Rafael Nadal jmenuje svého otce do představenstva v novém obchodním podniku

Rafael Nadal (l) se svým otcem Sebastianem Nadalem na French Open 2017

Rafael Nadal (l) se svým otcem Sebastianem Nadalem na French Open 2017

jak zabalit tenisovou raketu

Rafael Nadal se stal jednou z nejznámějších tváří nejen v tenise, ale v celém sportu. Prosadil se jako jeden z největších sportovců všech dob a jeho celosvětová popularita to odráží.

Devatenáctinásobný grandslamový šampion si pro sebe také vytvořil cennou „značku“ díky svým výkonům na hřišti i mimo něj. Podílí se na řadě obchodních podniků po celém světě, což je doplňkem jeho nepřeberného množství doporučení k produktům.

Nedávno, v únoru 2020, převzal Rafael Nadal 33% podíl ve společnosti Mabel Capital, investiční firmě se sídlem v Madridu. Nákup uskutečnila společnost s názvem Aspemir, přes kterou Španěl směruje většinu svých investic.

Podle Informace Otec Rafaela Nadala - Sebastian Nadal - byl nyní jmenován do představenstva společnosti. Kromě toho údajně překreslili stanovy a navýšili kapitál o více než 9 milionů eur.

Společnost Mabel Capital založili Abel Matutes Jr. a Manuel Campos Guallar, kteří diverzifikovali své podnikání do zemí jako Portugalsko a Spojené státy. Při zavádění vztahu partner/klient s Rafaelem Nadalem do plnohodnotného partnerství neváhali.

Vícenásobné pronásledování Rafaela Nadala mimo tenis

Rafael Nadal pózuje s mladými hráči ze své akademie

Rafael Nadal pózuje s mladými hráči ze své akademie

Španěl letos vstoupil do světa podnikání poté, co již diverzifikoval své zájmy. Snad nejslavnějším z Nadalových mimosoudních pronásledování bylo otevření Akademie Rafa Nadala v roce 2016 ve svém rodném městě Mallorca. Letos Nadal zahájil další jednotku své akademie v Kuvajtu, kde vykonal řadu filantropických prací.

Rafael Nadal, který oznámil nedávné rozšíření na Mallorce, usiluje o vytvoření jedné z nejelitnějších sportovních akademií na světě. Zařízení je založeno na „ctnostech, hodnotách a dovednostech samotného Rafa“ a vzbudilo velký zájem začínajících hráčů po celém světě.

Čtyřiatřicetiletý hráč také v roce 2008 zahájil Nadaci Rafa Nadala, která se zavázala přispět k povzbuzení znevýhodněných prostřednictvím sportu a vzdělávání. Nadace také provedla mnoho charitativních aktivit v Indii .

Rafael Nadal je známý tím, že své podnikatelské aktivity drží v rodině. Svou matku učinil jediným správcem své investiční firmy Aspemir a jeho manželka Maria Perello je ředitelkou Nadace Rafa Nadala.

hry na tenisovém kurtu

ukončení celoživotního partnerství se svým strýcem Toni jako jeho trenér z něj Nadal udělal ředitele akademie Rafa Nadala. Southpaw se nyní přesunul k mallorskému kolegovi a jednomu z jeho idolů, kteří vyrůstali - Carlos Moya - jako jeho trenér.

V této souvislosti není překvapením, že Španěl jmenoval svého otce jako jednoho ze správců jeho nového podnikání.

Populární Problémy

Jak doma prát šidítko velikosti King. Přikrývku velikosti King můžete snadno vyprat doma! Přečtěte si štítek vašeho přikrývky a určete nejlepší způsob praní. Většinu přikrývek velikosti king lze prát v pračce a sušit ...

Nick Kyrgios kritizoval fanoušky, kteří srovnávali jeho činy s Novakem Djokovičem, a řekl, že jeho případ byl úplně jiný. Kyrgios vysvětlil, že na rozdíl od Djokovic & Co na Adria Tour dodržoval všechna pravidla.

Pochopení základních pozic a taktik, které můžete implementovat při podání v tenisovém zápase.

Berani se chopí Browns v potenciálně výbušném zápase Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Gangliové cysty jsou kulaté, pod kůží sevřené hrbolky, které se obvykle tvoří podél šlach nebo v kloubech-nejčastěji na zápěstí. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/ganglion-cyst/basics/definition/con-20023936 Mohou být ...