývají na každém konci rámu. Buďte při tom opatrní a požádejte přítele, aby opřel základní desky, pokud je to možné, protože ty musí při vrtání zůstat na zemi.
  • Když skončíte, mělo by to vypadat jako překážka.
  reklama

Část 3 ze 4: Připevnění potrubí

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 17

  1 Instalujte potrubí od nejkratšího po nejdelší směrem zprava doleva. Položte dýmky na zem před rám. Uspořádejte je nejkratšími trubkami napravo a nejdelšími trubkami nalevo. Tímto způsobem bude váš buben napodobovat rozložení klavíru. Vyšší tóny budou spočívat vpravo a nejnižší tóny budou sedět vlevo.
  • Pokud si to opravdu přejete, můžete je uspořádat jiným způsobem, ale bude snazší si zapamatovat poznámky, pokud to uděláte tímto způsobem.

  Spropitné: Dbejte na to, abyste potrubí položili tak, aby délky, které jste odřízli, aby vyčnívaly z loketního kloubu, trčely na stejné straně. Přímo na rám instalujete pouze horní polovinu řezaných trubek a krátké trubky. Ty delší kousky, které uříznete, jdou na dno a trčí z loketních kloubů.

 2. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 18

  2 První trubku přidržte na místě proti 2 zábradlím. Vezměte první dýmku a podržte ji na rámu. Pomocí vodováhy ji vyrovnejte tak, aby byla dokonale rovnoběžná se stranami. Pomocí měřicí pásky zajistěte, aby mezi stranou a trubkou zůstal prostor 3–4 palce (7,6–10,2 cm). Znovu zkontrolujte výšku a proveďte úpravy, aby otvor trubky seděl ve vaší ideální výšce.
  • Je to mnohem snazší, pokud vám pomůže přítel nebo člen rodiny. 1 osoba může držet trubku a druhá ji může vyrovnat s úrovní a zkontrolovat měření.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 19

  3 Omotejte popruh kolem PVC, kde se setkává s horním zábradlím. Popadněte popruh na potrubí, což je pružný kovový držák pro zavěšení trubek, a omotejte jej kolem potrubí, kde se setkává s horním zábradlím uprostřed desky. Ručně vytvarujte popruh na trubku a zatlačte boky s drážkami pro hřebíky v jedné rovině s dřevem.
  • Trubkové popruhy jsou levné a velmi snadno se s nimi pracuje. Můžete je tvarovat ručně, ale drží tvar, jakmile je upravíte.
  • Zatlačte zadní část popruhu za trubku, kde je blízko dřeva. Každý popruh, který instalujete, by měl mít kruhový tvar kolem potrubí a 2 ploché úchytky trčící proti dřevu.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si buben z PVC, krok 20

  4 Protáhněte šrouby do dřeva štěrbinami na popruhu a připevněte jej. Uchopte šrouby do dřeva o průměru 1–2 palce (2,5–5,1 cm). Vyrovnejte první šroub do dřeva otvorem na poutku popruhu trubky a vyvrtejte šroub do dřeva, abyste připevnili první poutko. Tento postup opakujte na druhé záložce na opačné straně a dokončete instalaci prvního popruhu.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC, krok 21

  5 Na druhé zábradlí připevněte stejný trubkový popruh. S prvním popruhem na potrubí na místě opakujte tento postup na zábradlí níže. Uprostřed zábradlí přidejte druhý trubkový popruh, omotejte jej kolem PVC trubky a zašroubujte do něj 2 šrouby, aby držely na svém místě.
  • Použitím 2 popruhů na trubky zajistíte, aby se vaše PVC trubky neodrážely na stranu pokaždé, když na ně zahrajete.
  • Pokud byste někdy potřebovali vyměnit trubku, stačí povolit šrouby na každém popruhu a trubku vysunout.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC, krok 22

  6 Tento postup opakujte pro každou PVC trubku, kterou instalujete. Vezměte si další dýmku a seřaďte ji tak, aby byla od vaší první dýmky vzdálena 3–4 palce (7,6–10,2 cm). Celý instalační proces zopakujte tak, že jej zarovnáte pomocí vodováhy, upravíte výšku tak, aby otvor seděl na úroveň první trubky, a pomocí 2 popruhů na potrubí ji přidržíte na místě na zábradlí. Udělejte to pro každou trubku ve vaší bicí sadě.
  • Vyrovnejte popruhy potrubí tak, aby byly také v rovině. Pokud se z nějakého důvodu nakonec překrývají, stačí je při instalaci rozložit, takže na zábradlí vytvoří jakýsi klikatý vzor.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC Krok 23

  7 Připojte kolenní klouby a zasuňte prodloužení potrubí na místo. Na dno každé trubky nasuňte kolenový spoj přes konec PVC trubky. Klouby zasunou na místo a spočinou na dně. Chcete -li poznámky s prodloužením na dně, zasuňte dýmky do odpovídajících otvorů a nechte je vyčnívat ze spodní části bubnu.
  • Pokud jsou ve správném pořadí, dýmky na dně by se měly postupně prodlužovat, jak přejdete od nejvyšší noty k nejnižší notě.
  reklama

