Jak koupit UFC 250: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN Plus

Hodinky UFC 250

Getty Ženská šampiónka v bantamové váze UFC Amanda Nunesová bude v sobotu bojovat s Felicií Spencerovou.

Amanda Nunes a Felicia Spencer budou mezi vybranými souboji o nabitou kartu na UFC 250 tuto sobotu, která se uskuteční v UFC Apex v Las Vegas.Počáteční předzápasy (čas zahájení v 18:00 ET) a předehry (20:00 ET) lze sledovat na ESPN nebo ESPN+, zatímco hlavní kartu PPV (22:00 ET) lze zakoupit pouze prostřednictvím ESPN+ . Ceny PPV závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je úplný přehled vašich možností:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 250, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 250 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

disney plus na chytrých televizorech LG

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 250Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (4,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak koupit UFC 250, pokud již máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou kupte si UFC 250 PPV samostatně přímo zde . Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, a poté vyberte Pouze hledáte UFC 250? Získejte jej za 64,99 $ zde odkaz:Kupte si UFC 250 PPVKromě toho, pokud chcete speciální cenu balíčku, můžete ji stále získat, i když jste již předplatitelem ESPN+. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 250 PPV za celkem 84,98 $. Tento balíček můžete získat přímo zde:

východní tenisový grip

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 250


Kde sledovat UFC 250

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Nunes vs Spencer a kompletní hlavní kartu UFC 250.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).

body na stolní tenis

Náhled UFC 250

Šampionka muší a bantamové váhy Nunes si proti Spencerové v sobotu připne opasek v lehké váze. Nunes bude honit historii: vypadá, že bude první osobou (mužskou nebo ženskou), která bude obhajovat tituly ve dvou různých hmotnostních třídách. Nunes ovládala oba pásy současně

Spencer má černý pás v tae kwon do a další v brazilském Jiu-Jitsu a Nunes nebere svého vyzyvatele na lehkou váhu, přestože je velkým favoritem. Přesto je šampion sebevědomý.

nejlepší tenisové rakety pro hráče středních škol

Nemá co ztratit a připraví mě na všechno, Nunes řekla o Spencerovi . Abych pravdu řekla, tolik toho nemá a já vidím díry. Vidím tyto díry a vím, jak toho využít. Jen se dívej.

Nunes říká, že trocha sebedůvěry může znamenat dlouhou cestu a ona si myslí, že sebevědomí a příprava budou znamenat vítězství. Vím, co tam můžu dělat, a věřím si. Vím, jak se připravit na to, co musím. Boj je boj a nikdy nevíte, jak se věci vyvinou, takže musíte být na všechno připraveni a prostě reagovat. Myslím, že jsem to udělal dobře.

Eddie Wineland a Sean ‘Sugar‘ O’Malley budou dalším zajímavým bojem, na který se budete dívat. O'Malley má 11-0 se sedmi knockouty a ujme se důvtipného Winelandu (24-13-1). Pětadvacetiletý O’Malley si myslí, že 35letý veterinář by pro něj mohl být dokonalým odrazovým můstkem v boji.

Myslím, že je to perfektní další krok nahoru, další zápas. Když ho porazíme, v současné době nepatří ke špičkovým, špičkovým klukům, ale je to veterinář, má zvláštní styl a myslím, že jeho porážka rozhodně ukazuje, že jsem tak dobrý, jak říkám. Ale není to tak, že bych teď porazil někoho v top 10, takže si myslím, že tam půjdu, porazím ho, ukazuje to, že ten humbuk je skutečný, ale stále mám co dokazovat, Řekl nedávno O'Malley.

Zde je souhrn každého zápasu na sobotní kartě UFC 250:

 • Amanda Nunes vs Felicia Spencer
 • Raphael Assuncao vs Cody Garbrandt
 • Aljamain Sterling vs Cory Sandhagen
 • Neil Magny vs Anthony Rocco Martin
 • Eddie Wineland vs Sean O’Malley
 • Alex Caceres vs Chase Hooper
 • Ian Heinisch vs. Gerald Meerschaert
 • Cody Stamann vs Brian Kelleher
 • Charles Byrd vs Maki Pitolo
 • Jussier Formiga vs Alex Perez
 • Alonzo Menifield vs Devin Clark
 • Evan Dunham vs Herbert BurnsPopulární Problémy

Jak natočit film s jednou osobou. Máte kameru, nápad a vše, co potřebujete k natočení filmu, ale nemáte herce ani štáb, který by vám s jeho natáčením pomohl. Ať už se nudíte a chcete něco natočit, chcete jazzovat školní projekt nebo ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat přímý přenos 25 dnů Vánoc Freeform online, pokud nemáte kabel.

Partneři čtyřhry Misaki Doi a Nao Hibino se setkají ve finále dvouhry Japan Women Open.

Pokud chcete vytvořit chladnou fade na teniskách, můžete to snadno udělat doma s tekutým barvivem na textil. Začněte obyčejnými, bílými teniskami z plátna a kupte si tekuté barvivo na látku v barvě, která se vám líbí. Smíchejte barvivo na textil s horkým ...

Murray bojuje kolem Ferrera, aby se znovu dostal do semifinále