Jak hrát obranu v Lacrosse

Lacrosse je dynamický a rychlý sport, ve kterém se mohou rychle odehrávat útočné hry a hromadit góly. Aby s tím mohl bojovat, musí být hráč v obraně vybaven nejlepšími nástroji k zastavení jakéhokoli přestupku. Tento článek popíše 3 různé způsoby, jak hrát obranu v lakrosu a zabránit tomu, aby se míč dostal do sítě.

Metoda 1 ze 3: Používání základů

 1. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 1

  1 Zaujměte atletický postoj. Ohněte kolena o čtvrtinu dolů.
  • Díky tomu budete připraveni reagovat na cokoli, co ofenzivní hráč udělá. Udržujte kolena pokrčená a udržujte své těžiště nízko, abyste mohli rychle měnit směr.
  • Umístěte nohy o vrh dále než na šířku ramen. Díky tomu budete stabilní, abyste při běhu nespadli. Připraví vás to také na to, že se vás ofenzivní hráč pokusí přejet, protože budete moci podepřít zásah, aniž byste spadli.
  • Postavte se na prsty na nohou s patami palec nad zemí. To vám umožní pohybovat se laterálně rychleji než s plochými nohami. Pokud se někdo pokusí utéct, máte větší šanci s ním držet krok. Jen si pamatujte tuto jednoduchou větu „pomalé nohy nejedí“.


 2. Obrázek s názvem Play Defense in Lacrosse Krok 2

  2 Zablokujte cestu k cíli. Udržujte své tělo mezi nosičem míče a brankou. Tím je zajištěno, že k síti není volná cesta, a nutí ofenzivního hráče buď přihrát míč, nebo se pokusit vás obejít.
 3. Obrázek s názvem Play Defense in Lacrosse Krok 3

  3 Zvedni hůl. Držte hůl ve vzduchu a snažte se bránit ve výhledu nosiče míčků nebo odrazit přihrávku. To ztěžuje práci ofenzivního hráče, protože se musí pohybovat, aby našel své spoluhráče a udělal přihrávku.
 4. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 4

  4 Pochopte snímky. I při nejlepší obranné technice je možnost porazit stále možnost, takže existuje systém rotací, který zajistí, že budou zahrnuty všechny útočné hráče. Tento systém je tvořen „skluzavkami“. Skluz je, když je obránce poražen nosičem míčů a obrana se otočí a někdo 'sklouzne', aby zakryl otevřeného muže. Další obránce pak sklouzne a vyzvedne muže 1. skluzu. Toto střídání pokračuje, dokud se bijec nevzpamatuje a všichni útočící hráči nejsou krytí. Komunikace a věnování pozornosti dění na hřišti je zásadní pro provádění efektivních snímků a nevzdávání se nesporných cílů.
  • Pokud je někdo umístěn přímo před brankou, bránící hráč pokrývající tohoto ofenzivního hráče na brankovišti je snímek č. 1 nebo „hot man“. Skluz č. 2 pochází z opačného rohu nosiče míčků. Skluz č. 2 musí přijít rychle, protože jakmile skluz č. 1 odejde a vyzvedne nosič míčů, přímo před brankou je otevřený ofenzivní hráč připraven chytit a vystřelit míč.
  • Pokud není nikdo v brankovišti, pak všechny call slides jsou od 2 obránců vpravo nebo vlevo od míče. Pokud zakrýváte hráče přímo napravo od nosiče míče, zavoláte „vpravo 1“ a obránce přímo po vaší pravici zavolá „vpravo 2“. To samé platí pro 2 obránce nalevo od nosiče míčků, ale řeknou „Left 1“ a „Left 2“. První obránce sklouzne a vyzvedne nosič míče a druhý obránce zakryje svého muže (viz obrázek č. 3). Toto střídání následuje v protisměru nebo ve směru hodinových ručiček, dokud se obránce úderů nemůže vzpamatovat a nejsou zde žádní nekrytí útočící hráči.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Hraní na míči

 1. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 5

  1 Zavolejte: „Mám míč! '. Díky tomu budou všichni ve vašem týmu vědět, že se brání nosič míčů. Je to nejnebezpečnější muž na hřišti, protože je jediný, kdo může dát gól, takže je důležité, aby byl identifikován. Toto volání nastaví všechny obranné skluzavky pro všechny ostatní a hraje velkou roli v udržení obrany organizované.
 2. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 6

  2 Namiřte hůl na nosič míčků. Držte hůl mezi vámi a ofenzivním hráčem, abyste je udrželi mimo. To vám umožní reagovat a zablokovat jakýkoli pohyb, který se pokusí provést, pomocí hůlky.
 3. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 7