Část 4 ze 4: Hraní na bicí

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC, krok 24

  1 Jednoduchým způsobem hraní dosáhnete na vrchol svých dýmek otevřenými dlaněmi. Nejjednodušší způsob, jak hrát na bicí, je prostě trefit každou notu otevřenou rukou. Otevřenou dlaní udeřte otvor v horní části potrubí tak, aby vaše ruka narazila na každou část PVC současně, aby se ozval zvuk. Pamatujte si, že pokud se vydáte touto cestou, mohou vás docela rychle bolet ruce.
  • Když narazíte na horní část potrubí, vzduch jím prochází a potrubí vibruje stejnou frekvencí, jako se pohybuje vzduch. Čím delší je trubka, tím dále se tyto vibrace šíří. To spustí zvuk na druhém konci trubky, podobně jako ruční buben.
  • Pokud jste k řezání trubek použili ruční pilu, musíte otvor vybrousit shora dolů, pokud budete používat dlaně. Stačí si vzít nějaký brusný papír o zrnitosti 200 a přejet ho kolem okraje v horní části trubky, aby se vyhladil.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC, krok 25

  2 Popadněte sadu žabek a vytvořte jednoduchou sadu paliček. Pro jednoduchou sadu paliček si vezměte pěnové nebo plastové žabky. Držte každé žabky za patu a sklopte přední polovinu žabky dolů na trubku. Díky tomu budou vaše poznámky hlasitější a žabky můžete snadno vyměnit, pokud se někdy zlomí.
  • Chcete -li prodloužit životnost svých žabek, zabalte je do elektrické pásky.

  Spropitné: Ke každému žabce můžete přilepit malý kousek dřeva, aby paličky získaly tužší zvuk.

 3. Obrázek s názvem Vyrobte si trubkový buben z PVC, krok 26

  3 Omotejte nějaký pěnový papír kolem tuhých muškátů pro hladší zvuk. Seberte 2 tuhé mušky. Pomocí nůžek vystřihněte pěnový papír, aby odpovídal velikosti mouchy. Přilepte pěnový papír na každou stranu mouchy a nechte 2-3 hodiny zaschnout. Chcete -li zasáhnout roury těmito tyčemi, držte mušku za držadlo a sklopte ji dolů tak, aby plochá hlava mušky zasáhla otvor potrubí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Tento projekt je zábavným vědeckým veletrhovým experimentem, pokud chcete studovat, jak se zvuk mění na základě vzdálenosti, kterou urazí.
 • Tento nástroj byl propagován umělci ve skupině Blue Man Group, kteří v některých svých show používají obří trubkový buben z PVC.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při používání držte ruce mimo dosah jakýchkoli řezných nástrojů. Při práci s motorovou pilou vždy používejte masku proti prachu, ochranné brýle a rukavice.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • PVC trubky
 • Loketní klouby
 • Trvalý fix
 • Lubrikant na silikonové bázi
 • Řezačka trubek z PVC nebo ruční pila
 • Měřicí páska
 • Sawhorses
 • Řezivo
 • Kotoučová pila
 • Ruční svorky
 • Ochranné brýle
 • Respirátor
 • Rukavice
 • Vruty do dřeva
 • Duchovní úroveň
 • Trubkové popruhy
 • Prádlo
 • Žabky (volitelně)
 • Nůžky (volitelně)
 • Elektrická páska (volitelně)
 • Dřevěná rukojeť (volitelně)
 • Fly swatter (volitelně)
 • Pěnový papír (volitelně)

Populární Problémy

Jak dostat pískání z tenisek Air Jordan. Každý rád nosí čerstvý pár stylových kopů, ale vrzající boty mohou být nepříjemné. Připravte se na písknutí vyhledáním zdroje hluku a vyjmutím stélky z boty ....

Jak povzbudit dítě k účasti na aktivitě. Účast na nové nebo náročné aktivitě může být pro děti všech věkových kategorií zastrašující. I když můžete jasně vidět dlouhodobé a krátkodobé výhody, může jim to trvat ...

Jak prodávat boty. Každý potřebuje boty a většina z nás má více párů, než potřebuje. Jak ale prodat boty lidem, kteří je již mají? Ať už je to v obchodě nebo online (a pokryjeme obojí), odpověď je s odborností a ...

Benoit Paire nedávno navštívil Twitter, aby hovořil o Rafaelovi Nadalovi a dalších špičkových hráčích, kteří se stáhli z nadcházejícího Miami Masters.

Zde je návod, jak sledovat online předsezónní hru Knicks vs Wizards online, ať už jste v New Yorku, Washingtonu nebo mimo trh.

Váš průvodce streamováním Christophera Robina online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.