Panenka Naomi Osaka Barbie se vyprodává do několika hodin od vydání

Naomi Osaka

Nedávno představená panenka Barbie Naomi Osaka se vyprodala během několika hodin

Naomi Osaka byla nedávno oceněna vlastní řadou panenek Barbie, kterou v pondělí dala k dispozici společnost Mattel Inc. Panenky byly oceněny na 29,99 $ za kus a vyprodány během několika hodin od jejich dodání na trh.

Web Barbie Mattel nyní zobrazí následující zpráva potenciálním kupcům panenek z Osaky:

'Kvůli vysoké poptávce jsme v současné době tuto panenku vyprodali.' Klikněte níže a my vás upozorníme, pokud bude k dispozici pro nákup. '

V tuto chvíli není k dispozici žádná další informace o tom, kdy bude k dispozici další sada panenek. Je velmi pravděpodobné, že další várka panenek Osaka se vyprodá stejně rychle, vzhledem k obrovské popularitě tohoto produktu.

přímý přenos kovbojů proti lvům

Panenky Naomi Osaka také nejsou na Amazonu vyprodané, což přesně ukazuje, jak populární je čtyřnásobný grandslamový šampion po celém světě. Vysoká poptávka také přiměla výrobce panenky omezit nákupy na dva na osobu.

Panenku, součást série Role Model Barbie, je vidět, jak drží v ruce tenisovou raketu Yonex. Také sportuje japonské oblečení Nike z její kampaně Australian Open 2020.

Osaka dříve nechala v roce 2019 modelovat mattelskou panenku Barbie od společnosti Mattel.

bodování tenisového zápasu

Na Naomi Osaka obdivuji nejvíc to, jak využívá svoji platformu ke zvyšování povědomí o sociální spravedlnosti: Carlyle Nuera, návrhářka panenky

Carlyle Nuera - muž, který navrhl panenku Naomi Osaka

Carlyle Nuera - muž, který navrhl panenku Naomi Osaka

Renomovaná návrhářka Carlyle Nuera vytvořila panenku Naomi Osaka Barbie jako součást série Role Model. Je jedním z hlavních návrhářů společnosti Mattel's Barbie Signature.

tom tenisky

Nuera v minulosti také navrhla panenky Barbie pro Bille Jean King, Sally Ride (astronaut) a Ella Fitzgerald (americká jazzová zpěvačka).

V nedávné tiskové zprávě Nuera chválil Osaka. Poukázal na to, že byl obzvláště ohromen tím, jak Japonci využili její platformu ke zvýšení povědomí o důležitých problémech společnosti.

'Atletické schopnosti Naomi evidentně nemají obdoby, to je fakt,' řekla Nuera. 'Ale osobně nejvíc obdivuji na Naomi Osaka to, jak využívá svou platformu, pozornost na ni a její hlas, aby zvýšila povědomí o sociální spravedlnosti.'

Populární Problémy

Je to první dítě pro světovou dvojku a jeho manželku.

Vans vyrábí celou řadu primárně plátěných skate bot s bílou podrážkou, které vypadají nejlépe, když vypadají svěže a čistě. Pokud chcete, aby vaše dodávky vypadaly znovu jako nové, můžete se naučit pár rychlých tipů, jak je vyčistit, vybělit bílé a ...

Zde je návod, jak sledovat zpravodajství z Draft Combine 2020 NFL naživo online, pokud nemáte kabel nebo nemáte síť NFL.

Northern Iowa, jeden z nejlepších středně velkých společností v zemi, získává SIU ve středu večer. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Španělský fanoušek Federera Jesus Aparacio se letos probudil poté, co ho nehoda v roce 2004 nechala v kómatu, aby zjistil, že jeho idol stále vládne tenisu.

Národní výstava psů 2019, kterou představila společnost Purina, se bude vysílat od 12 hodin. do 14 hodin ve všech časových pásmech na NBC tento Den díkůvzdání (28. listopadu).