Jak naplánovat dovolenou v Orlandu

Orlando je jedním z nejoblíbenějších měst pro cestovní ruch díky množství zábavních parků a letovisek. Každý člen vaší rodiny v Orlandu má něco pro sebe a výběrem ročního období a atrakcí, které chcete navštívit, si můžete užít dovolenou plnou zábavy, na kterou budete pamatovat celý život.Část 1 ze 3: Výběr času a místa k pobytu

 1. 1 Začněte plánovat 4–6 měsíců před cestou. Pokud plánujete rodinnou dovolenou, věnujte si dostatek času na průzkum, kde chcete zůstat, co chcete dělat, a koordinujte plány. To vám také poskytne dostatek času na úsporu dalších výdajů, které si můžete vzít s sebou.
  • Pokud plánujete návštěvu kolem prázdnin, věnujte si několik měsíců navíc na plánování a rezervaci hotelu. Prázdniny jsou vrcholem turistických časů v mnoha atrakcích v Orlandu.
 2. 2 Uveďte celý svůj rozpočet. Rozpočet vám pomůže určit, jakých akcí a atrakcí se můžete zúčastnit. Mějte na paměti, kolik to bude stát, abyste se tam dostali, ceny vstupenek do jakýchkoli zábavních parků a jak uživíte svou rodinu. Poté, co určíte náklady na všechno, dejte si denní příspěvek na útratu.
  • Najděte hotely nebo restaurace, které mají nabídky „děti jí zdarma“ po celý týden, abyste ušetřili peníze.
  • Podívejte se na online fóra nebo na stránky s recenzemi, kde najdete levné možnosti v oblasti, kde se ubytovat a kde najíst.
 3. 3 Naplánujte si pobyt na říjen nebo listopad, abyste se vyhnuli davům. Léta a svátky jsou pro Orlando vrcholem cestování, takže čekací doby a davy budou v té době největší. Přestože parky nebudou v zimních měsících tak zaneprázdněné, je zde větší šance, že se zkrátí doba parkování nebo že bude možné provádět údržbu.
  • Pokud navštívíte v říjnu nebo listopadu, zažijete speciální nastavení Halloween nebo dokonce předvánoční nastavení.
  • Pokud plánujete návštěvu v hlavní sezóně, zvažte nákup Express Passu do zábavních parků, abyste mohli přeskočit na začátek dlouhých front.
 4. 4 Navštěvujte alespoň 1 týden, abyste viděli co nejvíce. V Orlandu je co zažít a většinu dní budete celý den v 1 zábavním parku. Plánování na týden vám umožní prozkoumat několik parků a atrakcí během vašeho pobytu a dokonce vám může poskytnout odpočinkový den k relaxaci.
  • V Orlandu je dost aktivit, které by naplnily 67 8hodinových dní na zábavu v závislosti na skupině, se kterou cestujete. Podle toho si naplánujte pobyt!
 5. 5 Ubytujte se v hotelu kousek od Orlanda a získejte levnější jízdné. Místo pobytu v centru města nebo ve středisku je cenově výhodná možnost rezervovat pokoj v hotelu přímo mimo hlavní město. Můžete najít hotely, které se pohybují v rozmezí 80 $/noc, nebo až 50 $/noc.
  • Pokud máte větší rodinu nebo plánujete zůstat déle než týden, zvažte pronájem prázdninového domu nebo domácí burzy.
 6. 6 Vyberte si resort v parku pro speciální nabídky zábavních parků. Většina parků bude mít speciální balíčky pro průkazy do parku, pokud zůstanete v některém z resortů na místě nebo poblíž. Pokud plánujete strávit většinu času v konkrétním parku, zvažte pobyt v parku spíše než v hotelu vzdálenějším. reklama

Část 2 ze 3: Cestování do Orlanda a okolí

 1. 1 Vydejte se do Orlanda vlastním autem na výlet. Mnoho hlavních dálnic vede do centrální Floridy a do Orlanda. Pokud plánujete řízení, rozpočet na náklady na plyn a případnou údržbu, která může být pro vaše auto zapotřebí.
  • Pokud cestujete s rodinou, vezměte si s sebou přenosný DVD přehrávač, který zabaví vaše děti.
  • Mějte v autě nouzovou soupravu se startovacími kabely, sadou nástrojů, svítilnou, zvedákem do auta a nouzovými světlicemi.
 2. 2 Pokud žijete daleko, podívejte se na mezinárodní letiště Orlando. Mezinárodní letiště Orlando nebo MCO nabízí mnoho přímých letů z více než 120 destinací po celém světě. Nabízejí také více hotelových možností a pronájem automobilů do 15 km (24 km) od hlavních atrakcí.
 3. 3 Pronajměte si auto na celou dobu pobytu. Půjčení auta během pobytu v Orlandu vám dává svobodu jít tam, kam chcete, kdykoli budete chtít. Mnoho hotelů a středisek nabídne pronájem auta v hotelu, nebo si můžete naplánovat pronájem auta na letišti.
  • Půjčovny aut se dodávají v různých velikostech podle toho, s kolika lidmi cestujete. Vyberte si auto s dostatečným počtem míst k sezení.
 4. 4 Jeďte autobusem LYMMO a využijte bezplatnou dopravu po centru. Pokud hledáte snadný tranzit do restaurací nebo zábavy v centru města Orlando, autobusová linka LYMMO je bezplatná. Čekací doba je pouhých 5 minut a běží 4 různé linky.
  • Nejnovější kyvadlová doprava jezdí do půlnoci, takže si podle toho naplánujte noc.
 5. 5 Chcete-li se vyhnout placení za parkování, použijte službu sdílení jízd. Služby jako Uber a Lyft jsou skvělé pro cestování po oblasti s rozpočtem. Požádejte o jízdu pomocí aplikace ve smartphonu a do hodiny dorazíte na místo.
  • Během dopravní špičky mohou ceny kolísat a prodražovat se kvůli většímu počtu poptávaných jízd.
  reklama

