Jak vyrobit vaporizér z domácích potřeb

Vaporizéry se používají místo tradičních kuřáckých zařízení k vdechování přirozených výparů vašich kouřových kouřů, místo aby je spalovaly a dýchaly kouř plný karcinogenů. Údajně „zdravější“ vaporizéry jsou pochopitelně drahé a často jsou pro běžného kuřáka nedostupné. Naštěstí se po seskoku můžete naučit, jak si vyrobit vlastní z běžných zásob pro domácnost.

Metoda 1 ze 3: Použití horkovzdušné zbraně

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 1

  1 Sbírejte své zásoby. I když budete muset k dokončení této metody koupit horkovzdušnou pistoli, je to stále nákladově efektivnější než nákup vaporizéru 100-200 $. Tepelná pistole, jako je tato, stojí kolem 40 dolarů a zbytek zásob, které pravděpodobně máte doma, nebo se dají sehnat v obchodě s potravinami za méně než 5 babek. Pro tuto metodu budete potřebovat:
  • horkovzdušná pistole, která se zahřívá nejméně na 200 stupňů C
  • papírové trubičky na ručník a toaletní papír stejného průměru
  • hliníková fólie
  • pytel na troubu, známý také jako krůtí pytel
  • čajovou kouli
  • zkroutit kravaty
  • trychtýř nebo perkolátor kávy dostatečně malý na to, aby se vnořil do tuby papírových ručníků


 2. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 2

  2 Vnitřek obou trubek vyložte hliníkovou fólií. Mohlo by pomoci srolovat fólii kolem pera nebo pravítka, vložit ji do tuby a poté fólii rozvinout, když je uvnitř. Ponechte na fólii dostatek rtu (asi palec), aby se omotal kolem vnějšího okraje tuby a zajistil ji.
  • Názory na to, zda je vyhřívaná hliníková fólie skutečně bezpečná, nebo zda vydává vlastní škodlivé páry, se různí. Některé studie naznačují, že otrava hliníkem přispívá k Alzheimerově chorobě, ačkoli tato metoda obvykle nespálí a neroztaví žádný hliník. Pokud se chcete ze zdravotních důvodů vypařit, mějte to na paměti.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 3

  3 Pomocí fólie zajistěte trychtýř na jednom konci tuby papírových ručníků. Budete chtít, aby trychtýř směřoval ven. Abyste se ujistili, že vytváří těsné těsnění, můžete před použitím fólie zajistit použití lepicí pásky nebo lepidla.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 4

  4 Zavěste pytel kolem trychtýřové trysky a upevněte jej otočnými páskami. Upevněte otevřená ústa vaku na troubu přes trysku a bezpečně omotejte několik kroucených vazeb. Poté přeložte okraje sáčku přes kravaty a znovu je zajistěte další kravatou. Zde právě vytváříte přehnutý okraj, abyste se ujistili, že se vak těsně dotýká trysky.
  • Sáček bude shromažďovat páru, jak ji zahříváte. Tašku můžete projít, takže by také mohlo být chytré mít něco, čím by se otvor v tašce ucpal. Nebo můžete použít jen palec.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 5

  5 Sestavte vaporizér. Nyní máte spoustu podivně vypadajících zařízení pokrytých staniolem, ale dají se dohromady velmi snadno. Namiřte horkovzdušnou pistoli přímo do vzduchu, vložte trubici toaletního papíru přes tepelnou trysku. Vložte to, co chcete kouřit, do čajové koule a položte ji na horní část tuby.
  • Dále na to upevněte druhou trubku papírového ručníku, perkolátor nebo trychtýř směřující nahoru. Můžete je spojit s nějakou další fólií, abyste se ujistili, že k sobě těsně přiléhají. Upevněte tašku na horní část trychtýře a můžete vyrazit.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 6

  6 Vypařte se. Zapněte horkovzdušnou pistoli a sledujte, jak se vak pomalu nafoukne parou. Může to být poněkud obtížné vidět, ale můžete věřit, že to tam bude. Když se vak plně nafoukne, vypněte horkovzdušnou pistoli a vdechněte veškerou páru, která zbývá v dlouhé trubici (může být značné množství-nevyhazujte ji). Střídavě vdechujte páry z vaku trouby. reklama

