Jak sledovat hry Millrose 2020 online bez kabelu

Getty Americký sprinter Allyson Felix.Newyorská zbrojnice Fort Washington Avenue bude v sobotu hostit Millrose Games, každoroční halovou atletickou akci.

NBC bude mít živé přenosy z Millrose Games od 16 do 18 hodin. ET. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos her Millrose na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat událost na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

tenisová raketa pro dospělé začátečníky

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živě na vybraných trzích). První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete hry Millrose sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos her Millrose na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos her Millrose na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled hry Millrose 2020

Allyson Felix titulky pole plné olympijských medailistů a mistrů světa.

Šestinásobná sprinterka olympijských vítězů se postaví proti mistryni světa na 100 metrů Teahně Danielsové a 17leté jamajské hvězdě Brianě Williamsové, která si na mistrovství světa do 20 let 2018 připsala zlato na 100 metrů a na 200 metrů.

Felix porodila své první dítě, dceru Camryn, v listopadu 2018. O osm měsíců později už běžela na mistrovství USA v atletice, umístila se na šestém místě na 400 metrů a vyrazila si lístek na rekordní deváté mistrovství světa.

Na světových šampionátech získala zlato ve smíšené štafetě na 4 × 400 metrů a ve štafetě žen na 4 × 400 metrů, čímž posunula počet svých světových medailí na 13 a prolomila pouto s Usainem Boltem nejvíce ze všech. Tým smíšených štafet vytvořil světový rekord s časem 3: 09,34.

V předkole na světovém šampionátu v Dauhá zaběhla nejrychlejší mezičas na 400 metrů (49,8 s) ze všech žen v štafetovém závodě.

Cítím teď větší pocit odpovědnosti, řekl Felix Reuters . Samozřejmě, kvalifikace a honba za zlatými medailemi je stále na vrcholu mého seznamu, ale také cítím tuto příležitost ukázat své dceři tolik věcí, hodně ukázat ostatním dívkám a opravdu jen stát za mnoha mými hodnotami.

Dodala: Vzhledem k tomu, že minulý rok byl rokem návratu z těhotenství a tak dále, není to moje obvyklé nahromadění.

(Snažím se) být ve všem opravdu chytrý a být trpělivý a držet se plánu - jako sportovec je to vždy obtížné.

Na olympijských zkouškách v červnu se Felix pokusí kvalifikovat na své páté hry. Gail Devers je jediným americkým sprinterem, který soutěžil na pěti olympijských hrách.

Přestože Felix loni závodil přísně na 400 metrů, 34letý závodník plánuje závodit i na 200 metrů. Má olympijské zlato a dvě stříbra na kratší vzdálenost.

semiwesternový tenisový grip

Podle Felixe je letos všechno na stole NBC Sports . Letos se vrátím ke sprintu. Myslím, že to je pro mě opravdu klíčové být sám sebou, a to je něco, čeho jsem se loni ani nedotkl.

Felix, již nejzdobenější žena v olympijské historii, získala tři zlaté medaile ze svazku rekordů Carla Lewise a Paava Nurmiho u většiny titulů a tři celkové medaile z vyrovnání Nurmiho rekordu za tři nejlepší umístění.


Populární Problémy

V nedávném rozhovoru Sania Mirza řekla, že cítí hlavní tíhu zablokování na hluboce osobní úrovni. Sania také udělala vše pro to, aby pomohla potřebným, protože hrozí, že pandemie COVID-19 vytvoří humanitární krizi.

3. týden „Bakalář v ráji“ 2019 je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody řady 6 BIP online, v přímém přenosu, prostřednictvím streamování bez kabelů.

V sobotu večer se Patriots a Titans střetnou v zápase o divokou kartu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zabránit zpocenému podpaží. Pocení je přirozený chladicí mechanismus vašeho těla a je naprosto normální se potit, když je horko, když cvičíte a dokonce i když jste nervózní nebo vystresovaní. Http://www.nlm.nih.gov/medlinep ...

Pokoušíte se zjistit, jak sledovat Disney Plus na Apple TV? Zde je přesně návod, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Apple TV pomocí našeho podrobného průvodce.

Jak natáhnout IT pásmo. Vaše IT pásma jsou pochvy šlach, které spojují vaše boky s koleny. Konstantní tření podél pásma IT je obvykle způsobeno prodlouženým cvičením, jako je běh na dlouhé vzdálenosti. Toto tření může způsobit bolest ....