Nesnesitelný! Murray dostává od Wawrinky a Vekica obrovského plyšového medvídka

Andy Murray - oříznut

Andy Murray a jeho nový plyšový medvídek

Stan Wawrinka a Donna Vekic udělali vše pro to, aby rozveselili Andyho Murraye po jeho poslední operaci kyčle a darovali Britovi obrovského plyšového medvěda.

tenisová raketa lehká vs těžká

Murray mohl odehrát svůj poslední soutěžní zápas, když před Australian Open uznal, že je kvůli pokračujícím problémům s kyčlí blízko odchodu do důchodu.

Trojnásobný grandslamový šampion řádně podstoupil operaci bederního resurfacingu v Londýně začátkem tohoto týdne, ale není jasné, zda se pokusí vrátit na ATP Tour.

Když se zotavuje, Murray dostal podporu v podobě zábavného dárku od Wawrinky - jeho odpůrkyně více než deset let - a švýcarské přítelkyně, hvězdy WTA Vekic.

jak cvičit badminton sám

Murray zveřejnil na Instagramu fotografii obřího medvídka doplněnou titulkem: „Velké díky @stanwawrinka a @donnavekic za brzké uzdravení plyšového medvídka.

Je to naprosto obrovské. Moje děti o to budou bojovat, až se vrátím domů #stantheman

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Velké díky @stanwawrinka85 a @donnavekic za brzké uzdravení, plyšový medvídek, je to naprosto obrovské, moje děti o to budou bojovat, až se vrátím domů! #stánek

řekněte ano šatům sledujte online

Příspěvek sdílený uživatelem Andy Murray (@andymurray) 31. ledna 2019 v 6:09 PST

Populární Problémy

Dominic Thiem má za sebou přinejmenším mizernou sezónu 2021. Fyzické a duševní problémy vykolejily Rakušanovu kampaň a zanechal s ním skličující rekord vítězství-prohry 9-9.

K ohýbání plechu se nejčastěji používají drahé nástroje na ohýbání plechu, nazývané brzdy, ale tento úkol můžete také dokončit bez něj. Ruční ohýbání plechu je zvládnutelný úkol, pokud je kus plechu malý a ...

Pokud chcete jíst lahodný steak, ale nemáte k dispozici gril, žádné starosti! Steak můžete snadno uvařit na pánvi. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte steak o tloušťce nejméně 2,5 cm a zahřívejte jej 3–6 minut na obou ...

Patriots and Chiefs se setkají v kolosální odvetě loňského vzrušujícího mistrovství AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Khabib vs Poirier a všechny zápasy UFC 242 PPV online.

Sania Mirza a Cara Black zvítězily na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu