Jak vyrobit bílou broskvovou drobenku

Tento drobeček se vyrábí s použitím mírně sladší a méně kyselé chuti bílých broskví. Jedná se o jednoduchý pokrm z broskví, který je posypán křupavou polevou. Chuť v křupavém je jemná a nádherně zvýrazňuje broskvovou chuť. Je to lehký, nádherný letní dezert a ten, po kterém se dostanete na několik sekund, takže i když recept opravdu slouží 6, možná ho budete chtít udělat, když budete muset podávat pouze tři nebo čtyři a připravit si lehkou večeři to. Je také chutnou snídaní - samozřejmě bez zmrzliny.

Ingredience

 • 5 velkých zralých broskví (raději bílá, ale můžete nahradit žlutou)
 • 1/2 hrnku mouky
 • 1/2 šálku ovsa
 • 6 lžic cukru
 • 1/4 lžičky soli
 • 1/2 lžičky skořice
 • 1/2 lžičky zázvoru
 • 3 1/2 lžíce (50 g) másla, studené


Kroky

 1. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 1

  1 Předehřejte troubu na 375ºF. (190C)
 2. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 2

  2 Na sporáku přiveďte k varu malý hrnec vody. Postavte vedle něj misku studené vody. Na dno každé broskve nakrájejte mělké X a ponořte do vroucí vody asi na 30 sekund. Namočte do studené vody, poté oloupejte kůži.
 3. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 3

  3 Opakujte se všemi broskvemi. Oloupané broskve nakrájejte na přibližně 10-12 kusů.
 4. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 4

  4 Ve velké míse smíchejte všechny suché přísady. Nakrájejte máslo na 6 nebo 8 kousků a vetřete do moučné směsi, abyste vytvořili hrubé drobky.
 5. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 5

  5 Plátky broskví vložte do koláčové misky a na vrchol rozdělte drobivou polevu.
 6. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 6

  6 Pečte při 375 ° F asi 30 minut, dokud se drobky na okrajích nezhnědnou a broskve nezměknou. Před podáváním nechte alespoň 20-30 minut vychladnout.
 7. Obrázek s názvem Make White Peach Crumble Krok 7

  7 Podáváme s vanilkovou zmrzlinou nebo hladkou. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Uvědomte si, že při pečení z broskví vytéká trochu šťávy, takže při podávání může být na dně pánve trochu tekutiny. Není se čeho bát a chutná lahodně - je to jen ukazatel toho, jak úžasně jsou vaše broskve zralé.
 • Žluté broskve mají po upečení silnější chuť.
 • Tento recept slouží 6.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Malý kastrol
 • Miska
 • Velká mísa
 • Koláčová mísa
 • Míchání nářadí

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak zajistit, aby se bolavé svaly cítily dobře. Po cvičení nebo jiné namáhavé činnosti mohou svaly často bolet. Ačkoli bolest svalů může být zhoršující a brání vám ve cvičení, dobrou zprávou je, že čím více cvičíte, tím méně ...

'Malá mořská víla živě!' hudební událost je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Je čas na Big Game 2020, protože soupeři Cal a Stanford v pátek obnovují své dlouholeté soupeření. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Oblíbený turnaj Novak Djokovič byl z turnaje US Open 2020 vyřazen poté, co míč zasáhl čárovou ženu. V nedávném podcastu novinář Ben Rothenberg podrobně hovořil o diskvalifikaci světové jedničky z této události.

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 14. série seriálu Sister Wives ze seriálu TLC bez reality.

Dnes v noci je premiéra 16. série filmu „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.