Jak naplánovat párty u bazénu

Pool party je zábavný způsob, jak oslavit mnoho zvláštních příležitostí. Plánování párty u bazénu se může zdát jako spousta práce, ale ve skutečnosti to může být jednoduchý proces. Abyste mohli naplánovat párty u bazénu, musíte si vybrat datum a místo, pozvat hosty a vytvořit atmosféru večírku. Připravte se na pořádný rozlet s vaší další párty u bazénu!

soukromý tenisový instruktor

Část 1 ze 4: Výběr data a místa

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 1

  1 Rozhodněte se na rande. Pool party se obvykle konají v létě a jsou umístěny venku, aby si užili hezkého počasí. Při výběru data pro vaši párty u bazénu budete chtít vzít v úvahu počasí. Chcete teplý den bez předpovědi deště. Je také nejlepší uspořádat párty u bazénu o víkendu, aby se mohlo zúčastnit více lidí.
  • V případě, že budete muset zrušit kvůli špatnému počasí, můžete naplánovat termín deště. To je zvláště důležité, pokud žijete v deštivé oblasti a hostujete venku.
  • Pokud plánujete párty u bazénu na oslavu události, jako jsou narozeniny, možná budete chtít vybrat datum blízké události.


 2. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 2

  2 Najděte si bazén. Nejdůležitější součástí párty u bazénu je mít bazén, který můžete použít vy i vaši hosté. Existuje celá řada možností, jak najít bazén pro vaši párty.
  • Použití vlastního bazénu nebo bazénu přátel nebo rodinných příslušníků: Pokud máte bazén, hostování ve vašem vlastním domě je pohodlné a poskytuje soukromé místo pro vaši párty.
  • Mnoho komunit má fondy, které jsou otevřené pro použití veřejností. Za používání komunitních fondů je často malý poplatek, ale jejich cena je velmi rozumná.
  • Některé hotely s bazény a plaveckými atrakcemi vám umožní zakoupit si celodenní vstupenky a využívat zařízení bez pobytu v hotelu. Hotelové bazény a aquaparky nabízejí vnitřní i venkovní možnosti.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 3

  3 Porovnat místa konání. Pokud nemáte vlastní fond, který byste mohli použít, budete chtít porovnat své možnosti, abyste našli nejvhodnější pro vaši párty. Při výběru místa budete chtít zvážit několik různých faktorů, jako je cena, velikost bazénu, umístění, pravidla a předpisy, dostupnost a další vybavení.
  • Vyberte si bazén, který odpovídá vašemu rozpočtu. Dražší bude například návštěva hotelu nebo aquaparku.
  • Některé hotely a aquaparky mají párty balíčky, které obsahují doplňkové služby, které vám pomohou zajistit párty.
  reklama

Část 2 ze 4: Pozvání hostů

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 4

  1 Nastavte seznam hostů. Při rozhodování o seznamu hostů mějte na paměti velikost prostoru pro večírek a bazénu. Chcete mít zvládnutelný počet hostů, kteří se vejdou do prostoru.
  • Pokud plánujete dětskou párty u bazénu, měli byste také vzít v úvahu rodiče, kteří se mohou chtít zúčastnit se svým dítětem.
 2. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 5

  2 Vyberte typ pozvánky. Nejprve byste se měli rozhodnout pro typ pozvánky, kterou chcete odeslat. Existuje několik možností, které je třeba zvážit: evituje , e -mailové pozvánky nebo pozvánky na pozvánky. Můžete také pozvat hosty prostřednictvím sociálních médií, jako je např facebooková stránka události .
 3. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 6

  3 Určete, co chcete zahrnout do svých pozvánek. Ujistěte se, že vaše pozvánky obsahují důležité podrobnosti o večírku. Chcete, aby vaše pozvánky byly informativní a jasné. Měly by zahrnovat:
  • Datum a čas večírku.
  • Umístění večírku.
  • Seznam věcí, které by si hosté měli přinést na večírek, jako jsou plavky, ručník, opalovací krém, převlékání, sandály/obuv, křesílko, a pokud jsou povinni přinést si jídlo nebo nápoje.
  • Téma vaší párty.
  • RSVP a kontaktní informace, aby vaši hosté mohli potvrdit svou účast.
  • Plánovaný termín deště a informace o tom, jak bude oznámeno zrušení večírku.
 4. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 7

  4 Pošlete pozvánky. Rozesílejte své pozvánky dva až tři týdny před večírkem. Tím zajistíte, že bude k dispozici více lidí, protože je méně pravděpodobné, že jsou již zaneprázdněni tímto datem. Poskytuje také hostům více času na odpověď a plánování účasti.
 5. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 8

