„Nemůžu uvěřit, že mi to Roger Federer poslal“ - Andri Ragettli po obdržení nových RF čepic

Roger Federer

Roger Federer

Freestylový lyžař a snowboardista Andri Ragettli, který je velkým fanouškem švýcarského Rogera Federera, nedávno vyjádřil potěšení z obdržení zbrusu nové kolekce čepic RF od dvacetinásobného grandslamového šampiona.

Andri Ragettli získal sedm titulů Světového poháru a čtyři křišťálové glóby , stejně jako bronzová medaile ve slopestyle na zimních X hrách XXII. Ragettli, který reprezentoval Švýcarsko ve slopestyle na zimních olympijských hrách 2018, získal svou první zlatou medaili X-Games na X-Games Norway 2020.

Roger Federer, který nedávno získal zpět práva na používání svého ikonického loga, poslal Ragettlimu spoustu RF značkových čepic jako uznání jeho úspěchů. A dvaadvacetiletý mladík nemohl skrýt nadšení z převzetí dárku.

'Nemůžu uvěřit, že mi to poslal Roger Federer,' Řekl Ragettli .

Ragettli také obdržel osobní zprávu od švýcarské legendy poté, co se jedno z jeho nedávných videí The Floor is Lava stalo virálním.

Taková zpráva mi dodává zvláštní motivaci. Ukazuje mi to, že jsem na dobré cestě, “řekl tehdy Ragettli.


Roger Federer oznámil, že opětovné spuštění RF Caps proběhlo začátkem tohoto měsíce

RF čepice byly zpřístupněny fanouškům v osmi různých odstínech od 8. prosince .

Čepice nyní vyrábí společnost Uniqlo, která podepsala Federera jako svého ambasadora značky. Uniqlo nesmělo používat logo RF na žádném svém oblečení až do minulého měsíce, protože převod ochranné známky od společnosti Nike (dřívější sponzoři Federeru) nebyl dokončen.

Roger Federer oznámil vrácení čepic RF začátkem tohoto měsíce v online zprávě, což vyvolalo šílenství mezi jeho fanoušky.

cox pay per view number

Bylo oznámeno, že nová dávka RF víček byla vyprodána do 10 minut od opětovného spuštění.

V roce 2018 Roger Federer podepsal Uniqlo za lukrativní dohodu, která údajně měla hodnotu 300 milionů dolarů na období 10 let, což byl pro japonskou společnost zásadní převrat.

Dříve v tomto roce, Roger Federer se umístil na prvním místě žebříčku nejlépe placených sportovců časopisu Forbes poprvé v kariéře. Švýcarská legenda byla na vrcholu seznamu se ziskem před zdaněním 106,3 milionu dolarů.

Kromě Uniqlo je Roger Federer také spojen s řadou dalších značek, mezi které patří výrobce tenisového vybavení Wilson, automobilový gigant Mercedes-Benz, švýcarský výrobce luxusních hodinek Rolex, společnost poskytující finanční služby Credit Suisse, italská potravinářská společnost Barilla a francouzské vinařství Moet & Chandon. ostatní.

Očekává se, že světová pětka se vrátí na kurty počátkem roku 2021 poté, co byla mimo hru od ledna kvůli operaci dvojitého kolena.

Populární Problémy

Budování vlastních vložek do bot může ušetřit peníze a pomoci recyklovat položky, které již nepotřebujete, například lepenku nebo starou podložku na cvičení. Jako další bonus, pokud chcete změnit velikost stélky tak, aby vyhovovala vašim vlastním potřebám obuvi, bude vaše ...

Jak bezpečně sníst pepř Carolina Reaper. Carolina Reaper Pepper je nejšpičkovější pepř na světě s 1,5 milionem jednotek Scoville [https://en.wikipedia.org/wiki/Carolina_Reaper]. Kvůli tomuto notoricky známému rozlišení mnoho jednotlivců na ...

Rychlý bowling je jedním ze dvou hlavních stylů doručování ve kriketu, druhým je spin bowling. Kompetentní rychlý nadhazovač může být pro jejich tým velkým přínosem, ale získání dovedností nezbytných k získání míče na branku vyžaduje ...

Matteo Berrettini nastoupí v sobotu ve třetím kole 2020 Open na Daniela Altmaiera. Toto bude první setkání mezi nimi na turné ATP.

Jak se sbalit na El Camino De Santiago. Pouť do Santiaga může být velmi smysluplným zážitkem. Váš výlet se však může rychle změnit v katastrofu, pokud se pořádně nepobalíte. Na cestě budete několik týdnů, takže pokud ...

Zde je návod, jak sledovat nedělní 17. týden showdown mezi Titány a Texany online, pokud nemáte kabel.