Jak otevřít láhev bez otvíráku na lahve

Pokud se někdy ocitnete bez otvíráku na lahve, existuje mnoho alternativních způsobů, jak sundat uzávěr lahve. Pokud jste kolem domu, můžete k sejmutí víčka použít různé nástroje a náčiní. Zatímco jste pryč, můžete mít v kapsách dost na to, abyste lahvičku otevřeli ve špetce. Pokud potřebuješ otevřené víno , existují snadné způsoby, jak vytáhnout korek. Nezáleží na tom, jaký typ lahve máte, budete jej moci snadno otevřít!

Metoda 1 ze 3: Používání nástrojů doma

 1. Obrázek s názvem Otevřete láhev bez otvíráku na lahve Krok 1

  1 Láhev vyprázdněte okrajem lžíce. Láhev držte nedominantní rukou za krk, aby mezi horní částí ruky a víčkem byl asi 2,5 cm. Umístěte okraj kovové lžíce pod víčko a opřete rukojeť o ruku. Zatlačením na držadlo vypáčte uzávěr lahve z lahve.
  • Ujistěte se, že používáte lžíci, která se neohne ani nedeformuje, když na ni vyvíjíte tlak.


 2. 2 Jako provizorní otvírák na lahve použijte nůžky. Otevřete nůžky do poloviny, aby čepele vytvořily tvar písmene V, a místo, kde se nože kříží, umístěte pod víčko lahve. Zatlačte držadla dolů a mírně je k sobě přitlačte, aby se vypáčila láhev a vyskočila z víčka.
  • Alternativně můžete zkusit řezat podél hřebenů na víčku, dokud se neuvolní z lahve.
  • Ujistěte se, že nůžky směřují od vás, aby vás v případě uklouznutí nepřestřihly.
 3. 3 Sejměte víčko z lahve pomocí kladiva. Umístěte zadní část kladiva tak, aby se svírala pod víčkem lahve. Zatažením za držadlo kladiva směrem k sobě zvedněte víčko. Jakmile čepice sundá, odložte kladivo stranou a užijte si drink!
  • Dávejte pozor, abyste nepoužili příliš mnoho síly, jinak byste lahvičku mohli náhodou rozbít.
 4. 4 Zkuste čepici stočit gumičkou nebo hadříkem. Několikrát omotejte gumovou pásku nebo látku kolem víčka lahve, dokud se na ni dobře nezachytíte. Otočte uzávěrem proti směru hodinových ručiček, aby se uvolnil, abyste zjistili, zda se uvolňuje. Přidaný pákový efekt z gumového pásku může způsobit, že se uzávěr z lahve odstraní.
  • To může být obtížné, protože mnoho uzávěrů lahví není určeno k odvrtání.
 5. 5 Umístěte uzávěr lahve na pracovní desku, abyste víčko srazili. Nastavte hranu uzávěru lahve na pult a nakloňte láhev do úhlu 30 stupňů. Držte láhev bezpečně na místě nedominantní rukou, zatímco dominantní rukou narazíte na víčko. Úplné odstranění víčka může trvat 2–3 zásahy, ale kvůli síle se uvolní.
  • Dávejte pozor, abyste láhev nerozbili, když do ní narazíte.
  • Nápoj uvnitř láhve může začít pěnit, pokud je sycen. Zajistěte, aby se nerozlil na něco, co nelze snadno vyčistit.

  Varování: Může dojít k poškození vašich desek, takže to dělejte pouze tehdy, pokud jste si jisti, že to vaše čítače zvládnou. Vyhněte se tomu na dřevěných deskách, protože by se mohly snadno poškrábat nebo promáčknout.

  další díra v teniskách
  reklama

Metoda 2 ze 3: Otevírání pivních lahví na cestách

 1. 1 Povolte víčko pomocí klíčů, dokud nespadne. Držte horní část uzávěru lahve bezpečně palcem na nedominantní ruce. Použijte konec klíče, ať už doma nebo od auta, a zasuňte jej pod okraj víčka. Vytáhněte zadní část klíče nahoru, zvedněte okraje a uvolněte víčko z lahve.
  • Možná budete muset nadzvednout okraje víčka lahve na více místech, aby se mohlo uvolnit. Pracujte kolem víčka, dokud nebude odstraněno.
 2. 2 Umístěte zapalovač pod víčko, dokud neuskočí. Držte láhev nedominantní rukou, aby mezi ní a víčkem láhve zůstal prostor 2,5 cm. Podržte spodní okraj zapalovače pod okrajem víčka a posuňte ruku nahoru po hrdle lahve, aby držela na místě. Zatlačte zapalovač dolů přes ruku tak, aby tlačil proti víčku a sundal ho.
 3. 3 Pomocí okraje spony na opasku simulujte otvírák na láhve. To funguje nejlépe, pokud máte opasek s kovovou sponou nebo sponou. Sundejte si pás a sejměte jej, abyste jej mohli snadno používat. Umístěte kovový tvar spony na opasek a vložte jej pod uzávěr lahve. Zatažením za sponu ohněte víčko a otevřete lahvičku.
  • Některé přezky na opasku mají vestavěné otvíráky na lahve. Zkontrolujte sponu a zkontrolujte, zda je na ní otvírák.
 4. 4 Odšroubujte víčko lahve ocelovým nebo titanovým kroužkem. Dejte ruku na víčko lahve, aby váš prsten zachytil spodní stranu víčka lahve. Nakloňte láhev do 45stupňového úhlu směrem k ruce, aby se zachytila ​​o prstenec. Uchopte horní část lahve a zakloňte ruku dozadu, aby prsten otevřel láhev.
  • Pokud vám prsten začne kopat do prstu, než odstraní víčko, přestaňte, abyste si neublížili.