  3 Zatlačte držák míče zpět. Dejte ruce dohromady uprostřed hůlky a zatlačte držák míče zpět, přičemž určitě nevytáhnete paže úplně, jak by se dalo nazvat penalta. Ujistěte se, že zůstanete nízko, abyste se nedostali zpět.
 4. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse Krok 8

  4 Poke kontrola. Pomocí spodní ruky zatlačte hůl skrz horní ruku, jako tágo u bazénu. Namiřte na jejich spodní ruku nebo střed jejich hůlky. Tato kontrola udržuje držák míče v určité vzdálenosti a také jej rozptyluje. Je to základní, ale užitečná kontrola, která při správném provedení zabrání hráčům, aby se k vám dostali. Poke check může také narušit kolébku ofenzivního hráče a způsobit vypadnutí míče, což usnadňuje obrat. Tato kontrola vás také nenechá ve zranitelném postavení, které může nosič míčů zneužít.

  Dodržování těchto kroků při hraní obrany na míči je vaše nejlepší šance vypnout každého hráče. Neustálé nadávání a vytrvalé šťouchání a tlačení skončí buď přihrávkou hráče na spoluhráče, nebo ztrátou míče, což jsou úspěchy obránce.

  reklama

Metoda 3 ze 3: Hraní mimo míč

 1. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse, krok 9

  1 Zavolejte „snímek“. Pokud jste snímek č. 1 nebo č. 2, ujistěte se, že je známý všem ve vašem týmu, a zavolejte, jaký snímek máte. Prezentace fungují pouze tehdy, když všichni komunikují, takže je důležité zajistit, aby byla obrana na stejné stránce.
 2. Obrázek s názvem Hrát obranu v Lacrosse Krok 10

  2 Hlavu držte otočnou. Ujistěte se, že se neustále rozhlížíte a sledujete, co se děje po celém hřišti, a neustále komunikujete s novými diapozitivy, jakmile je míč předán od jednoho hráče k druhému. Sledujte hráče, kterého bráníte, protože by se mohl pokusit utéct, aby se otevřel, jakmile uvidí, že koukáte jinam.
 3. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse, krok 11

  3 Vyvolávejte škrty a hry. Někteří obránci možná nevěnují pozornost a ofenzivní hráč, kterého kryjí, se pokusí snížit směrem k bráně za otevřenou střelu. Pokud to uvidíte, zavolejte „Cut!“ získat pozornost obránce. Je to perfektní příklad toho, proč musíte oči nechat na svém muži, protože se budou neustále snažit najít otevření cíli.
 4. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse, krok 12

  4 Zůstaňte blízko lidí (v rozumných mezích). Chcete zůstat na osobě, kterou střežíte, ale pokud jsou daleko od míče nebo branky, můžete zůstat blíže k síti. To vám pomůže dostat se na snímky rychleji, jak budete blíže. Ofenzivní hráči chtějí vytvořit co nejvíce prostoru pro nosič míčů, aby se mohli rozložit. Nesledujte je tak daleko, protože nejsou hrozbou pro skórování. Strážit osobu bez míče na opačném konci pole nemá smysl.
 5. Obrázek s názvem Play Defence in Lacrosse, krok 13

  5 Blokování průchodů. Pokud vidíte, že se někdo pokouší přihrát hráče, kterého kryjete, zkuste dát hůl před míč, aby jej zachytil nebo odvrátil. Ujistěte se, že se tím nedostanete z pozice, protože pokud váš muž chytí přihrávku, může běžet přímo od vás.

  Hrát dobrou obranu mimo míč je o komunikaci a sledování toho, co se děje. Obrana mimo míč je stejně důležitá jako hra na míči, protože hry se mohou odehrávat rychle a musíte se ujistit, že jste vždy připraveni.

  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak zpomalit kočku, která jí příliš rychle. Mnoho koček se při krmení vzrušuje a může skončit přejídáním nebo příliš rychlým jídlem. Vaše kočka může zvracet poté, co jí příliš rychle, může mít problémy s trávením nebo může mít nadváhu kvůli příliš rychlému jídlu ...

Jak založit zahradu. Toužíte mít každou noc na talíři zeleninu čerstvou ze zahrady nebo se dívat z okna na řady barevných květin? Bez ohledu na to, jak velký nebo malý může být váš dvůr, můžete si vytvořit zahradní plán, který bude vyhovovat vašim ...

Právě když se Seles pohybovala před svým o ​​4 roky starším soupeřem, došlo k osudnému bodnutí.

Jak se učit Učení může být docela osobní věc - různé techniky obvykle fungují pro různé lidi a možná zjistíte, že strategie, které vám pomohly porozumět jednomu druhu tématu, nemusí být pro ...

Ruská veteránka během svého zápasu s Monicou Puigovou prodělala značnou sérii vítězství.

Katapulty byly od pradávna používány jako vojenské zbraně k vrhání kamenů a jiných projektilů na nepřátelské pevnosti. .