  5 Dokončit docházku. Jakmile se ozvete všem svým pozvaným hostům, měli byste sečíst, kolik lidí se zúčastní. To je důležité pro organizaci dalších aspektů vaší party, jako je jídlo, pití, hry, posezení, dohled a bezpečnost. reklama

Část 3 ze 4: Příprava jídla a nápojů

 1. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 9

  1 Rozhodněte se pro občerstvení a nápoje. Je dobré zajistit si nějaké občerstvení a nápoje na párty u bazénu, protože host dostane hlad po plavání a hraní ve vodě. Stanovení lehkého občerstvení a prstových jídel je snadné a potěší návštěvníky večírků. Můžete podávat některé z následujících občerstvení a nápojů:
  • Podnos na ovoce a zeleninu.
  • Čipy a dip nebo kukuřičné lupínky a salsa.
  • Nanuky.
  • Krekry a sýr.
  • Voda, limonáda, ledový čaj, pop, džus, punč atd.
  • Alkoholické nápoje pro dospělé.
 2. Obrázek s názvem Plan a Pool Party Krok 10

  2 Zvažte poskytnutí jídla. Večírky u bazénu často trvají téměř celý den nebo odpoledne, takže může být nutné zajistit více jídla než jen občerstvení. Možnosti stravování mohou zahrnovat:
  • Potluck: Můžete nechat každého hosta přinést jídlo, o které se podělí s každým na večírku.
  • Grilování nebo grilování: Pokud hostujete na zahradě a/nebo máte přístup ke grilu, můžete vařit hamburgery, párky v rohlíku, grilovanou zeleninu atd.
  • Objednávání jídla: Pokud nechcete vařit nebo máte velký počet hostů, můžete si objednat jídlo, například pizzu nebo jiné jídlo s sebou.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 11

  3 Uspořádejte zásoby. Při podávání jídla nebo nápojů na večírku budete potřebovat zásoby, jako jsou podnosy, mísy, šálky, příbory, talíře, ubrousky, led, chladiče atd. Ujistěte se, že máte dostatek zásob pro počet hostů, které obsluhujete .
  • Je také dobré podávat jídlo na papíře nebo plastových talířích, abyste v blízkosti bazénu neměli rozbitné nádobí.
  reklama

Část 4 ze 4: Vytvoření atmosféry večírku

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 12

  1 Zvažte hry a aktivity pro večírek. V závislosti na typu večírku a umístění možná budete chtít mít k dispozici nějaké hry, hračky nebo aktivity, které vaše hosty pobaví.
  • Některé hry zahrnují: Marco pólo, honba za pokladem, žraloci a střevle, chobotnice, volejbal atd.
  • Můžete také poskytnout hračky do vody, jako jsou plážové míče, nudle do bazénu, plovoucí zařízení, prsteny a vyhledávací předměty, vodní balónky, stříkací pistole atd.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 13

  2 Připravte si hudbu k přehrávání. Hudba pomůže vytvořit skvělou párty atmosféru. Můžete si vytvořit vlastní seznam skladeb nebo si jej najděte na webu pro streamování hudby, jako je Spotify. Při přípravě hudby zvažte také přenosný a vodotěsný reproduktor pro přehrávání hudby u bazénu.
  • Pokud má vaše večírek téma, můžete mít svůj hudební zápas. Zahrajte si například karibskou hudbu na večírku s tropickou tématikou.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty u bazénu Krok 14