Metoda 2 ze 3: Výroba vaporizéru v krabici

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 7

  1 Sbírejte své zásoby. Toto je nejjednodušší a nejprimitivnější metoda, která vyžaduje nejméně a nejběžnější zásoby. Budeš potřebovat:
  • malá krabička
  • malá čajová svíčka, která se vejde do krabice
  • malý kovový podnos, který může spočívat na horní části krabice, případně víko od svíčky nebo horní část do plechovky krému na ruce
  • sklenice dostatečně velká na to, aby zakryla kovový podnos
  • malou gumovou trubičku nebo ohnutou slámu
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 8

  2 Zapalte svíčku a vložte ji do krabice. Zapalte to. Ujistěte se, že je uprostřed krabice, aby nedošlo k zapálení čehokoli.
  • V zásadě budete ohřívat to, co plánujete kouřit na tácku se svíčkou, a pomocí skla sbírat páru, kterou budete vdechovat trubicí. Je to jednoduchá metoda.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 9

  3 Umístěte podnos na plamen a položte jej na okraje krabice. Pomáhá mít dostatečně nízký plamen, aby plechovka příliš nespálila. Na plechové víčko dejte vše, co plánujete kouřit.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 10

  4 Sklenici dejte přes plech. Najděte si dostatečně velkou sklenici, která se vejde na váš plech, a dostatečně malou, aby spočívala na okrajích krabice. Počkejte, až se sklo naplní parou.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 11

  5 Vsuňte hadičku do sklenice a vdechněte. Jakmile uvidíte, že se sklo začíná plnit výparem, můžete začít vdechovat gumovou trubičku. Když skončíte, můžete to snadno rozebrat a nikdo nepozná rozdíl. reklama

Metoda 3 ze 3: Pomocí žárovky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 12

  1 Sbírejte své zásoby. Pro tuto metodu budete potřebovat:
  • žárovka
  • plastovou slámu
  • plastová láhev sody, 12 oz
  • nůž nebo nůžky
  • pero
  • nějakou pásku nebo lepidlo
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 13

  2 Do víčka lahve vložte dva otvory a jedním z nich protáhněte slámu. Přemýšlejte o nich méně jako o „dírách“ a více o štěrbinách, které jsou dostatečně velké na to, aby protlačily slámu. Musíte se ujistit, že otvor bude vzduchotěsný. Pokud tomu tak není, omotejte pásku po stranách slámy. Druhý otvor nechte otevřený.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 14

  3 Nůžkami odřízněte hrdlo láhve. Ponechte si alespoň 3 nebo 4 palce (7,6 nebo 10,2 cm) hrdla láhve. Toto použijete k připevnění k žárovce, která bude fungovat jako odpařovací komora.
  • Pokud vás znepokojují problémy s kouřením z plastu související s BPA, můžete do žárovky, která se hodí, nahradit jakýkoli typ neplastické trubice. Dřík malé kovové baterky by mohl fungovat dobře.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 15

  4 Vyjměte spodní část žárovky. Budete potřebovat ostrý nůž, abyste opatrně obepnuli „šroubovací“ konec žárovky. Drážka použitá k zašroubování žárovky je obvykle dobrým místem k řezání. Buďte velmi opatrní.
  • Když odstraníte konec, možná budete muset stáhnout kov z kleští. Je to měkký kov a měl by se snadno roztrhnout. Když jste odstranili kov, vyjměte vlákno a vnitřní součásti žárovky a zůstane vám prázdná skleněná komora.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 16

  5 Nalepte nebo zalepte hrdlo láhve do otvoru v žárovce. Typická láhev na sodovku a běžná domácí žárovka by měla mít zhruba stejnou velikost stonku, takže by měla téměř dokonale sedět. Pomocí velkého množství lepicí nebo lepicí pásky je spojte dohromady tak, aby vytvořily vzduchotěsné těsnění.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 17

  6 Našroubujte uzávěr na konec lahve. Poté, co do žárovky vložíte vše, co plánujete kouřit, našroubujte čepici. Rozhlédněte se a ujistěte se, že jsou všechny kontaktní body dobře utěsněny. V případě potřeby přidejte pásku nebo kousek lepidla.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si vaporizér z domácích potřeb Krok 18

