Přímý přenos ze státu Ohio vs Wisconsin: Jak se dívat online bez kabelu

Kurzy National Championship Playoff National Championship

Getty Ohio State Buckeyes QB Justin Fields.

Jednička v Ohiu State Buckeyes (12-0) se v sobotu večer utká s č. 8 Wisconsin Badgers (10-2) na stadionu Lucas Oil v Indianapolis.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

jít na tenis

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

udržování tenisových skóre

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Wisconsin na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled státu Ohio vs Wisconsin

Když se tyto dva týmy poprvé setkaly v říjnu, Buckeyes hravě porazili Jezevce a vyhráli 38: 7. Buckeyes, stejně jako po celou sezónu, se velmi spoléhali na svou vynikající obranu a drželi hvězdu Badgers, která běžela zpět Jonathana Taylora, na 52 yardů. Ohio State držel Taylora pod 100 spěchajících yardů v posledních dvou případech, kdy tyto týmy hrály každý s každým, takže ofenzivní linie Badgers bude muset posílit a pomoci Taylorovi ven - což nebude lehký úkol proti této tvrdé obraně Buckeyes.

Vedeni budoucím výběrem prvního kola Chase Youngem, který poprvé zdecimoval Jezevce, Buckeyes umožňují skrovné 11,8 bodu na zápas, který je třetí v národě . Tento tým Buckeyes bude hledat své třetí velké mistrovství 10 v řadě a také se musí spolehnout na obrovský přestupek.

Quarterback Justin Fields, vede trestný čin státu Ohio, který je nejlepším přestupkem ve Velké 10. Buckeyes staví pořádně 534,3 yardů a 49,9 bodu na zápas. Fields se pravděpodobně opře o hvězdu OSU, která běží zpět J.K. Dobbins , který má v sezóně 1 657 yardů a 19 přistání.

Co se týče Jezevců, jejich začínající rozehrávač Jack Coan byl v této sezóně solidní a efektivní, se 17 přistáními a 4 odposlechy v sezóně. Coan ukázal, jak sezóna postupuje, ale bude bez jednoho ze svých oblíbených cílů. Wideout AJ Taylor vynechá mistrovskou hru se zraněním, takže schopnost Jonathana Taylora přerušovat běhy bude v tomto ještě důležitější.

Wisconsin bude potřebovat svoji obranu, aby v této hře hrál výjimečně dobře. Jezevci byli v obraně solidní po celý rok, ale tato hra bude jejich konečným testem. Wisconsin umožňuje jen něco málo přes 14 bodů za soutěž, což je celkově šestý v národě . Jezevci mají také zrnko pozitivity, které je třeba dodržet od jejich prohry s Buckeyes na začátku této sezóny: Jezevci vyhodili Justina Fieldse pětkrát, zatímco ho drželi jen 167 yardů, které prošly. Pokud dokážou znovu obtěžovat Fieldse a zároveň se jim podaří získat nějaké body, mohou to udělat zajímavým.


Populární Problémy

Kei Nishikori nedávno hovořil o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

V úterý večer má NBC premiéru „Rada otců“. Zde je návod, jak sledovat novou show online, pokud nemáte kabel.

Jak se naučit rock 'n' roll vleky. Rock'n'rollové antény, výtahy a kaskadérské kousky mohou být skvělými způsoby, jak okořenit tradiční taneční rutinu. Přidržování partnera ve vzduchu nebo jeho kroucení může upoutat pozornost tanečníků kolem ...

Jak zvýšit mobilitu kotníků. Pohyblivost kotníků je klíčová téměř pro všechny sportovce, stejně jako pro kohokoli, kdo se chce jen trochu snadněji a pohodlněji pohybovat pěšky. Pohyblivost kotníku pomáhá vytvářet sílu a rozsah pohybu ...

Obhájce titulu Novak Djokovič má za sebou záludnou cestu do finále US Open.

Jak poznat falešný Breitling. Breitling je výrobce luxusních hodinek, který se pyšní robustní konstrukcí a elegantním designem. Kvůli své pověsti výrobce kvalitních hodinek, mnoha výmyslů různých Breitling ...