  3 Přidejte dekorace. Mezi oblíbené dekorace u bazénu patří tiki pochodně, lucerny, květiny, balónky, cedule pro stanice s jídlem a pitím, barevné ubrusy atd.
  • Pokud pořádáte oslavu narozenin u bazénu, možná budete chtít mít narozeninové dekorace, jako jsou balónky, stuhy a bannery.
  • Alternativně, pokud má vaše párty u bazénu konkrétní téma, budete chtít, aby vaše dekorace odpovídaly tématu.
  • Pokud hostujete večírek ve veřejném bazénu nebo v hotelu, možná se budete muset s nimi poradit, zda máte povoleno přinést dekorace.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak organizujete hudbu pro párty u bazénu? Natasha Miller
  Event Planner & CEO, Entire Productions Natasha Miller je plánovač akcí, hlavní designér zkušeností a prezident společnosti Entire Productions, produkční společnosti pro akce a zábavu se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Mezi významné klienty, se kterými Natasha spolupracovala, patří Apple, Google, Gap, Louis Vuitton, Tiffany & Co. a Salesforce. Společnost Natasha and Entire Productions získala ocenění Inc. 5 000 za „Nejrychleji rostoucí společnosti v Americe“, 360. seznam časopisu „Nejlepší podnikatelské společnosti v Americe“ časopisu Entrepreneur Magazine. Entire Productions je také certifikovaným podnikem pro ženy. Natasha je členem Meeting Professionals International (MPI). Natasha Miller Event Planner & CEO, Entire Productions Expertní odpověď Když plánujete hudbu na večírek, pamatujte na demografii celé skupiny. Pokud například milujete starou country hudbu, ale nikdo jiný ji nemá, neměli byste z playlistu vytvářet všechny tyto typy hudby. Místo toho zkuste představit různé druhy hudby, které osloví každého.
 • Otázka Kde je nejlepší párty u bazénu v Las Vegas? Wet Republic na MGM a Marquee Dayclub uvnitř Cosmopolitan jsou zábavné.
 • Otázka Kolik lidí potřebuji? Kolik chcete. Pokud vám vyhovuje méně lidí, můžete si udělat malou párty. Mějte také na paměti, že všichni vaši hosté se musí vejít do bazénu, takže pokud se jedná o malý bazén nebo oblast, nechcete mít tolik lidí.
 • Otázka Co mám dělat na párty u bazénu? Kromě plavání si zajistěte jídlo a případně malý tobogán. Naplánujte si zábavné hry u vody, jako je Marco Polo, nebo si udělejte závody v plavání.
 • Otázka Kolik peněz musím utratit za jednoduchou párty u bazénu? Neexistuje žádný limit, který musíte utratit; vše závisí na tom, co chcete na party laskavosti atd. Měli byste však být schopni hodit jeden opravdu levný, pokud byste chtěli.
 • Otázka Jak dlouho bude trvat uspořádání párty u bazénu? Pořádání večírku u bazénu může být náročné, takže bych očekával, že na něm strávím alespoň dva týdny.
 • Otázka Co si můžeme s mými třemi přáteli zahrát v komunitním bazénu na mé narozeninové oslavě? Hrajte Marco Polo; loď, žralok, pobřeží; mít plavecké závody; podívejte se, kdo dokáže udělat největší dělovou kouli; nebo ponorka, loď, ledovec.
 • Otázka Kolik potřebuji k uspořádání párty u bazénu? Pokud je to doma jednoduché a už máte bazén, jeho cena by se mohla pohybovat kolem 30 - 60 GBP za hračky do bazénu (kuličky do bazénu, nafukovací volejbalové hřiště, plovoucí obruč atd.) A pár korun za občerstvení pro tví přátelé.
 • Otázka Jak brzy mám začít s plánováním? Pokud pozvete jen nějaké přátele, není moc co organizovat. Pokud se jedná o větší večírek, kam je pozváno mnoho přátel dlouho před večírkem, pak je lepší plánovat dříve. Než párty začne, může to být měsíc nebo dva. Vezměte v úvahu své schopnosti a druhy zásob, které budete potřebovat.
 • Otázka V kolik hodin mám zahájit párty u bazénu? Tom de backer Večírky s nejlepšími respondenty u bazénu obvykle začínají dříve než večeře. Ideální doba ke koupání je 14:00 - 17:00. Kdykoli dříve a lidé stále tráví oběd; kdykoli později a lidé budou mít na večeři hlad. Další myšlenkou je mít otevřený start. Plavání je od 14:00 do 17:00 a mohou dorazit kdykoli chtějí. To ale funguje, pouze pokud máte jinou aktivitu, například večeři, naplánovanou po plavání.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Připravte se co nejvíce dopředu, aby byl den méně hektický a příjemnější.
 • Mějte po ruce lékárničku pro případ zranění.
 • Dalším způsobem, jak začlenit vaše témata, je zajistit, aby vaše jídlo odpovídalo tématu.
 • Zajistěte, aby na každého dohlížel důvěryhodný dospělý.

reklama

Varování

 • Bazény mohou být nebezpečné. Zajistěte, aby hosté mohli plavat a mít na bazén neustále dospělou osobu.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Bazén
 • Jídlo
 • Pozvánky
 • Extra ručníky
 • Extra opalovací krém
 • Hudba
 • Hračky do bazénu (plováky, vodní koule, prsteny, nudle atd.)
 • Hry s vodou

Populární Problémy

Million Dollar Mile je nová soutěžní série reality, kterou produkuje LeBron James a moderuje Tim Tebow. Zde je návod, jak sledovat online.

Výlet do paměti, vzpomínka na Federerovy nejlepší okamžiky na US Open.

UNAM Pumas se v úterý večer utká s Club América na Copa GNP v Mexiku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu, pokud žijete v USA.

Jak oddělit alkohol a vodu. Proces oddělování alkoholu z vody lze provádět několika různými způsoby. Nejznámější metodou je zahřívání smíchané kapaliny. Protože alkohol má nižší teplotu varu než ...

„Hotel Paranormal“, nová série moderovaná Danem Aykroydem, má premiéru v sobotu na Travel Channel. Zde je návod, jak sledovat show online.

„Silicon Valley“ se vrací na 6. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.