  7 Kouř. Chcete -li kouřit, zakryjte prázdný otvor v čepici jedním prstem a nasávejte slámu, zatímco budete žárovku jemně zahřívat zapalovačem a otáčet, aby nedošlo k popálení.
  • Když teplo začne uvolňovat páry, uvidíte, že nekouříte přesně, ale v žárovce se začne vytvářet jakýsi mlhavý opar. Odkryjte prstem otvor na čepici a vdechněte slámu.
  • Názory na to, zda je zahřívání žárovek tímto způsobem bezpečné nebo ne, se různí. Některé žárovky mají plastové vložky, jejichž páry by mohly být nebezpečné pro dýchání, nebezpečnější než karcinogeny související s kouřením rostlinné hmoty. Pokud budete používat žárovku, ujistěte se, že je čistá, čiré sklo, a pravidelně ji vyměňujte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka U metody 3, je to jedno, když použiji bílou žárovku (matnou) vs čistou žárovku? Vždy byste měli používat čirou žárovku, protože chcete mít jistotu, že funguje správně.
 • Otázka Mohu vyrobit vaporizér s lahví s vodou? Ne, protože byste museli láhev zahřát, aby se vytvořila pára. Láhev s vodou by se roztavila, kdyby byla vystavena otevřenému plameni nebo intenzivnímu teplu.
 • Otázka Mohli byste použít metodu tři místo sklenice místo žárovky? Je možné, i když se to nedoporučuje, protože skleněná nádoba může mít při zahřívání tendenci být velmi objemná a těžko se s ní manipuluje. Také se nakonec roztříští při opakovaném zahřívání.
 • Otázka Způsobuje metoda 2 mraky? Ne tak velké, jak byste doufali, ale ano. Pokud hledáte mraky, kupte si vape.
 • Otázka Lze to provést s e-džusem a jinými tekutinami? Ano, můžete to udělat s jakoukoli kapalinou, kterou lze odpařit.
 • Otázka Mohu použít místo žárovky prázdnou láhev od piva? Pokud je vyroben ze skla, měl by fungovat, ale může být příliš těžké zahřát se nebo se může rozbít při opakovaném zahřívání. Žárovka je přenosnější, lehčí a bezproblémová, ale hůře se otevírá, aniž by vnikla dovnitř.
 • Otázka Pro první metodu, místo použití kovového víka nebo misky, mohu použít skleněné víko? Nedoporučoval bych to, protože sklo by pak bylo na otevřeném ohni, což by mohlo způsobit jeho rozbití nebo rozbití.
 • Otázka Může to být kapalina odpařovaná? Ano, jakákoli kapalina se může vypařit. Voda v mořích, jezerech a řekách se může vypařovat (nebo odpařovat) do vzduchu.
 • Otázka Způsobuje metoda žárovky mraky? Jo, spíš jako bylinné vaporizéry z toho, co jsem četl, než jako správný odpařovač e-liquidu, ale je to mnohem zdravější než kouření těch bylin a bylinných směsí.
 • Otázka Musí být druhý otvor ve výparníku větší než první? Ne. První i druhá díra by měla mít vždy stejnou velikost, jinak ztratíte příliš mnoho páry.

Populární Problémy

Jak si vyrobit malinový a zázvorový tvarohový koláč. Sladký a jedinečný způsob, jak jíst slavný tvarohový koláč. Maliny nikdy nechutnaly tak lahodně bez sýra !. Slouží 4 lidem Zahřejte malou pánev na sporáku. Roztavte [Make Butter | Butter]] nad ...

Stát Ohio a Northwestern se setkávají v sobotu na veletrhu Big Ten 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Oceláři 2: 0 se dnes v poutavém úvodním zápase AFC utkají s vítěznými Texany. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak cestovat při letu v letadle. Letecká doprava je nejrychlejší způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, ale může být stresující balit se a ujistit se, že jste vše udělali správně, abyste se dostali přes zabezpečení letiště. Existují...

Nebudete blízko televize, když se dnes v noci utkají Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers? Nebojte se. Máme možnosti přímého přenosu.

Broncos a Raiders se v neděli setkají na zápase AFC West. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.