Nadace Rafaela Nadala půjčuje pomocnou ruku indickému městu během potravinové krize

Rafael NadalRafael Nadal je známý po celém světě svým zarputilým herním stylem, který mu přinesl nespočet odměn a 19 hlavních titulů. Nadal je jedním z největších konkurentů, jaké kdy tento sport viděl, a je ochoten vše položit na hřiště, když jde do tuhého.

Rafael Nadal má mimo hřiště také velmi osobnostní osobnost; je známý tím, že pomáhá lidem v nouzi. Nadal je filantropem již dlouhou dobu a po celém světě vytvořil zařízení pro integraci a rozvoj mládeže prostřednictvím sportu a vzdělávání.Není proto překvapením, že Rafael Nadal prostřednictvím své nadace také pomáhal chudým během probíhající globální zdravotní krize. A práce nadace se rozšiřuje i do zemí mimo Španělsko, včetně Indie.

Nadace Rafaela Nadala v době pandemie rozděluje jídlo mezi chudé děti

Rafael Nadal navštívil indický Andhra Pradesh v roce 2010

Nadace Rafaela Nadala - „Fundación Rafa Nadal“ - byla vytvořena v roce 2007 na španělské Mallorce.kolik je espn na roku

O několik let později Rafael Nadal rozšířil rozsah své charitativní činnosti a zřídil zařízení v Anantapuru v Andhra Pradesh. V byla vytvořena tenisová akademie pro znevýhodněné děti Sportovní vesnice Anantapur , s agendou sociální práce a rozvojové pomoci pro děti a mládež.

Nadace Rafaela Nadala v posledních letech masivně pomáhá znevýhodněným osobám ve Španělsku i v Indii. A nyní také dělají svou trochu pomoci chudým dětem v těchto nebývalých dobách.

Uzavření COVID-19 v Indii způsobilo vážný nedostatek zásob potravin po celé zemi, zejména v méně rozvinutých oblastech, jako je Anantapur. V takovém případě se zaměstnanci NETS (Nadal Education Tennis School) Rafaela Nadala sešli s Nadací Vicente Ferrera, aby mezi děti rozdělili balíčky s jídlem.

Rafael Nadal a jeho další příklady charity

Rafael Nadal pomáhá uklidit poté, co bouře zdevastovaly jeho rodný ostrov na Mallorce

Není to poprvé, co Rafael Nadal ukázal svou třídu tím, že pomohl těm, kteří to potřebují. V říjnu 2018, kdy Mallorcu zasáhly povodně, Nadal otevřel své centrum tenisové akademie obětem přírodní katastrofy. Španěl dokonce osobně spolupracoval s některými svými přáteli na pomoci postiženým.

Později Rafael Nadal daroval 1 milion EUR na obnovu Sant Llorenç des Cardassar, nejhůře postiženého města na ostrovech. Organizoval také další charitativní akce s cílem získat peníze pro oběti povodní.

Rafael Nadal, kterého se jednou zeptal na důvod jeho filantropie, řekl: „To může být začátek mé budoucnosti, až budu v důchodu a budu mít více času.“

Rafael Nadal od té doby určitě udělal svůj kus a také podporoval další charitativní organizace, jako je City Harvest, Elton John AIDS Foundation, Laureus Sport for Good Foundation a Small Steps Project.

Populární Problémy

V knihách a filmech o Harrym Potterovi je Luna Lovegood zbožňována pro svého bezstarostného ducha, lásku k pudinku a znalost Nargles. Luna má také jedinečný styl. Od jejích tištěných Conversek přes její ředkvičkové náušnice až po její Spectre Specs, Luniny ...

Julia Goergesová musela na Qatar Open vystoupit ze svého čtvrtfinále, což Petře Kvitové umožnilo průjezd do semifinále.

Jak se zotavit z podvrtnutí MCL. Lidské koleno se skládá ze sedmi vazů, které procházejí kloubem a kolem něj, a jsou to jeho kompoziční kousky. Tyto vazy jsou nezbytné k udržení stability kloubů těla. Dva z těchto ...

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Kůlna může být skvělým doplňkem každého rustikálního domu. Existuje mnoho různých druhů stavení a způsobů, jak je vyrobit, ale tyto kroky jsou dobrým místem, kde se můžete začít učit, jak je postavit! Mohou být praktickými kompostovacími zařízeními a ...

Hypertyreóza, také nazývaná hyperaktivní štítná žláza, se vyskytuje, když vaše štítná žláza produkuje příliš mnoho hormonu štítné žlázy. Běžnou příčinou hypertyreózy je Gravesova choroba, i když existují i ​​jiné příčiny. Https://medlineplus.gov/ency/article/000356.htm ...