Classy Zverev překonává Isnera a dostává se do prvního finále Masters

AlexanderZverev - oříznut

Alexander Zverev v akci v Římě

Alexandra Zvereva dělí od prvního titulu ATP Masters 1000 jeden zápas poté, co v semifinále Internazionali BNL d'Italia porazil Johna Isnera 6-4 6-7 (5-7) 6-1.

Dvacetiletý Zverev, jedna z vycházejících hvězd na okruhu, navázal na dobrý start sezóny v Římě; Němec získal tituly v Montpellier a Mnichově a dosáhl čtvrtfinále v Miami a Madridu.

Světová jednička 17 prokázala neuvěřitelnou vyrovnanost a schopnost sbírat rány ve správný okamžik, čímž dokončila své třetí vítězství nad Isnerem - to vše přišlo na této úrovni - a připravila tak finále proti vítězi setkání Dominika Thiema s Novakem Djokovičem .

Isner na cestě do semifinále naservíroval turnajová esa 93 es, ale byl to Zverev, kdo proměnil více bodů ze svého prvního podání v úvodní sadě-Němci chyběl jen jeden bod z možných 16.

Zverev to podpořil řadou silných výnosů, přičemž v páté hře prolomil své hladké tahy, které byly pro Isnera problematické.

Žádný z hráčů nedokázal ve druhé sadě dosáhnout bodu zlomu, když Isner závodil 5: 0 v tie-breaku a přinutil rozhodujícího, přestože viděl dva ze svých tří setpointů, které mu unikly.

Isner se stal prvním hráčem, který zaznamenal 100 es v soutěži, protože záznamy začaly v roce 1991, ale nebyl schopen využít trojici brejkbolů, aby ve třetím zrušil brzký pokles setu.

Od Zvereva to byla ukázka ohromného charakteru a po vybroušení nákladního prostoru spustil obrovský výkřik a nebylo odtamtud ohlédnutí.

Populární Problémy

Zjistěte, jak sledovat 3. sérii seriálu Love & Hip Hop Miami, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Roger Federer nyní může oficiálně znovu použít logo „RF“ poté, co byla práva převedena od společnosti Nike. Švýcarská legenda ve spolupráci s Uniqlo uvede na trh nové čepice „RF“ 8. prosince.

Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování HBO QAnon docuseries 'Q: Into the Storm'.

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Po dominantním výkonu z minulého týdne se Oregon v sobotu večer utká s Montanou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

'Suits' je ve středu zpět do své deváté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.