Panenka Naomi Osaka Barbie se vyprodává do několika hodin od vydání

Nedávno představená panenka Barbie Naomi Osaka se vyprodala během několika hodinNaomi Osaka byla nedávno oceněna vlastní řadou panenek Barbie, kterou v pondělí dala k dispozici společnost Mattel Inc. Panenky byly oceněny na 29,99 $ za kus a vyprodány během několika hodin od jejich dodání na trh.

Web Barbie Mattel nyní zobrazí následující zpráva potenciálním kupcům panenek z Osaky:'Kvůli vysoké poptávce jsme v současné době tuto panenku vyprodali.' Klikněte níže a my vás upozorníme, pokud bude k dispozici pro nákup. '

V tuto chvíli není k dispozici žádná další informace o tom, kdy bude k dispozici další sada panenek. Je velmi pravděpodobné, že další várka panenek Osaka se vyprodá stejně rychle, vzhledem k obrovské popularitě tohoto produktu.

platba za zobrazení v roce

Panenky Naomi Osaka také nejsou na Amazonu vyprodané, což přesně ukazuje, jak populární je čtyřnásobný grandslamový šampion po celém světě. Vysoká poptávka také přiměla výrobce panenky omezit nákupy na dva na osobu.Panenku, součást série Role Model Barbie, je vidět, jak drží v ruce tenisovou raketu Yonex. Také sportuje japonské oblečení Nike z její kampaně Australian Open 2020.

Osaka dříve nechala v roce 2019 modelovat mattelskou panenku Barbie od společnosti Mattel.

jak trefit volej v tenise

Na Naomi Osaka obdivuji nejvíc to, jak využívá svoji platformu ke zvyšování povědomí o sociální spravedlnosti: Carlyle Nuera, návrhářka panenky

Carlyle Nuera - muž, který navrhl panenku Naomi OsakaRenomovaná návrhářka Carlyle Nuera vytvořila panenku Naomi Osaka Barbie jako součást série Role Model. Je jedním z hlavních návrhářů společnosti Mattel's Barbie Signature.

skóre tenisové čtyřhry

Nuera v minulosti také navrhla panenky Barbie pro Bille Jean King, Sally Ride (astronaut) a Ella Fitzgerald (americká jazzová zpěvačka).

V nedávné tiskové zprávě Nuera chválil Osaka. Poukázal na to, že byl obzvláště ohromen tím, jak Japonci využili její platformu ke zvýšení povědomí o důležitých problémech společnosti.

'Atletické schopnosti Naomi evidentně nemají obdoby, to je fakt,' řekla Nuera. 'Ale osobně nejvíc obdivuji na Naomi Osaka to, jak využívá svou platformu, pozornost na ni a její hlas, aby zvýšila povědomí o sociální spravedlnosti.'

Populární Problémy

Novak Djokovič před pár týdny vyhrál Wimbledon, když porazil prvního finalistu Matteo Berrettiniho o kýžený titul.

Rafael Nadal by pravděpodobně byl rád, kdyby slyšel, že Rome Masters se prosazuje o týden. Týdenní mezera mezi Římem a Paříží poskytne Nadalovi dostatek času na dobití sil.

Sledujte premiéru LEGO Masters online bez kabelu.

Místo v šampionátu ACC je na řadě, když se Virginie ujme Virginia Tech v poháru Commonwealthu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.