Roland Garros: Rafael Nadal vs Sebastian Korda náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Rafael Nadal slaví po vítězství ve třetím kole nad Stefanem Travagliou na French Open.

Rafael Nadal slaví po vítězství ve třetím kole nad Stefanem Travagliou na French Open.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs Sebastian Korda

datum : 4. října 2020

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: Cca. 13:00 SELČ, 16:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

tenisové oblečení na cíl

Podívejte se také na: Kompletní Rozpis French Open 2020

Náhled Rafael Nadal vs Sebastian Korda

Poté, co Rafael Nadal přeskočil US Open a prohrál dříve, než se očekávalo na Italian Open, se očekávalo, že letos na French Open zjistí, že je to trochu ošemetné - zejména vzhledem k novým míčům a různým povětrnostním podmínkám. Nadal ale tyto obavy zavrhl svou dominantní hrou v prvních třech kolech.

Španěl v prvních třech zápasech vzdal pouhých 19 zápasů a postoupil do posledních 16, aniž by zahodil set, protože pokračuje ve svém hledání rekordního 13. titulu French Open.

Na druhou stranu byl Sebastian Korda před tímto týdnem znám jako syn bývalého světového č. 2 Petra Kordy. Korda starší dosáhl finále French Open v roce 1992 a vyhrál Australian Open v roce 1998.

Dvacetiletý mladík však tento týden svým průlomem vystoupil ze stínu svého otce. Korda, který před tímto týdnem nikdy nevyhrál zápas na úrovni turné, prošel kvalifikační remízou a dosáhl čtvrtého kola.

Zaregistroval impozantní vítězství nad italským veteránem Andreasem Seppi, velkolepým 21. nasazeným Američanem Johnem Isnerem a Španělem Pedrem Martinezem.

Rafael Nadal vs. Sebastian Korda

hlava na hlavě

Sebastian Korda

Sebastian Korda

Toto bude první setkání mezi těmito dvěma hráči a jejich vzájemným zápasem aktuálně 0: 0. Na okraj, Sebastian Korda je pravděpodobně od té doby obeznámen se hrou Rafaela Nadala vyrostl v idolizaci španělské legendy a dokonce po něm pojmenoval svou kočku .

Rafael Nadal vs. Sebastian Korda

předpověď

Rafael Nadal je dvanáctinásobným šampionem Roland Garros.

Rafael Nadal je dvanáctinásobným šampionem Roland Garros.

I když mnohým může připadat zastrašující hrát svého idola na hřišti, na kterém jsou téměř neporazitelní, Sebastian Korda mezi ně nepatří. Po vítězství ve třetím kole mluvil o tom, jak moc se těší na hraní Nadala .

'Je to jeden z důvodů, proč hraji tenis.' Když ho jen sleduji, jak hraje, je to neuvěřitelný konkurent. Právě od něj jsem vyvinul mentalitu, která se nikdy nevzdává. Kdykoli jsem na hřišti, snažím se být jako on. Moc se na to těším, řekl Korda.

Američan vyrostl na antuce a ví, jak hrát na povrchu. Ale to se teprve uvidí, jestli si dokáže udržet nervy a předvést svůj nejlepší tenis proti Nadalovi.

Tento týden vypadal Španěl neuvěřitelně ostře a na Roland Garros prodloužil svůj rekord na 95: 2. Na své oblíbené akci nyní vyhrál 26 zápasů v řadě a není nutné říkat, že to bude vyžadovat neuvěřitelné úsilí, aby se dostal sem.

Korda na to pravděpodobně ještě nemá zkušenosti ani zápasovou houževnatost.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

Populární Problémy

Jak prát MyPillow. Jako uživatel MyPillow si možná říkáte, jak se správně starat o svůj nadýchaný polštář naplněný pěnou. Nejlepších výsledků dosáhnete dodržováním pokynů k péči, které jste obdrželi s obalem výrobku. Výrobce...

Rafael Nadal vypadl ve čtvrtek z Citi Open 2021 poté, co ve třetím kole utrpěl těžkou porážku 6: 4, 1: 6, 6: 4 z rukou Jihoafričana Lloyda Harrise.

Karolina Plíšková a Caroline Garcia se ve středu setkají v senzačním druhém kole na US Open 2020. Plíšková a Garcia rozdělili svých šest předchozích setkání proti sobě.

Luka Doncic a Slovinsko se v semifinále olympijského basketbalu mužů utkají s Francií. Pokud žijete v USA, můžete hru sledovat zde.

Ceny Grammy 2021 se budou vysílat v neděli 14. března. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online zdarma.

Radwanska se uklonila ve čtvrtém kole US Open 2016.