  Varování: Nepoužívejte prsteny vyrobené z drahých kovů, jako je stříbro nebo zlato, protože by se mohly při pokusu o otevření lahve deformovat.

  reklama

Metoda 3 ze 3: Získání korku z láhve vína

 1. Obrázek s názvem Otevřete láhev bez otvíráku na lahve Krok 10

  1 Otočte šroub do korku a vypáčte ho kladivem pro provizorní otvírák. Otočte šroubem ručně středem korku a zastavte jej tak, aby byla hlava šroubu 1/2 palce (1,3 cm) nad zátkou. Uchopte šroub zadní částí drápového kladiva a kolébejte sem a tam, abyste uvolnili korek. Zkuste lahvičku otáčet, dokud korka nevyskočí.

  Spropitné: Můžete také použít vrtačku k zasunutí šroubu do korku, ale dávejte pozor, abyste neprorazili bok lahve.

  odpalování tenisového míčku
 2. 2 Umístěte láhev do a tenisová bota a pokud nemáte nástroje, narazíte na zeď. Vložte láhev do boty a držte ji pevně u stélky. Udeřte patou boty na tvrdý povrch, jako je zeď nebo deska, abyste korek vypracovali z hrdla láhve. Jakmile můžete zátku dobře uchopit, vytáhněte zbytek rukou.
  • Nepoužívejte show s vysokými podpatky nebo plochou podrážkou, protože byste mohli láhev omylem rozbít.
 3. Obrázek s názvem Otevřete láhev bez otvíráku na lahve Krok 12

  3 Pomocí pumpičky na kolo vytlačte zátku z lahve. Ujistěte se, že vaše pumpa na kolo má na konci malý jehlový nástavec. Zatlačte jehlu po straně krku tak, aby sahala přes dno korku. Pomalu pumpujte vzduch a sledujte korek, jestli nevystupuje z krku. Jakmile se ho zmocníte, vytáhněte korek ručně.
  • Pokud po několika pumpách nevidíte žádný pokrok, vytáhněte jehlu z lahve. Tlak se mohl uvnitř láhve vína vytvořit a zlomit.
 4. 4 Zatlačte korek do láhve vína, pokud jej nemůžete dostat ven. Prsty zatlačte zátku hlouběji do láhve, aby spadla do vína. Pokud na něj nemůžete zatlačit ručně, použijte rukojeť dlouhého nádobí, jako je vařečka, abyste jej mohli dále tlačit dolů.
  • Pokud se korek ve víně rozpadne, nalijte tekutinu přes sítko do jiné nádoby.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Zkoušeli jste použít čtvrtinu? Funguje to jako klíč. Další čtvrtinová metoda je držet ji naplocho na temeni krku pod korunou a tlačit nahoru jedním nebo oběma palci.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy nejprve zkuste otočit uzávěrem lahve, abyste zjistili, zda má šroubovací uzávěr nebo opravdu potřebujete otvírák na lahve.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepokoušejte se ostrými noži odstranit víčko lahve nebo korek, protože by mohly uklouznout a vy byste se mohli zranit.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Používání nástrojů kolem vaší kuchyně

 • Lžíce
 • Nůžky
 • Drápové kladivo
 • Pracovní deska
 • Gumička

Otevírání pivních lahví na cestách

 • Klíče
 • Lehčí
 • Pás
 • Prsten

Získání korku z láhve vína

 • Šroub
 • Šroubovák
 • Drápové kladivo
 • Tenisová bota
 • Pumpa na kolo

Populární Problémy

Jak spát s bolestí dolní části zad. Miliony lidí trpí bolestmi dolní části zad v důsledku faktorů, jako je práce, cvičení, nadměrné stání nebo chronické stavy. Vaše spodní obratle nebo bederní oblast jsou náchylné k bolesti a svalům ...

Jak odebrat sponku z ruky. Au! Měli jste tu smůlu, že jste omylem dostali sponku do ruky při používání sešívačky nebo sešívačky, a utrpěli jste to, co je známé jako bodné rány. Punkční rány bývají ...

Pstruh duhový je vysoce výživná a snadno připravitelná ryba. V tomto článku se dozvíte dva různé recepty na pstruhy duhové! Filety ze pstruha opláchněte pod studenou vodou. Osušte papírovým ručníkem a dejte stranou.

Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...

Cvičení je klíčovou součástí emocionálního a fyzického vývoje dítěte. Děti však stále více tráví více času na elektronických zařízeních, jako je počítač, televize a mobilní telefon. I když dítě tvrdí, že nesnáší ...

Jak si zlepšit francouzštinu. Ať už jste jen začátečník, nebo někdo, kdo strávil několik let výukou francouzštiny, je důležité udržovat si dobré jazykové znalosti a najít způsoby, jak tyto dovednosti zdokonalovat tak často, jak ...