Část 3 ze 3: Výběr, které atrakce navštívit

 1. 1 Vydejte se do zábavních parků Walt Disney World. Svět Walt Disney World je asi 24 kilometrů mimo centrální Orlando. Každý park se stará o jiné publikum, takže si vyberte, které parky navštívíte se skupinou, se kterou jedete.
  • Magic Kingdom nabízí kultovní Popelčin hrad, Je to malý svět a Haunted Mansion. V parku jsou také menší „země“ k prozkoumání.
  • Animal Kingdom nabízí jízdy podle Avatara, A Bug’s Life a Dinosaura. Během setkání v safari můžete také vidět exotická zvířata, jako jsou sloni, gorily a žirafy.
  • Epcot je známý svou obrovskou sférickou budovou a má zkušenosti založené na místech po celém světě, vesmíru a dalších!
  • Hollywood Studios vás přenese do světů představovaných ve filmech jako Toy Story a Star Wars. Navštivte zde Tower of Terror a Rock ‘n‘ Roller Coaster!
 2. 2 Strávte den v Universal Studios atrakcemi podle filmů. Universal Studios je známé mnoha jízdami založenými na filmech Jaws, Spider-Man a Despicable Me. V Universal Studios jsou jízdy a zážitky pro všechny věkové kategorie a nabídky balíčků jsou nabízeny na několik dní hraní.
  • Universal Studios je také domovem zábavního parku Harry Potter Wizarding World.
 3. 3 Navštivte Seaworld a podívejte se na vodní živočichy. Pokud chcete vidět mořské tvory jako kosatky a delfíny zblízka a osobně, prozkoumejte areál Mořského světa. Denně se konají speciální výstavy a zážitky se zvířaty zblízka umožňují hostům prohlížet zvířata, která jinde nevidí.
  • Pro konkrétní přehlídky existují „úvodní zóny“, takže si možná budete chtít přinést převlečení, pokud nechcete celý den nosit mokré oblečení!
 4. 4 Přiveďte svou rodinu do Legolandu do interaktivního zábavního parku. Legoland vám a vaší rodině poskytne zábavní park s jízdami založenými na stavbách LEGO. Se zónami pro stavbu vlastních výtvorů a prohlížením soch postavených mistry LEGO si užije zábavu každý člen rodiny.
 5. 5 Plavte s delfíny v Discovery Cove. Pokud chcete trávit čas ve vodě s vodním životem, Discovery Cove vám to umožní. Šnorchlujte nebo se vydejte na podvodní procházku tropickým útesem. Můžete dokonce sdílet vodu s delfíny v praktickém zážitku.
  • Discovery Cove je také domovem voliéry a konzervační stanice, která umožňuje vaší rodině přiblížit se zvířatům jako sovy, lenochodi a pásovci.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Každý park, do kterého cestujete, bude mít postavy v kostýmech na pozemku nebo zážitky, které si chcete zapamatovat. Pořiďte si kameru, která zachrání každý okamžik! ‘
 • Zabalte oblečení podle počasí. V zimních měsících mohou teploty na Floridě klesnout až na 10 ° C, ale v létě mohou dosáhnout až 32 ° C.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Serena Williams Madrid, 4. května (IANS) Americká profesionální tenistka Serena Williamsová i nadále vede Ženskou tenisovou asociaci (Ž.

Seznam pěti nejlepších zápasů prvního kola, které je možné sledovat při zahájení sezóny Major.„Space Jam: A New Legacy“ má očekávanou premiéru v pátek. Zde je návod, jak můžete získat bezplatnou zkušební verzi HBO Max a sledovat film online.

Zde je návod, jak sledovat speciální biografii Kenny Rogers A&E online, pokud nemáte kabel.Nenechte si ujít žádnou akci mistrovství WTA 2013 v kopuli Sinan Erdem v tureckém Istanbulu. Podívejte se na letošní televizní program, losujte a vyhrajte peníze.